Lossak Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Řeším problém s velikostí Omega Seamaster diver 300 m.Rozhodl jsem se pro mod.ref.2254.50.Mám obvod zápěstí 19,5 cm.Byl jsem rozhodnutý pro klasickou velikost large tzn.41 mm,ale poté,co jsem si vyzkoušel velikost mid 36 mm,už tak pevně rozhodnutý nejsem.Nemá někdo stejný problém?Poraďte.
Leclerc Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) Řeším problém s velikostí Omega Seamaster diver 300 m.Rozhodl jsem se pro mod.ref.2254.50.Mám obvod zápěstí 19,5 cm.Byl jsem rozhodnutý pro klasickou velikost large tzn.41 mm,ale poté,co jsem si vyzkoušel velikost mid 36 mm,už tak pevně rozhodnutý nejsem.Nemá někdo stejný problém?Poraďte. Myslím, že s obvodem ruky 19.5 cm nemáš co řešit - jasně 41 mm!! Notabene u Diverů! Edited June 3, 2007 by Leclerc
jacob Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 41mm určitě, hlavně nevzpominej na magické číslo 2,22 prostě zálaží na tom jak ti co sedi, ale myslim že kdyby si si koupil mid-size, že by si toho mohl litovat..
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Já to beru podle toho,že mám nyní Lemanie MVS a tam je vel.s korunkou 42mm.Když ale ohnu zápěstí,tak mám věčně otištěnou korunku na ruce.
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Tak tady určitě platí:dvakrát měř a jednou střílej.
gas Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 pokud koupíš mid-size, tak budeš později litovat, řešil jsem stejné dilema a teď vím, že 41 je ideál, a to mám ruku jak jídelní hůlku
Ondraj Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) A co zlatá střední cesta Planet Ocean 45mm Mám ruku asi stejnou a 41,5mm mi přijde málo. Edited June 3, 2007 by Ondraj
Ondraj Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 to Ondraj:No klidně,když mi na ně dáš. Kolik ti chybí ?
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Kolik ti chybí ? kolik se pohybuje cena na ebay?Může být takových 2200 Eur?
Ondraj Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) Já osobně bych bral bez chrono a ty jsou cca 1700 EUR Jako diver jsou fajn. Ty s chrono jsou už takové přeplácané. (můj dojem, když jsem je měl na ruce) Mají dobrý a jednoduchý tah, který je celý kartáčovaný (žádné leštěné časti) nebude problém jej kdykoliv překartáčovat a bude zase jako nový. Edited June 3, 2007 by Ondraj
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Já osobně bych bral bez chrono a ty jsou cca 1700 EUR Jako diver jsou fajn. Ty s chrono jsou už takové přeplácané. (můj dojem, když jsem je měl na ruce) Mají dobrý a jednoduchý tah, který je celý kartáčovaný (žádné leštěné časti) nebude problém jej kdykoliv překartáčovat a bude zase jako nový. Já s těch řemenů,které nejsou ocelové tahy,mám strach.Mám celkem dost agresivní pot.Už mi "sežral"nejednu korunku a řemínek na hodinkách.Co se týká té ceny,pak je to tedy pasé
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Pokud můžeš,dej sem fotku.Ať vím,které máš přesně na mysli.
Ondraj Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) něco takového http://www.chrono24.com/web/cz/suchen/u/in...mp;SORTIERUNG=1 např. http://www.chrono24.com/images/uhren/image...213513gross.jpg Edited June 3, 2007 by Ondraj
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Nóóó,tak to bych si také dal říct.Ty co jsi vybral,tak ty jsou!Jen ta cena! Zatím můj favorit: Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Lossak Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Ondraji,není to nějaký pajchl? Já si teď všiml, že jsou i s co-axial a nové! Není ta cena nějak nízká!
gas Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) žena mě zabije Edited June 3, 2007 by gas
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now