Přejít na obsah

TUTIMA FLIEGERCHRONOGRAPH 1941


Doporučené příspěvky

Díky :) Áno bavia ma stále. A stále majú status definitívne. Ale nákaza lomcuje aj so 

mnou a čím ďalej tým viac som nalomený na iné kúsky...

:)

Aj keď vytknúť sa im dá asi len slabší antireflex. Presnosť, pohodlie a praktickosť sú super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Čítam zas knihu a pozerám videjká..

Moje oblúbené lietadlo a pilot o ktorom som čítal.. Asi to fasovali za vojny, tak si to kúpil z nostalgie... 

post-18856-0-07487200-1521233368_thumb.jpg

post-18856-0-55227400-1521233390_thumb.jpg

Kniha je jedna z mojich najoblúbenejších. A kvôli nej som precestoval Reich, kde ten mezek raketový pôsobil. Je to zaujímavé lietadlo pre mňa a kniha je uplne super..

 

post-18856-0-09327400-1521233835_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj wolfesh. Som rád, že si sem zavítal. Už je to pár rokov, uteká to rýchlo, ani neviem ako. Ty si sa vtedy posunul k vyššej méte a bol si spokojný, to je hlavné. Ja som tiež spokojný. Som ich nastavil na letný čas. Naposledy som ich šteloval na zimný čas. Nosil som ich až na pár dni každý deň a dostala ma odchýlka. Za celú tú dobu urobili 17 sekúnd do plusu! Ten ručný náťah je proste čarovný. :)  Pár dní dozadu zvládli tlakovku 10atm a sú ok. Takže sa stále držia a robia radosť. Ak ich náhodou raz pustím ďalej, určite mi budú riadne chýbať. 

 

post-18856-0-67119800-1522097245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

No, ako by som začal. Pár krát som tu básnil, že sa mi fest páčia Moony a Zenith Pilot. Lenže ja mám trochen iný problém ako vy tunáka :) Ja som viac menej ozaj OWG a málokedy prezujem na iné hoďky, bo tieto Fliegerchroná mi proste vyhovujú krásou, vodotesnosťou, lunetou, chronom, presnosťou, históriou atď. Lenže história Moonov a krása Zenith Pilot ma proste máta sem tam. Takže keď bolo nedávno v blave 15 legendárnych kozmonautov, a robili aj pre nás uzemnených autogramiádu, som sa tam musel vybrať. Samozrejme som potom šiel navštíviť Moony a Zenith. No a nastal boj.  Kupodivu mali len Speedy so zafírom. No a sú pekné, fakt, ale dáko som sa udivil, že nie až tak aby som tam vyskladal toľko e, koľko chceli. Zenith je čo sa krásy týka iná liga. Som sa ozaj platonicky zaľúbil. Kua, v predajni a potom za výkladom som oslintal sklo a aj som sa sem tam zakoktal. Tak sú nádherné. Domov som šiel za monotónneho hučania auta vygumovaný.....

 

Tož, sám som zvedavý ako bude ďalej. Isté je, že moje chroná ma stála napĺňajú a som s nimi fest spokojný. Ale, hryzie ma tá myšlienka. Mal by som to tu zavrieť a vymazať... :D  Možno bude pokračovanie nabudúce :)

 

Tak aspoň moje ďalšie amatérske foto fajných Tutím.

 

 

post-18856-0-92610400-1551905955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...