Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html

Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe.

S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu.

Díky za názory a příspěvky

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Snow
Posted (edited)
Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html

Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe.

S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu.

Díky za názory a příspěvky

 

Hodinky poměrně kvalitní, nicméně cena je poněkud vyšší. Mimochodem kamarád si objednal jiný model z jejich široké nabídky rovnou z továrny a přišly mu v horším stavu, všechny šroubky na pouzdře byly ožvýkané a reklamace se táhla tři měsíce, posílali si je mezi sebou tam a zpátky, nakonec to dopadlo tak, že mu vyměnili jen některé šroubky a pak již kolega rezignoval, mimochodem za ně zaplatil v přepočtu 200,000,- .

Omega Moon Phase se nedá se sportovním Chopardem srovnávat, to je jen můj subjektivní názor.

Edited by Snow
Posted
Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html

Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe.

S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu.

Díky za názory a příspěvky

 

Taky bych si z těchto dvou vybral raději omegy :thumbsup_anim: , už jen kvůlivá tomu, že jsou větší .... Ty chopardy jsou na můj vkus trochu malý.... :thumbsdown_anim:

Posted

Co se týče té velikosti, tak jsem koukal na odkaz a velikost tam mají udanou špatně, protože průměr modelu 16/8992 je 42,5mm a výška 14,8mm. Měl jsem na ruce jak tyto Chopardy, tak i ty Omegy a právě ty Chopardy vypadají větší a lehce mohutnější.

Posted
Co se týče té velikosti, tak jsem koukal na odkaz a velikost tam mají udanou špatně, protože průměr modelu 16/8992 je 42,5mm a výška 14,8mm. Měl jsem na ruce jak tyto Chopardy, tak i ty Omegy a právě ty Chopardy vypadají větší a lehce mohutnější.

 

..nojo, oni tam udávaj průměr pouzdra, tj. bez lunety.... No, celkem těžká volba, ale osobně bych raději ty omegy....

  • 3 weeks later...
Posted
..nojo, oni tam udávaj průměr pouzdra, tj. bez lunety.... No, celkem těžká volba, ale osobně bych raději ty omegy....

Ja zase ty Chopardy - Omegy ma dost lidi ale Chopardy se budes lisit

Posted

Nechci se nikoho dotknout ale Chopardy mě pasují leda tak k Agátě Hanychové, i když jejich nejslavnější model je pojmenován podle automobilového závodu.

Posted (edited)

Mě se více libi ty Omegy, jde hlavně o desing, samozřejmě se nebavim o technických parametrech v tom by jsem řekl, že je Chopard o stupínek výše, ale možná se pletu...

 

EDIT: jenom taková zajimavost, ted koukam do Watch magazinu a Chopard Manufucture vyrabi hodinové strojky teprve od roku 1996, byl to stroj s rezervou nátahu 65 hodin datumem na 6, dával se do hodinek Chopard L.U.C. 1860, tento model hodinek získal hned ten rok cenu "Hodinky roku" udělovanou švýcarským časopisem Montres Pasion..

Edited by jacob
Posted

No myslím že otázku mohutnosti vyhrajou Chopard, ty Omegy jsou taky nádherný, těžká volba......asi Chopardy :mellow:

3876.50.31.jpg

16-8992.jpg

1283382.jpg

Posted
Nechci se nikoho dotknout ale Chopardy mě pasují leda tak k Agátě Hanychové, i když jejich nejslavnější model je pojmenován podle automobilového závodu.

Ale jo, byly doby, kdy jsem taky Chopard a Cartier pokládal za klenotnický značky, který se snaží akorát přiživit na hodinkovým boomu. Jenže jsem se o nich od tý doby něco dozvěděl a názor jsem změnil. Totéž doporučuju i tobě a doufám, že tě získaný informace potěší stejně jako mě.

Posted
Mě se více libi ty Omegy, jde hlavně o desing, samozřejmě se nebavim o technických parametrech v tom by jsem řekl, že je Chopard o stupínek výše, ale možná se pletu...

 

EDIT: jenom taková zajimavost, ted koukam do Watch magazinu a Chopard Manufucture vyrabi hodinové strojky teprve od roku 1996, byl to stroj s rezervou nátahu 65 hodin datumem na 6, dával se do hodinek Chopard L.U.C. 1860, tento model hodinek získal hned ten rok cenu "Hodinky roku" udělovanou švýcarským časopisem Montres Pasion..

Čím to teda je , že tam vidím normální ETU ?

Posted

NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. :rolleyes: Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé

 

Posted
NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. :rolleyes: Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé

Z hľadiska kvality a vzhľadu sa nedá absolútne nič vyčítať. Timewalker vyzerá v reále naozaj lepšie, ako niektoré zvučnejšie značky, no a keď ťa netrápi krátka história a si s hodinkami spokojný, niet k tomu čo dodať, len pogratulovať.

Posted
NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. :rolleyes: Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé

Ty jo, ty jsou nádherný. Hodíš sem někdy fotky? Rád bych je viděl, opravdu pěkný hodinky.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...