pam firenze Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Zdravim, rad by som sa vazenych spytal akym sposobom skladujete svoje zbierky.. - po kratkom zvazeni som paypaloval jeden box na ebay.de, location taiwan... masiv drevo + brusena buffalo genuine l. po cca 3 tyzdnoch mi to doslo... hrozne sklamanie. zda sa ze som sa nechal napalit... - drevo je lepenka + koza nieje koza ale len napalovana replika! (nebol som schopny najst link na predajcu - podelil by som sa) kazdopadne - mate nejaky typ? (napr. online shop SK alebo CZ??) konkretne by potesil box na 8 - 10 kusov... (uplnu perfekciu by predstavovala moznost "uskladnenia" 47mm kalibru panerai ale to by som po standatnych boxoch asi chcel moc... dik za typy.
vor Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Tady se psalo o pěkné vitrínce, ale na trošku více hodinek. Taky jsem o ní uvažoval, ale nakonec nekoupil. Je na mě moc velká a nemám ji kam dát. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=5739&hl=
vlasta66 Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Tady mají jeden, ale je na 18 kousků. http://www.ehodinarstvi.cz/DREVENY-BOX-NA-...KY-4_g2149.html
pp Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Tak ten na 18 kousků se mi moc líbí. Škoda, že bych do něj mohl dát zatím jenom dvoje hodinky.... Koupě takového bou je prostě stimulem k dalšímu nevídanému utrácení
kubson Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 taky usilovně sháním něco na uskladnění a přenášení hodinek... ty věci z asie jsou ve většině případů strašný hnůj a kavlita zas stojí hrozné peníze, takže to vidím na garážovou výrobu u tchána
X-Bob Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Já používám toto: http://www.ehodinarstvi.cz/DREVENY-BOX-NA-...KY-1_g1055.html kvalita velmi velmi dobrá, prodejce reagoval promptně. Doporučuji
kubson Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Tady se psalo o pěkné vitrínce, ale na trošku více hodinek. Taky jsem o ní uvažoval, ale nakonec nekoupil. Je na mě moc velká a nemám ji kam dát. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=5739&hl= to vypadá skvěle! bohužel prodejce to zdá se zabalil...
RomanP Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Jak zabalil ? Tohle přesně na pět kousků sháním.
spiderer Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 RomanP - myslim, ze kubson myslel prodejce z ebay, ten box na 5 kousku co sem hodil X-Bob jde objednat - doruceni behem 24 hodin
kubson Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 jo, myslel jsem na těch 40.. přesně něco takového sháním
vor Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 to vypadá skvěle! bohužel prodejce to zdá se zabalil... To taky nevypadá špatně, sice na míň.. http://cgi.ebay.de/30-er-Wandvitrine-Uhren...1QQcmdZViewItem
RomanP Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Omlouvám se za chaos, překoukl jsem se. To je tak, když se dělají dvě věci najednou. Myslel jsem tenhle co psal X-Bob: http://www.ehodinarstvi.cz/DREVENY-BOX-NA-...KY-1_g1055.html
pam firenze Posted June 9, 2007 Author Report Posted June 9, 2007 jj... ten box z ehodinarstvi je presne to co momentalne potrebujem... dakujem za typ... snad poslu aj na slovensko.
X-Bob Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 jj... ten box z ehodinarstvi je presne to co momentalne potrebujem... dakujem za typ... snad poslu aj na slovensko. a přibalí ti k tomu třeba digitálky tak na práci do lesa nebo pro děti
kubson Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 tak hlásím že ten prodejce z ebay pořád funguje http://ferocase.de/
Mech Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 Neměl by někdo typ na watch winder - nejraději v rámci ČR?
Baker Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 Neměl by někdo typ na watch winder - nejraději v rámci ČR? Pokud by jsi chtel na jedny hodinky, mohu slouzit.
Mech Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 Pokud by jsi chtel na jedny hodinky, mohu slouzit. Pošli foto, jestli máš, ale abych pravdu řekl, raději bych na více kusů, aspoň dva. Mám dvoje automaty a obávám se, že nebudou poslední.
Baker Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 (edited) Pošli foto, jestli máš, ale abych pravdu řekl, raději bych na více kusů, aspoň dva. Mám dvoje automaty a obávám se, že nebudou poslední. Eilux EW1388BK Edited June 11, 2007 by Baker
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now