Přejít na obsah

skywatches.com.sg


kaliw124

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Tak dnes jsem tam objednal jedny hodinky, konkrétně - Orient AG00003W, dám vědět kdy dorazí. Celkem mě překvapila cena, jelikož oproti tuzemskému prodejci, jsem na 49% ceny  :clap: kdybych si nepřečetl zdejší komentáře a reference, tak bych usuzoval, že se musí jednat o padělek a nebo repasované kusy. Jinak, jedná se o mé první mechanické hodinky, takže jsem hrozně zvědavý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Jakmile se objevily jinde nedostupné Seiko snkl23j, tak jsem neváhal a jedny si objednal. Registered airmail, no box. Prošlo bez zdanění, dobře zabaleno, záruční karta vyplněna, doba dodání cca 3 týdny (ale objednával jsem těstě před vánocemi). Hodinky jdou nádherně. Můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj chlapi. Kdo ma zkusenost....  Objednal jsem tady v tom shopu hodinky.  Je to teda vcera ale udivilo me, ze mi neprisel zadny potvrzovaci email nic - pouze potvrzeni z Paypalu o zaplaceni. Je to normalni - poslou neco dodatecne?

Už jsem od nich nic dlouho nebral, ale po platbě přes PayPal posílali potvrzení "Order Confirmation".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ja tam asi zavolam. Jde o to , ze při nakupu jsou dve mozosti: 1. Standartni objednani s vyplnenim všech udaju na strankach skywatches a pak zaplaceni. 2.  Paypal checkout , kde se nic nevyplnuje , rovnou to presmeruje na Paypal a zaplati se.

Zvolil jsem druhou moznost - ted cekam kdy se kdo ozve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ja tam asi zavolam. Jde o to , ze při nakupu jsou dve mozosti: 1. Standartni objednani s vyplnenim všech udaju na strankach skywatches a pak zaplaceni. 2.  Paypal checkout , kde se nic nevyplnuje , rovnou to presmeruje na Paypal a zaplati se.

Zvolil jsem druhou moznost - ted cekam kdy se kdo ozve. 

Sry, spletl jsem si to z creationwatches. U skywatches bych byl v klidu, potvrzení o zaplacení neposílají, jen info o tracku, což je většinou druhý den. 

Edit: poslední objednávka pro známého 16.3., potvrzení o odeslání 17.3, včera známý psal, že bylo doručeno .

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hulahoj watchmen,

přidám taky svou zkušenost s tímto bezvadným obchodem. Již dlouho jsem pokukoval po hodinkách Seiko SNZF15J1 a tam je měli za slušnou cenu než v tuzemských e-shopech. Po pročtení tohoto vlákna jsem nabyl dojmu, že obchod je seriózní a tak neváhal a objednal. Objednáno 13.8, přišlo 23.8 doporučeně jako balík do ruky. Objednáno jako free shipping bez krabičky. Hodinky zabaleny v krabičce v pěnové folii s vyplněnou mezinárodní záruční kartou a brožurami, takže asi dostačující. Hodinky ještě hezčí než na obrázku a na jubilee tahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hulahoj watchmen, 
 

přidám taky svou zkušenost s tímto bezvadným obchodem. Již dlouho jsem pokukoval po hodinkách Seiko SNZF15J1 a tam je měli za poloviční cenu než v tuzemských e-shopech. Po pročtení tohoto vlákna jsem nabyl dojmu, že obchod je seriózní a tak neváhal a objednal. Objednáno 13.8, přišlo 23.8 doporučeně jako balík do ruky. Objednáno jako free shipping bez krabičky. Hodinky zabaleny v  krabičce v pěnové folii s vyplněnou mezinárodní záruční kartou a brožurami, takže asi dostačující. Hodinky ještě hezčí než na obrázku a na jubilee tahu  :clap: 

Tímto bych chtěl poděkovat místním nadšencům , že umožnili tento obchod a vřele doporučuji není se čeho bát!

PS: jo a málem bych zapomněl vše v pořáádku  :smile_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přeju hezký den všem. Připojuji se s pozitivní zkušeností se skywatches. 30.8. jsem objednal SKX011, obdržel jsem emai o nákupu a info o tom jakmile bude zásilka odeslaná pošlou další mail se sledovacím číslem. 31.8. odesláno. Prvních pár dní sledování zásilky nešlo, spíš asi nebylo nějakou dobu v systému. Asi za cca 8 dní bylo možné zásilku dohledat, byla již ve Frankfurtu. Dnes doručeno poštou. Bez cla a dalších nešvarů. Uvedená cena 16USD.

post-16551-0-48427800-1568280040_thumb.jpg

post-16551-0-17824000-1568280048_thumb.jpg

post-16551-0-02136700-1568280056_thumb.jpg

post-16551-0-31413700-1568280065_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tam málem letěl nakupovat...za 16 babek bych je koupil i sousedovic psovi...

:) 

Nějak mi to při kocovině dýl trvá, no.

Jo, a abych jen neplevelil...kdysi jsem tam taky něco kupoval, a spokojenost veliká. Možná si tam vyberu nějaké Géčka na lítačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já trackoval podle toho sgbafsky....ale bylo dolhedatelné až tak cca 6-8 dní když to bylo už ve Frankfurtu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Zadej to do parcelapp.com ukazuje naposledy v Singapuru tak počítej že se ti to během pár dní asi objeví v Germanii

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...