Přejít na obsah

CAMPANOLA Mechanical Collection


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Hlavně klid a Feiko, nic lepšího není. Citizen není soupeř, kybys o Japonsku něco věděl, chápal bys Seiko, Grand Seiko.  :)

**

já mám v paži důvody, jsem prostý produkt nakupující nosič hodinek, to je vše, proto mě i GS nechávají relativně klidným (když je v sériové produkci namátkou výběr z PP, VC, ALS), navíc z vlastní zkušenosti (a z vlastních makrofotografií) s klidem prohlásím, že Campanola umí cifry, ručky, tahy a pouzdra stejně tak dobře, jako právě GS a byť je to na velmi vysoké úrovni, zcela bez retuší se neobešlo ani jedno.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vime cenu? Jestli jsem ji prehledl, tak pardon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji. To je skutecne hodne, za ty penizky bych teda mnohem radeji GS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko mám rád, ale tenhle post si zaslouží maximálně pár smajlíků...:

 

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :axehead:

Milý Usere47,

ty to prostě nezvládáš, pokoušíš se tu rozjet sekerový flejm. Mám pocit, že neznačuješ,že máš krev na hlavě, bude to tím, že požíváš ve své rýži příliš čeneku. Možná, že ještě neznáš sám sebe, je lepší více haiku než sednout na stvol bambusu. Seiko  je přece vycházející slunce na celý den, :notworthy:

*

Hora Jošino 

polyká mraky

a vydechuje květy...  -   a ty user47 máš jen  tupou sekeru v bambusovém lese

*

Slavík zpívá

po celý den,

a den není dost dlouhý....    -     aby user47  rozložil své noty.

*

Schovej si tedy raději svou sekeru až bude chtít tvá Líza spravit vědro, aby ta sekera nebyla tupá. Sekera do hodinářství nepatří.

/ Použito klasické japonské poezie, haiku od mistrů Bašóa a Busona /

**

 

Gougy

Pokud jde o Citizen/Miyotu, možná by se dalo hodnotit a zkoumat kalibr 9015, ten používá firma Laco, cena těch modelů, je u nich ale nižší než jejich srovnatlené s Etou. Možná je i docela dobrý, chce to jen zkušenosti, ale není mi to známo. Ještě tu o tom nic není, jedině majitelé hodinek Laco s tímhle kalibrem.  Jsou tu?

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, bez zhulení a opití, stačí víc knih o Japonsku. Ale neva, to přijde samo, s tou Miyotou 9015 je to docela zajímavý. Magrette je dobrý tip. Kouknul jsem na to, líbí se mi to využití Maori principipů a symbolů, úplná haka-haka.

*

tady je kus z páginy

 

EONCINO (Little Lion) has a distinct look from my other Magrette models - our design inspiration for this new model coming from the 60's.

The 60's were stylish with their car, motorcycle designs, films and architecture. It was an era of creative design that was embraced from the man on the street through those who controlled the commercial decisions.

It was important for me to explore something a little different from my other designs. The squarish case is simple and stylish with very smooth lines. The buckle and crown give a slight retro twist which I am always fond of, while the dial design has the recognized Magrette look and feel. I think the mix integrates extremely well to give a timeless look and feel in it's own right.

Some features include brushed/polished and bead blasted case finish, thick double domed sapphire crystal, C3 Super Luminova hands and dial, cut out markers on dial. With a few more other subtle features like the DLC case back with anti finger-print coating and laser etching Magrette text.

The engine of this timepiece is a self-winding movement with hacking feature (MIYOTA 9015). It is reliable and accurate and is a very durable movement. This movement is positioned between the well known ETA 2824 and more luxurious 2892 movements.

*

Stojí mezi Etou 2824 a 2892. To by mi vyhovovalo, takže dobrý typ.

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...