Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

6.4. objednáno(Free shipping)zaplaceno,8.4. Odesláno,13-18.4. Celní řízení, 21.4. Doma.

Hodinky doručené bez origo krabice zabalené v igelitu a polystyrénu.Vyplněná karta-přiložena.

Bohužel se to protáhlo o celní řízení, tudíž to trvalo 15dnů za což samozřejmě SW nemůže,jinak spokojenost veliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Objednáno a zaplaceno 27.3.2016 s free shiping bez krabičky. Od třetího dne od odeslání bylo možné sledovat dle zaslaného čísla balíku kde se nachází a po překročení českých hranic přiděleno české číslo balíku a dále bylo možno sledovat jak balík putuje u nás. Hodinky mi došly dnes, tedy 6.4.2016 v neoriginál krabičce pěkně obestlané polystyrénem a zabaleny v sáčku. Jsem velmi spokojen a rád si příště u nich zase objednám. V průběhu dopravy několikrát přišel informační průběžný mail kde se balík nachází. Jen pro info, kupovány Citizen Promaster Automatic Diving watches NY0040-09E.

Omyl, patřilo k předchozímu postu.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6.4. objednáno(Free shipping)zaplaceno,8.4. Odesláno,13-18.4. Celní řízení, 21.4. Doma.

Hodinky doručené bez origo krabice zabalené v igelitu a polystyrénu.Vyplněná karta-přiložena.

Bohužel se to protáhlo o celní řízení, tudíž to trvalo 15dnů za což samozřejmě SW nemůže,jinak spokojenost veliká.

Takže s doplatkem podle dokladu o zaplacení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj pánové,

 

mám objednané ze skywatches už druhé hodinky, ale tentokrát to probíhá nějak divně. Mám už přidělené číslo zásilky, už je dokonce zjistitelná, ale má to malý háček. Můj balíček byl 5.5. odeslán do cílové pošty v Maďarsku, kam údajně 8.5. dorazil. Balíček není zjistitelný Českou poštou (Maďarskou ano). Máte někdo podobnou zkušenost?

 

Adresu mám zadanou dobře, dostal jsem ji i potvrzenou. Nemohli mi prostě jen přidělit cizí číslo balíku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych to trochu updatoval. Balíček, ke kterému jsem dostal podací číslo, si převzal nějaký zákazník v Maďarsku. Skywatches příliš nereagují a už dva dny řeší s poštou něco, co se dá vyřídit jedním telefonátem. Každopádně v Praze na Poště 120 se mi žádnou zásilku dohledat nepodařilo. Takže to vypadá, že to kluci ze Singapuru vůbec neposlali a mně teď nezbývá nic jiného, než doufat, že uznají svoji chybu.

 

Tady je jasně vidět daň za poloviční cenu. Všechno je super do doby, než se něco podělá. Uvidím co odpoví, předpokládám, že se to dá řešit i přes PayPal případně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chcem si kúpiť snk809 takpovediac "na rozbitie" ale na creationwatches ich majú iba na tom "plechovom" ťahu ktorý sa mi moc nepáči radšej už ten nylon ktorý aj tak padne za Nato a teda je pravda že zo skywatches absolútne neposielajú na Svk? Dík 

Upraveno uživatelem Grasso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chcem si kúpiť snk809 takpovediac "na rozbitie" ale na creationwatches ich majú iba na tom "plechovom" ťahu ktorý sa mi moc nepáči radšej už ten nylon ktorý aj tak padne za Nato a teda je pravda že zo skywatches absolútne neposielajú na Svk? Dík 

To jednoduše zjistíš, když hodinky hodíš do košíku a budeš je chtít zaplatit, do systému ani nemusíš být registrovaný. Pokud se ale nic nezměnilo, tak na Slovensko objednat nešlo, někde jsem zde i dával odpověď ze skywatches.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skywatches.com.sg neposiela na Slovensko. Neda sa pri objednavani vybrat shipping metod :-(  Tusim ziaden e-shop zo Singapuru neposiela na Slovensko. Mne zrusili aj objednavku zo sports-watch-store.com napriek tomu, ze uz mala pridelene tracking number sigapurskej posty. Potom mi uz iba vratili peniaze na paypall ucet :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím pánové,

 

chci si objednat skx009 a nejsem si jistý, jaký druh balíku mám vybrat, jestli bez krabičky nebo s? Když zaplatím pět babek za krabičku, bude to pro černý Petry lahodnější sousto? 

 

Měl jsem je s krabičkou a jak jsem psal výše, udali hodnotu balíku 16 babek, takže bez černýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...