M3maniac Odesláno 10. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 10. ledna 2023 Hoši je to nekonečné, ale zase jsem se o kousek posunul, posledních 10 let jsem si říkal, že toto už nejde zaplatit. Nebo jde, ale ne se zdravým rozumem, ale štěstí se na mě pousmálo a mám je na ruce . Dal jsem si dva Jacky a slavím Pěkný večer všem
VintageLover Odesláno 10. ledna 2023 Autor Nahlásit Odesláno 10. ledna 2023 Vo tom to je. Gratulace. Udělej lepší fotky
M3maniac Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 Jojo, až se vratím z druhé strany Evropy
ponorka9 Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 před 20 hodinami, M3maniac napsal: Hoši je to nekonečné, ale zase jsem se o kousek posunul, posledních 10 let jsem si říkal, že toto už nejde zaplatit. Nebo jde, ale ne se zdravým rozumem, ale štěstí se na mě pousmálo a mám je na ruce . Dal jsem si dva Jacky a slavím Pěkný večer všem Konečně sis koupil pořádný hodinky Velká gratulace!
malda Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 před 22 hodinami, M3maniac napsal: Hoši je to nekonečné, ale zase jsem se o kousek posunul, posledních 10 let jsem si říkal, že toto už nejde zaplatit. Nebo jde, ale ne se zdravým rozumem, ale štěstí se na mě pousmálo a mám je na ruce . Dal jsem si dva Jacky a slavím Pěkný večer všem Gratulace! Můžeš jít stylově na Le Mans!
M3maniac Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 před 8 hodinami, ponorka9 napsal: Konečně sis koupil pořádný hodinky Velká gratulace! Dík Aviatiku
M3maniac Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 malda: no chystám se tam asi 15 let no
Seamaster Odesláno 11. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 11. ledna 2023 Letos je 100. vyroci. Tak kdy jindy?
VintageLover Odesláno 12. ledna 2023 Autor Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 (upraveno) Upraveno 12. ledna 2023 uživatelem VintageLover
M3maniac Odesláno 12. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 Wau, opět nádhera Tak pár dnešních rychlocvaků a pěkný den všem. Hodinky jsou po kompletní renovaci u Heueru a já pořád nevěřím, že je mám. Jsou to monaca u kterých jsem začal slintat ve výloze kdysi dávno. Jen jsem si říkal přece neprodáš auto aby sis koupil hodinky .
brownwld Odesláno 12. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 @M3maniac jsou skvely!! Mne vcera dosly moje prvni Heuery. Krom hodinek me bavi i auta, takze chrona od Heueru jsem vzdy nekde vzadu v hlave nosil. Asi dvakrat jsem malem poridil Viceroyky, ale nakonec z toho vzdy seslo... Az nyni se na me usmalo stesti a ja s Nemcem vymenil vintazni Suby od Doxy (+ doplatek) za Carrery 1153N. Urcite to neni dokonalej kousek, ale jako prvni Heuer ochutnavka na bezny noseni naprosto skvely! Asi dlouho jsem z novyho prirustku nemel takovou radost. Jen remen musim jeste doladit…
ponorka9 Odesláno 12. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 Tak ses nakonec rozhodl do toho jít, gratuluju! jak k rozhodnutí, tak k hodinkám.
VintageLover Odesláno 12. ledna 2023 Autor Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 Přesně tak. Za mě to je ta šťastnější volba. Navíc 1153 tady moc není. Vím asi o třech. Tak teď už to bude jen horší, vítej mezi námi. U jedněch to nezůstane.
M3maniac Odesláno 12. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 před 57 minutami, brownwld napsal: @M3maniac jsou skvely!! Mne vcera dosly moje prvni Heuery. Krom hodinek me bavi i auta, takze chrona od Heueru jsem vzdy nekde vzadu v hlave nosil. Asi dvakrat jsem malem poridil Viceroyky, ale nakonec z toho vzdy seslo... Az nyni se na me usmalo stesti a ja s Nemcem vymenil vintazni Suby od Doxy (+ doplatek) za Carrery 1153N. Urcite to neni dokonalej kousek, ale jako prvni Heuer ochutnavka na bezny noseni naprosto skvely! Asi dlouho jsem z novyho prirustku nemel takovou radost. Jen remen musim jeste doladit… Gratuluji ke vstupu do Heuer světa, moc pěkné hodinky z roku 1974
M3maniac Odesláno 12. ledna 2023 Nahlásit Odesláno 12. ledna 2023 Přesně , tak jsem projel domácí zásoby a hned to vypadá líp dobově.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se