Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Moty napsal:

513$AUD (dali mi 15% zlavu). Pozeram, ze to je bezmala 8500CZK 😏 mate to tam kapanek predrazene hoši 😬 

 

p.s. tvoj link je na model GX-M (water - modry weft) ja mam GX-S (air - sedy weft). Ale cena je v corlection ta ista.

Upraveno uživatelem vlcisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Kluci, mám od Alexe (Tailor´s Lab) 22oz, W34 ( povolily možná n aW35) ještě do července 2021 v záruce, na sobě párkrát, jsou na mě příliš heavy, kdyby někdo měl zájem ,tak SZ, díky

nepraný, nemáchaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek! Chtěl bych se zeptat, jestli si někdo z Vás objednává denim přímo z Japonska - Okayama Denim, nebo Denimio? Pokud ano, mohl bych požádat o podrobnější info/zkušenost, jak celý proces probíhá (doručení, clo atd.)? Dost mě to láká, protože tam mají opravdu velmi pestrý výběr skvostných kousků a cenově to je mnohdy taky trochu jinde, než v EU shopech... Děkuji za jakékoliv info! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2020 v 11:17, vlcisko napsal:

Mister Freedom el americano, 13oz canvas...tie detaily 🤤

 

 

 

C6DDF64F-6463-4B99-9B01-55A795FB786E.jpeg

Omlouvám se, ale trochu mě mate tato fotka (hlavně s ohledem na chválu detailů). Tedy levá kapsa. Záševek je zcela mimo (oproti pravé straně) a navíc je tam nějaký zdrchol na tom horním lemu. Mě by to tedy docela štvalo u kalhot této cenové kategorie (a i u výrazně levnějších) ...

freedom.JPG.8bc12526271c8fb316f8c41995150f85.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...