Přejít na obsah

CAMPANOLA Mechanical Collection


Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Hlavně klid a Feiko, nic lepšího není. Citizen není soupeř, kybys o Japonsku něco věděl, chápal bys Seiko, Grand Seiko.  :)

**

já mám v paži důvody, jsem prostý produkt nakupující nosič hodinek, to je vše, proto mě i GS nechávají relativně klidným (když je v sériové produkci namátkou výběr z PP, VC, ALS), navíc z vlastní zkušenosti (a z vlastních makrofotografií) s klidem prohlásím, že Campanola umí cifry, ručky, tahy a pouzdra stejně tak dobře, jako právě GS a byť je to na velmi vysoké úrovni, zcela bez retuší se neobešlo ani jedno.

Upraveno uživatelem gougy
Návštěvník eloga
Odesláno

ok, fotíš dobře, to jsem viděl. Tak sem foto nějakých těch Campanolo pusť. Dík.  :cheers:

**

Odesláno

...Citizen není soupeř, kybys o Japonsku něco věděl, chápal bys Seiko, Grand Seiko.  :)

**

Seiko mám rád, ale tenhle post si zaslouží maximálně pár smajlíků...:

 

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :axehead:

Odesláno

Vime cenu? Jestli jsem ji prehledl, tak pardon.

Odesláno

Dekuji. To je skutecne hodne, za ty penizky bych teda mnohem radeji GS.

Návštěvník eloga
Odesláno (upraveno)

Seiko mám rád, ale tenhle post si zaslouží maximálně pár smajlíků...:

 

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :axehead:

Milý Usere47,

ty to prostě nezvládáš, pokoušíš se tu rozjet sekerový flejm. Mám pocit, že neznačuješ,že máš krev na hlavě, bude to tím, že požíváš ve své rýži příliš čeneku. Možná, že ještě neznáš sám sebe, je lepší více haiku než sednout na stvol bambusu. Seiko  je přece vycházející slunce na celý den, :notworthy:

*

Hora Jošino 

polyká mraky

a vydechuje květy...  -   a ty user47 máš jen  tupou sekeru v bambusovém lese

*

Slavík zpívá

po celý den,

a den není dost dlouhý....    -     aby user47  rozložil své noty.

*

Schovej si tedy raději svou sekeru až bude chtít tvá Líza spravit vědro, aby ta sekera nebyla tupá. Sekera do hodinářství nepatří.

/ Použito klasické japonské poezie, haiku od mistrů Bašóa a Busona /

**

 

Gougy

Pokud jde o Citizen/Miyotu, možná by se dalo hodnotit a zkoumat kalibr 9015, ten používá firma Laco, cena těch modelů, je u nich ale nižší než jejich srovnatlené s Etou. Možná je i docela dobrý, chce to jen zkušenosti, ale není mi to známo. Ještě tu o tom nic není, jedině majitelé hodinek Laco s tímhle kalibrem.  Jsou tu?

Upraveno uživatelem eloga
Odesláno

Miyotu 9015 montuje do hodinek třeba taky Magrette, který tu minimálně jeden člen má (Bells).

 

(na porozumění zbytku postu bych se asi potřeboval zhulit nebo hodně opít, tak k tomu nic)

Návštěvník eloga
Odesláno (upraveno)

ok, bez zhulení a opití, stačí víc knih o Japonsku. Ale neva, to přijde samo, s tou Miyotou 9015 je to docela zajímavý. Magrette je dobrý tip. Kouknul jsem na to, líbí se mi to využití Maori principipů a symbolů, úplná haka-haka.

*

tady je kus z páginy

 

EONCINO (Little Lion) has a distinct look from my other Magrette models - our design inspiration for this new model coming from the 60's.

The 60's were stylish with their car, motorcycle designs, films and architecture. It was an era of creative design that was embraced from the man on the street through those who controlled the commercial decisions.

It was important for me to explore something a little different from my other designs. The squarish case is simple and stylish with very smooth lines. The buckle and crown give a slight retro twist which I am always fond of, while the dial design has the recognized Magrette look and feel. I think the mix integrates extremely well to give a timeless look and feel in it's own right.

Some features include brushed/polished and bead blasted case finish, thick double domed sapphire crystal, C3 Super Luminova hands and dial, cut out markers on dial. With a few more other subtle features like the DLC case back with anti finger-print coating and laser etching Magrette text.

The engine of this timepiece is a self-winding movement with hacking feature (MIYOTA 9015). It is reliable and accurate and is a very durable movement. This movement is positioned between the well known ETA 2824 and more luxurious 2892 movements.

*

Stojí mezi Etou 2824 a 2892. To by mi vyhovovalo, takže dobrý typ.

Upraveno uživatelem eloga
  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník maxipesfik
Odesláno

http://campanola.jp/lineup/mechanical/nz0000-07w.html

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Návštěvník maxipesfik
Odesláno

.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník maxipesfik
Odesláno

http://campanola.jp/lineup/mechanical/nz1000-61e.html

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
Odesláno

Campanola je moje srdeční záležitost. Prakticky všechny kousky (světe div se i quartzové) těžce můžu. Akorát se mi zatím nepodařilo rozdýchat ty ceny... Ty fotky, no prostě nádhera.

  • po měsících...
Odesláno

Já přišel na chuť pouze tomu bílému modelu s modřenými ručkami a římskými čísly,ale cena v ekvivalentu 100K mne už nepřitahuje.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...