Jump to content

Helberg CH6

ggrand
 Share

Recommended Posts

Nějak jsem se nedokázal smířit s odchylkou -17s apod., tak jsem je trochu poladil. Celkově jsem je nechal jít lehce do minusu, jsou nové, za měsíc se to srovná. Kalibr není žádný zázrak (viz beat error), Miyota umí udělat lepší, na druhou stranu, co by člověk za ty peníze chtěl :)

post-11110-0-65391400-1407868925_thumb.jpg

• Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mne sa pacia, akurat to vypukle sklicko by som nedal... uz sa tesim na dalsie fotky ako sa budu menit :)

edit. ta spona je famozna !!!

Edited by misoo

Chápu díky za info, lepší je to dát asi do chlubírny (hodinky mají jiný cifr, jiné sklo), chtěl jsem to mít samostatně a dávat tam nějaký vývoj patiny atd., takhle to nedává moc smysl...

Ne že bych byl nějaký puntičkář, ale sloučení fotogalerií různých uživatelů do jedné je běžné bez jejich souhlasu?

já sem sibiře poprosil, aby je sloučil. A kdybych jen v mlžných oparech dálav tušil, že tvůj majestát bude takto otřesen, udělám to už dávno. Dej nám sem, pls, fotku tvýho výrazu, kdyžs to zjistil. dík moc!

Edited by Sedlin

Nic se neděje, jsem odsud vytrénovaný, že nedávám nikomu do jeho vlákna svoje fotky. Ve fotografických diskuzích je běžné, že se nazve vlákno jako fotoaparát (zde např. "Fotografie hodinek Helberg CH6") a do něho padají všechny fotografie. Založil jsem si vlastní vlákno, aby dávaly moje příspěvky smysl v časové ose.