Stepino Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 nic neprodavam, jen davam echo pro ty kteri by chteli automaty Tissot Seastar 1000. u me doma bohuzel neprosel rozpocet i pres to ze nove stoji asi 8100,- Kc Maji je v OD Kotva (Hlavni vchod) sleva 50 % proti puvodni. Preji at se libi tomu kdo na to dostane pozehnani od manzelky:-)
African Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Výborná cena a super Tissotky" asi tam zajdu a budu hodně přemýšlet. TISSOT T19.1.583.31 DIVER SEASTAR 1000 AUTOMATIC Kód produktu: T19_1_583_31 Výrobce: TISSOT Záruka: 24 měsíců Dostupnost : Skladem Cena bez DPH: 12 850KčKč Cena s DPH: 15 291KčKč NORM.CENA"
Stepino Posted May 25, 2007 Author Report Posted May 25, 2007 jinak vypadaji takto: http://www.tissot.ch/?mod_collection/colid...1/action_select cerne a maji/meli jeden kus jinak jsem videl ze tam byly i quartz ale mensi prumer
Guest Snow Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Trochu jsem se pošťoural v technických parametrech a chtěl bych se zeptat kolegů, kteří vládnou anglickým jazykem co znamená : Glass: SAPPHIRE NON REFLEC. COATING, jedná se o safír s antireflexní úpravou ? Díky, omluvte produkt předrevolučního školství, probírali jsme zevrubně pouze ruský jazyk, který mi je totálně k ho-nu. Díky za překlad.
spiderer Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Ja myslim, ze je to safir bez antireflexni vrstvy - NON REFLEC. COATING - nereflexni povlak
Guest Snow Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Díky , co tedy znamená nereflexní potah, to bych to parametrů vskutku nepsal, spíše bych vlastnosti vyzdvihoval.Je to tedy férová informace pro šťourali, aby následně nebyli zklamáni, mimochodem jak se Ti líbí ? P.S. pokud budeš potřebovat nějaký jednoduší překlad z němčiny nebo francouštiny jsem Ti na oplátku k dispozici
spiderer Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Snow - nemas za co, vyznam proc to vyzdvihuji a popisuji timto zpusobem taky nechapu, nebo to je nejakej hodinarskej slang, kterej jsem nepochopil Me by se celkem libily ale jsou tu dve veci, ktery me neberou - popisy na ciferniku - nekolik rozlicnych fontu na me pusobi dost nevyladene (ale s timhle mam problem u mnoha hodinek) a hodinova rucka mi prijde vylozene odporna.. EDIT: + bily podklad datumovky mi tam taky nesedi, radsi bych jen nejaky ramecek a cerny podklad, jinak by to za 8100,- nebylo marny
deekay Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Podle me NON REFLEC. COATING, opravdu znamena Non-reflective coating - neodrazivy povrch, tzn dle me se jedna o safir s antireflexem.
klobadysek Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Podle me NON REFLEC. COATING, opravdu znamena Non-reflective coating - neodrazivy povrch, tzn dle me se jedna o safir s antireflexem. Tak tak.
spiderer Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Snow - chlapi maji asi pravdu, tak sorry za mylne informace
sheepeck Posted May 26, 2007 Report Posted May 26, 2007 Ano - je to tak. Maji antireflexni vrstvu. Kdyz kouknu k sobe na zapesti, tak vidim, ze odlesky jsou slabsi nez u jinych hodinek a maji modravy nadech.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now