Přejít na obsah

Wenger Terragraph


Wanderer

Doporučené příspěvky

Ahoj, tento model se mi moc libi. Uvazuji o nem jako o darku tatovi k narozeninam, mozna v jine barevne variatnte. V recenzi presne vystihujes vyhody Quartzu. Sam mam potapky z rady Seaforce, ktere pouzivam krome bezneho noseni na sport, plavani a veskere outdoorove aktivity. Hodinky jsou stale pripravene k pouziti, nemusim resit serizovani a v mem pripade i sroubovani korunky. Proto mi prijde Quartz vhodny i pro meho tatu, ktery nebude resit serizovani krome datumovky. Mimochodem datum na 6ce je moc pekny. Preji ti, at ti Wengery slouzi stejne dobre jako me ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem to hrnul po dlouhé době na motocyklu po D1. Že to řachtá v autě tolik, že uvnitř není slyšet slova, jsem věděl. Ale, že mi budou řidítka poskakovat tak, že hodinky budu vidět rozmazaně, to mě nenapadlo. Však jsem taky ztratil šroub z předního blatníku. Mít mechanické hodinky, tak bych čekal upadnutý rotor či tak něco... to bylo jak držet zbíječku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...

Tak koukám na tohle letité vlákno a můžu napsat, že hodinky mám stále. Vím, že to není žádná echt hodinařina, ten malej strojek v tom velkém pouzdru, to vypadá hrozně, ale fungují stále a výborně. Jsou to největší otloukánky a vlastně moje jediné potápky. Takže se s nima občas v létě jedu vykoupat, na motocyklech, kole a na střelnici se mnou jezdí pořád, tahám je na kde co. Sklo a pouzdro je v podstatě nepolíbené, pouze za tu dobu několikrát vyměněná baterka, nic jiného jsem s nimi nedělal. Samozřejmě, pokud došla baterka, tak to bylo někde na čundru, tj. několik dní bez hodinek, ale ninak není co vytknout. Poměr výkon/cena perfektní. Myslím, že to je solidní ekvivalent jiným odolným hodinkám a při tom, klasického vzhledu. Tak to jen takový dodatek po sedmi letech. :-) 

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...