Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

Na letošní cestě na IGNIS BRUNENSIS jsem si vzal G 5600 EB. Dnes je na nebi od pyrotechniky klid takže jsme vyrazili na okruh za motokárami. Jako nečekaný bonus se na velkém okruhu odehrávalo jakési klubové motocyklování. Závody se střídaly s volnými jízdami. Přístup všude, tak jsem na boxové zítce udělal pár fotek.

Tady jedna z nich:

post-673-0-76788400-1370810331_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

No s Peugeotem 406 jsem velice spokojený - měl jsem 9 let sedan, a když jsem před půlrokem pocítil potřebu mít kombíka, koupil jsem si jen jinou verzi stejného auta. To auto nerezne, je pohodlné, spolehlivé, je v něm dost místa a je to ještě pořád taková ta klasika z 90-tých let, kde není přehnaně elektroniky, co by mohla dělat problémy - a přitom pořád nevypadá špatně. Šlape prostě skoro jako...digitálky...a taky už je dneska skoro stejně levné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Peugeotem 406 jsem velice spokojený - měl jsem 9 let sedan, a když jsem před půlrokem pocítil potřebu mít kombíka, koupil jsem si jen jinou verzi stejného auta. To auto nerezne, je pohodlné, spolehlivé, je v něm dost místa a je to ještě pořád taková ta klasika z 90-tých let, kde není přehnaně elektroniky, co by mohla dělat problémy - a přitom pořád nevypadá špatně. Šlape prostě skoro jako...digitálky...a taky už je dneska skoro stejně levné :)

měl jsem 406 2.0 16V 97 Kw 5 let, objel jsem s ním celou Evropu, kromě běžné údržby, výměny spotřebních dílů a pravidelných výměn náplní absolutně bezproblémové auto, se kterým jsem jen já najel 150000 poctivých kilometrů. Jízdní vlastnosti na dlouhé cesty optimální, jen s tím nelze rychle sekat zatáčky, na to je podvozek trošku bačkorovitý. Místa dost i pro člověka mého ražení /205 cm, 130 kg/, maximální dosažená rychlost dle zkalibrované navigace na německé dálnici 218 kmh byla také ok. Pokud toto patří dle moda do rubriky Kdo s čím jezdí, nechť to přesune...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...