Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Když už jsem je měl v práci a seřizoval je před předáním (kupodivu se natáhly i takhle v krabičce, to jsem se docela divil), tak jsem neodolal a naposledy je vyzkoušel na ruce. Škoda no, ale jak jednou člověk vyzkouší temně černý cifr LC, není cesty zpět.Teď jdu vybírat postel a spotřebiče  <_<. Třeba si je někdy koupím potřetí  :lol2:
post-27786-0-76153900-1476902244_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pekne, jen tah te vyjde na strasnou raketu. Pouceni pro priste, kupovat vzdy na tahu, gumu nebo kuzi poridis snadno

 

ten tah není zase tak strašně drahý...tady u nás u AD mě vyjde na nějakých 2600,- ....dělá tam sousedka tak nevím jestli je to normální cena nebo specíální sousedská sleva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se priznam, ze mi 2600 za tah prijde pomerne dost na hodinky za cca 15 tis? Ale nejakou takovou cenu jsem cekal, uplne sousedska sleva to neni, je to normal AD cena. Kdyz se mrknes na porizovaci ceny hodinek na gume a na tahu, tak ten rozdil neni takovej.

Ale neber to prosim nijak zle, minil jsem to jako kolegialni radu. Zasada je, vzdy kupovat na tahu, pokud to jde. Dokupovani tahu zvlast vetsinou vychazi draz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se priznam, ze mi 2600 za tah prijde pomerne dost na hodinky za cca 15 tis? Ale nejakou takovou cenu jsem cekal, uplne sousedska sleva to neni, je to normal AD cena. Kdyz se mrknes na porizovaci ceny hodinek na gume a na tahu, tak ten rozdil neni takovej.

Ale neber to prosim nijak zle, minil jsem to jako kolegialni radu. Zasada je, vzdy kupovat na tahu, pokud to jde. Dokupovani tahu zvlast vetsinou vychazi draz

 

 

jasný, neberu to nijak zle...každopádně hodinky stojí nějakých 23 000,- + nějaký drobný a cena je stejná jak na tahu tak na gumě...guma se mi líbila víc a hlavně na léto mi přišla praktičtější, teďka právě váhám jestli jít do tahu nebo do nějakého Strapu jak jsem tu už tyto hodinky viděl a nevypadalo to vůbec zle...neznám cenu nové gumy ale myslím, že to bude dost podobné jako ten tah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, tak to se omlouvam za podstreleni ceny, jsem nejak zblblej cenama sedych prodejcu

Zkus mrknout treba na shark mesh. Mohl by jim sluset a vyslo by te to i levneji. Tedy pokud samo netrvas na origo tahu.

 

v pohodě nic se nestalo, na meshi se mi moc nelíběj to bych spíš viděl na nějakej strap...ten vyjde na pár korun, jinak když bych na to dával tah tak asi jedině origo, nemám zkušenosti s neorigo tahem, ale asi bych se bál...co si budem povídat tak i ten origo není žádná sláva...ale zase k dané ceně je v pohodě...až na tu tragickou sponu...ta je stejná jako na gumě a teda musím říct že je příšerná ;)

Upraveno uživatelem Martin_S
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tam fakt takova hruza? No nazdar. To uz se skoro vyrovna LHC

Edit: a pokud je takova i na tahu, tak bych se vykaslal na tah a hodil je na peknou kozku nebo nato.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bych uplne na tu mikroregulaci nesazel. Nejak ji tam nevidim.

Jinak spony tohoto stylu bez tlacitek jsou casto dobre na niceni nehtu, nebo clovek musi vychytat nejaky grif na to. Viz spona z LHC, ktera je proste k takto drahym hodinkam nepatricna. Zkousel jsem to nekolikrat a vzdy jsem nakonec rekl chlapikovi v boutique at me z tech pout vysvobodi. Navic pusobi strasne plechove vuci zbytku. Ale to porad mluvim o LHC. Tyhle certiny jsem v ruce nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upřesnil proč se mi spona nezdá, je docela problém ji sundat z ruky, občas to je opravdu o nehty...dost me to zarazilo a ještě jsem se nesetkal stím že je spona tak strašně na fest, koukam že spona tahu má mikroregulaci, což je malé plus...jinak samotné zpracovaní není vůbec špatné, ale potřebná síla k otevření vše degraduje...můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin_S: Nodím DS 1 Automatic na tahu přesně s touhle sponou a máš pravdu, že zpočátku šla rozepínat hodně ztuha, ale po pár dnech mírně povolila a od té doby jde už rozepínat poměrně příjemně, aniž bych i po delší době cítil, že by dál povolovala.

 

Samozřejmě ale nejsem schopný vyloučit, že jsem si zvyknul anebo našel podvědomě grif. Je to jenom takový můj pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda při nošení na levé ruce odjistím pojistku, pak strčím první článek prostředníčku/část palce druhé ruky mezi spodní část spony a kovový náramek a lehce zatáhnu nahoru, směrem od zápěstí. Spona se krásně otevře. Kdybych to měl rvát palcem a ukazováčkem, asi tak to nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda při nošení na levé ruce odjistím pojistku, pak strčím první článek prostředníčku/část palce druhé ruky mezi spodní část spony a kovový náramek a lehce zatáhnu nahoru, směrem od zápěstí. Spona se krásně otevře. Kdybych to měl rvát palcem a ukazováčkem, asi tak to nedám.

 

tak je vidět že to nemají u všech spon stejné, minimálně na tahu jde zřejmě lépe...já za to musím pořádně vzít, aby se otevřela,nepomohlo ani půl roku nošení...myslel jsem si že se to zlepší, zlepšílo ale velmi málo, stejně z toho bolí prsty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...