Přejít na obsah

Ukážte svoje Certiny


Ičo

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 220
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 3. 8. 2022 v 17:43, Otto napsal:

38mm

8D1B13AD-EA63-49F1-A725-A5E4447D002C.jpeg

Mám je objednané v zelené, láká mne právě ta velikost 38mm. Vypadají jako ideální hodinky. Aktuálně mam "Suby" 41mm a klidně bych snesl menší a vzhledem k tomu, že si "HULKY" nepořídím, tak ty Certiny vypadají za tu cenu perfektně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Vlastně jsem ještě nikdy neměl titanové hodinky a jsou fakt jako pírko. Čas se na nich odečítá naprosto skvěle díky kontrastnímu ciferníku a výbornému antireflexu. Do tajemství funkcí jsem zatím nepronikl, ale je jich docela dost. Jen jsou až zbytečně velké, což je ovšem paradoxní tvrzení vzhledem k průměru 42 mm, o kterém bych ještě před cca deseti lety jistě prohlásil, že je malý a že nic pod 44 mm na ruku nevezmu...

 

certina.jpg

Upraveno uživatelem šíma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, junior300 napsal:

@_lip_ za mna jedny z naj trojruciek od Certiny, nemas nejake foto na kozi? Skvele puzdro, prehladny cifernik, mam rad jednoduche indexy. Trosku mi evokuju 3 ruc. Carrery, co ale vobec nie je na skodu.

Na kůži ne, preferuji tahy. Nemám tedy moc rád motýlové spony. Tyhle hodinky mají jeden z nejhezčích ciferníků, které jsem zatím měl a hodně se mi líbí i to, jak je tady udělané sklo (vypouklé s vystouplou hranou navazující na pouzdro). Trochu škoda toho strojku, preferoval bych asi raději klasické automaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...