Přejít na obsah

Perrelet Peripheral Double Rotor


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pecko v Luganu  B) Takova cista a bezpecna forma Italie...

 

Zdravím  :) .

 

Jo, jo Lugano, to mám rád. Ještě radši bych ho měl s Perrelety na zápěstí :) .

 

Pristihl jsem se, ze pri rizeni casto nevenuju pozornost, kam vlastne jedu. Nastesti mam silne vyvinute periferni videni   :eek:

 

Ježiš, Topkane, ty jsou tak krásné :wub:  . Začínám si pozvolna myslet, že to jsou snad nejhezčí hodinky na chronomagu. A když už ne nejhezčí, mrakodrap má silné konkurenty, tak jsou jistě v první pětce.

 

 

Edit - překlep

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tam ráno jedu - ale jen do Malpaensy a zpět do Churu. :)

 

Jak jsi dojel? Predpokladam San Bernardino ucpany... nebo jsi jel vrchem?

 

vskutku krasa!!!

a nevim proc, ten tvar pouzdra s cifrem mi evokuje PP :-)

 

To taky nevim proc :-D Mne ten cifr spis pripomina AP ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím  :) .

 

Jo, jo Lugano, to mám rád. Ještě radši bych ho měl s Perrelety na zápěstí :) .

 

 

Ježiš, Topkane, ty jsou tak krásné :wub:  . Začínám si pozvolna myslet, že to jsou snad nejhezčí hodinky na chronomagu. A když už ne nejhezčí, mrakodrap má silné konkurenty, tak jsou jistě v první pětce.

 

 

Edit - překlep

 

Snowe diky moc! :) Tesi me pochvaly od nekoho, kdo ma takovy prehled jako ty.

Mrakous ma nadherny hodinky, i kdyz je rychleji strida. A hlavne suprove foti! Ja toho s tim mym kompaktem moc nevykouzlim...

post-1684-0-82223500-1378500848_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowe diky moc! :) Tesi me pochvaly od nekoho, kdo ma takovy prehled jako ty.

Mrakous ma nadherny hodinky, i kdyz je rychleji strida. A hlavne suprove foti! Ja toho s tim mym kompaktem moc nevykouzlim...

 

Tak to mi by stačilo, kdybych ja vykouzlil něco, jako se Ti teď povedlo - krásná fotka! 

Jsou fakt nádherné - ta kombinace těch ostrých ploch s kulatým cifrem, k tomu rotor! Musím se stavit osobně a trošku je ponosit! :) 

 

No já bych měl větší strach z Gotthardu - Bernardino celkem plynule tam i z5 - jen je tam taková hloupá osmdesátka, když se odbočí z Belinzony, na čtyřproudovce a klasická kastle tam blikala o 106, tak mě snad necvakli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, ze svetly ciferniky se hur foti. Vic se od nich odrazi slunicko a pak tam neni nic videt. Kdyz fotim Longiny s cernym cifrem, je to uplne fuk pod jakym je mam uhlem, ale tyhle mrsky jsou na svetlo vybiravy.

Jo jo dame nekdy sraz.

Gotthard jsem jel dva tydny zpatky a docela v pohode. Az na to, ze je to strasna nuda. Jet 17 km v tunelu 80kou je hrozne uspavajici. Nechapu lidi co maji dobrou karu a neberou to vrchem.

Oni nekdy blikaji preventivne. Stava se mi to dost casto, i kdyz jedu dost pod limitem. Od te doby, co jsem platil 120 CHF za 3 km/h nad toleranci, si davam bacha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...