Jump to content

Recommended Posts

Posted

Řeším problém s velikostí Omega Seamaster diver 300 m.Rozhodl jsem se pro mod.ref.2254.50.Mám obvod zápěstí 19,5 cm.Byl jsem rozhodnutý pro klasickou velikost large tzn.41 mm,ale poté,co jsem si vyzkoušel velikost mid 36 mm,už tak pevně rozhodnutý nejsem.Nemá někdo stejný problém?Poraďte.

Posted (edited)
Řeším problém s velikostí Omega Seamaster diver 300 m.Rozhodl jsem se pro mod.ref.2254.50.Mám obvod zápěstí 19,5 cm.Byl jsem rozhodnutý pro klasickou velikost large tzn.41 mm,ale poté,co jsem si vyzkoušel velikost mid 36 mm,už tak pevně rozhodnutý nejsem.Nemá někdo stejný problém?Poraďte.

 

Myslím, že s obvodem ruky 19.5 cm nemáš co řešit - jasně 41 mm!!

Notabene u Diverů!

 

Edited by Leclerc
Posted

41mm určitě, hlavně nevzpominej na magické číslo 2,22 :gora: prostě zálaží na tom jak ti co sedi, ale myslim že kdyby si si koupil mid-size, že by si toho mohl litovat..

Posted

Já to beru podle toho,že mám nyní Lemanie MVS a tam je vel.s korunkou 42mm.Když ale ohnu zápěstí,tak mám věčně otištěnou korunku na ruce. :helpsmilie:

Posted

pokud koupíš mid-size, tak budeš později litovat, řešil jsem stejné dilema a teď vím, že 41 je ideál, a to

mám ruku jak jídelní hůlku

Posted (edited)

A co zlatá střední cesta Planet Ocean 45mm :thumbsup_anim:

Mám ruku asi stejnou a 41,5mm mi přijde málo.

Edited by Ondraj
Posted
to Ondraj:No klidně,když mi na ně dáš. :thumbsup_anim:

 

Kolik ti chybí ? :crying_anim02:

Posted (edited)

Já osobně bych bral bez chrono a ty jsou cca 1700 EUR

Jako diver jsou fajn. Ty s chrono jsou už takové přeplácané.

(můj dojem, když jsem je měl na ruce)

Mají dobrý a jednoduchý tah, který je celý kartáčovaný (žádné leštěné časti)

nebude problém jej kdykoliv překartáčovat a bude zase jako nový.

Edited by Ondraj
Posted
Já osobně bych bral bez chrono a ty jsou cca 1700 EUR

Jako diver jsou fajn. Ty s chrono jsou už takové přeplácané.

(můj dojem, když jsem je měl na ruce)

Mají dobrý a jednoduchý tah, který je celý kartáčovaný (žádné leštěné časti)

nebude problém jej kdykoliv překartáčovat a bude zase jako nový.

Já s těch řemenů,které nejsou ocelové tahy,mám strach.Mám celkem dost agresivní pot.Už mi "sežral"nejednu korunku a řemínek na hodinkách.Co se týká té ceny,pak je to tedy pasé:thumbsdown_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...