kulix Odesláno 26. června 2013 Nahlásit Odesláno 26. června 2013 PO jsem mel a po TH pokukuji porad, takze at to mas slozitejsi za me TH.. Na zivo jsou super, ale na tahu..Je to treba vyzkouset na ruce, kazde sedi jinak a v realu jsou dobry oboje.. Bohuzel tady na foru moc podporu TH nehledej.
Ondrej71 Odesláno 26. června 2013 Nahlásit Odesláno 26. června 2013 (upraveno) PO Upraveno 26. června 2013 uživatelem Ondrej71
El Nano Odesláno 26. června 2013 Nahlásit Odesláno 26. června 2013 Buď jiný model TH nebo PO. Asi spíš ty Omegy za mě
Peter78 Odesláno 26. června 2013 Autor Nahlásit Odesláno 26. června 2013 Ted vubec nevim o jaky divny luminiscenci a carkach mluvis.o te na ruckach..na starsich modelech to byl jakysi kosoctverec nb co, na novych jsou to uz rovne carky na tele a sipka na sipce.. predtim to na tele rucek bylo neco, co se mi hodne nelibilo Zajdi do obchodu, oboje vyzkoušej ...a myslím, že určitě u jedněch z nich přeskočí jiskra...a ty vezmi. PO jsou tu v kurzu, tyto Carrery jsou zajímavý a neotřelý...ja je uz kdysi oboje na ruce mel, ale uz si uplne ten pocit nepamatuji.. jen mi furt vrtaj hlavou PO jdu zkusit tento vikos a pokud budou mit i ty TH, taky... jeste chci zkusit - ale fakt jen zkusit navitimery.. tak uvidim Buď jiný model TH nebo PO. Asi spíš ty Omegy za mě vsichni mluvi o jinych modelech.. tak schvalne.. zkus dat navrh?
El Nano Odesláno 26. června 2013 Nahlásit Odesláno 26. června 2013 (upraveno) vsichni mluvi o jinych modelech.. tak schvalne.. zkus dat navrh?tady přímo na chronomagu jsou jedny hodně povedený http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60795-tag-heuer-grand-carrera-rs2/?hl=carrera nebo třeba tyto Upraveno 26. června 2013 uživatelem El Nano
marecek Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 Urcite PO a odporucam urcite 8500, ten stroj nema chybu. Sam som riesil tuto dilemu ked som kupoval moje PO, stale boli u AD nove 2500 a boli o dost lacnejsie. Po dlhom rozhodovani a studovani for som isiel do 8500 a dnes rozhodne nelutujem,naopak. Sent from my GT-P7500 using Tapatalk HD
gougy Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 Oboje mají něco do sebe - PO jsou v podstatě ultimativní potápky, TH zase mnohem zajímavější strojovna. Největší rozdíl bude v pocitu na zápěstí, to musí být hlavní argument při rozhodování.
Bobisek Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 (upraveno) Urcite PO a odporucam urcite 8500, ten stroj nema chybu.Sam som riesil tuto dilemu ked som kupoval moje PO, stale boli u AD nove 2500 a boli o dost lacnejsie. Po dlhom rozhodovani a studovani for som isiel do 8500 a dnes rozhodne nelutujem,naopak. Já jsem 8500 (42 mm) hrozně chtěl, na fotkách vypadají skvěle, když jsem si je ale vyzkoušel, musel jsem se smát, takovou konzervu nikdo nemůže nosit, ty jsou snad vyšší než širší. 45 mm už je na mojí ruku moc. Proto bych určitě nezatracoval Ricousovo doporučení, navícvyzkoušel všechny PO už třikrát dokola, tak tomu musí rozumět Já raději koupil Milgaussy GV, ty sedí perfektně Upraveno 27. června 2013 uživatelem Bobisek
Moty Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 Co myslíš, že Ti asi já poradím V srpnu je budu mít rok a nikdy mě nenapadlo, že by šly pryč
El Nano Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 tak se mi to přes noc asi trochu rozleželo a myslím, že kdykoliv bych měl na výběr ze dvou hodinek. A jedny by bylo Omega PO, tak bych šel vždycky do nich...
Peter78 Odesláno 27. června 2013 Autor Nahlásit Odesláno 27. června 2013 tak pritelkyne mi timto dortem k svatku lehce naznacila, co by byla rada, kdyby to bylo ))
hodnypan Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 Tak tomu se říká "šikovná cukrářka" !!
jungle Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 za mě PO, ale dort je moc povedenej, tiká?
El Nano Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 no ty voe už tady pár hodinkovejch dortů bylo, ale tohle...no to je extra klasse! Já bych dorta nechal v lednici (když už si s tím někdo dal takovou práci žejo, tak je blbost to jíst) a k němu bych pořídil ty "péóčka"
gougy Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 tak pritelkyne mi timto dortem k svatku lehce naznacila, co by byla rada, kdyby to bylo ))tohle si pomalu zaslouží COSC certifikát!
Peter78 Odesláno 27. června 2013 Autor Nahlásit Odesláno 27. června 2013 dik hosi, taky myslim, ze se povedla tohle si pomalu zaslouží COSC certifikát! poslu do svycar na pretestovani
railmaster Odesláno 27. června 2013 Nahlásit Odesláno 27. června 2013 Nádherná torta, ten ciferník je neuveriteľný.Inak z tých dvoch modelov by som bral PO - spoľahlivá klasika, ale naživo, keby boli vedľa seba, môže vyzerať TH RS 8 na prvý pohľad zaujímavejšie.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se