kopl2005 Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe. S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu. Díky za názory a příspěvky
Guest Snow Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 (edited) Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe. S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu. Díky za názory a příspěvky Hodinky poměrně kvalitní, nicméně cena je poněkud vyšší. Mimochodem kamarád si objednal jiný model z jejich široké nabídky rovnou z továrny a přišly mu v horším stavu, všechny šroubky na pouzdře byly ožvýkané a reklamace se táhla tři měsíce, posílali si je mezi sebou tam a zpátky, nakonec to dopadlo tak, že mu vyměnili jen některé šroubky a pak již kolega rezignoval, mimochodem za ně zaplatil v přepočtu 200,000,- . Omega Moon Phase se nedá se sportovním Chopardem srovnávat, to je jen můj subjektivní názor. Edited June 9, 2007 by Snow
letovod Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 Jaký máte názor na tyto hodinky? http://www.atlantictime.com/chopard-mille-...21063-4316.html Měl jsem je na ruce a vypadají vážně nádherně. Pak jsem ještě uvažoval nad Omega Speedmaster Moon Phase - http://www.prestigetime.com/item.php?item_id=3236 - ale ty Chopardy vypadají o mnoho lépe. S Panerai počkám, snad se bude profesně dařit a koupím si nějaký alespoň v jejich nabídce průměrný kousek a ne základní řadu. Díky za názory a příspěvky Taky bych si z těchto dvou vybral raději omegy , už jen kvůlivá tomu, že jsou větší .... Ty chopardy jsou na můj vkus trochu malý....
kopl2005 Posted June 10, 2007 Author Report Posted June 10, 2007 Co se týče té velikosti, tak jsem koukal na odkaz a velikost tam mají udanou špatně, protože průměr modelu 16/8992 je 42,5mm a výška 14,8mm. Měl jsem na ruce jak tyto Chopardy, tak i ty Omegy a právě ty Chopardy vypadají větší a lehce mohutnější.
letovod Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 Co se týče té velikosti, tak jsem koukal na odkaz a velikost tam mají udanou špatně, protože průměr modelu 16/8992 je 42,5mm a výška 14,8mm. Měl jsem na ruce jak tyto Chopardy, tak i ty Omegy a právě ty Chopardy vypadají větší a lehce mohutnější. ..nojo, oni tam udávaj průměr pouzdra, tj. bez lunety.... No, celkem těžká volba, ale osobně bych raději ty omegy....
Jacobs Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 ..nojo, oni tam udávaj průměr pouzdra, tj. bez lunety.... No, celkem těžká volba, ale osobně bych raději ty omegy.... Ja zase ty Chopardy - Omegy ma dost lidi ale Chopardy se budes lisit
Conrad Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 Nechci se nikoho dotknout ale Chopardy mě pasují leda tak k Agátě Hanychové, i když jejich nejslavnější model je pojmenován podle automobilového závodu.
mnovace Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 chopardy jsou samozřejmě o stupínek výš než omegy
jacob Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 (edited) Mě se více libi ty Omegy, jde hlavně o desing, samozřejmě se nebavim o technických parametrech v tom by jsem řekl, že je Chopard o stupínek výše, ale možná se pletu... EDIT: jenom taková zajimavost, ted koukam do Watch magazinu a Chopard Manufucture vyrabi hodinové strojky teprve od roku 1996, byl to stroj s rezervou nátahu 65 hodin datumem na 6, dával se do hodinek Chopard L.U.C. 1860, tento model hodinek získal hned ten rok cenu "Hodinky roku" udělovanou švýcarským časopisem Montres Pasion.. Edited July 3, 2007 by jacob
PigyCZ Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 No myslím že otázku mohutnosti vyhrajou Chopard, ty Omegy jsou taky nádherný, těžká volba......asi Chopardy
farářskej Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 Nechci se nikoho dotknout ale Chopardy mě pasují leda tak k Agátě Hanychové, i když jejich nejslavnější model je pojmenován podle automobilového závodu. Ale jo, byly doby, kdy jsem taky Chopard a Cartier pokládal za klenotnický značky, který se snaží akorát přiživit na hodinkovým boomu. Jenže jsem se o nich od tý doby něco dozvěděl a názor jsem změnil. Totéž doporučuju i tobě a doufám, že tě získaný informace potěší stejně jako mě.
mechano Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 Mě se více libi ty Omegy, jde hlavně o desing, samozřejmě se nebavim o technických parametrech v tom by jsem řekl, že je Chopard o stupínek výše, ale možná se pletu... EDIT: jenom taková zajimavost, ted koukam do Watch magazinu a Chopard Manufucture vyrabi hodinové strojky teprve od roku 1996, byl to stroj s rezervou nátahu 65 hodin datumem na 6, dával se do hodinek Chopard L.U.C. 1860, tento model hodinek získal hned ten rok cenu "Hodinky roku" udělovanou švýcarským časopisem Montres Pasion.. Čím to teda je , že tam vidím normální ETU ?
kopl2005 Posted July 3, 2007 Author Report Posted July 3, 2007 NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé
railmaster Posted July 3, 2007 Report Posted July 3, 2007 NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé Z hľadiska kvality a vzhľadu sa nedá absolútne nič vyčítať. Timewalker vyzerá v reále naozaj lepšie, ako niektoré zvučnejšie značky, no a keď ťa netrápi krátka história a si s hodinkami spokojný, niet k tomu čo dodať, len pogratulovať.
lolohh Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 NO nakonec jsem pořídil úplně něco jiného. Za moje rozhodnutí mě určítě nepochválíte. Rozhodl jsem se pro Montblanc Timewalker Chronograph - oželel jsem historii značky ve výrobě hodinek a zakoukal jsem se do nádherného a pečlivého zpracování. Na ruce vypadají lépe jak ty Chopardy a i než ty Omegy (ty jsem tedy zkoušel ve verzi klasických moonwatch s kovovým tahem). Jelikož jsou to moje zatím jediné hodinky, tak jsem musel brát v úvahu i jejich univerzálnost. Vypadají dobře jak k obleku, tak i ke tričku. tady odkaz: http://www.montblanc.com/products/105.php - mám ty černé Ty jo, ty jsou nádherný. Hodíš sem někdy fotky? Rád bych je viděl, opravdu pěkný hodinky.
kopl2005 Posted July 4, 2007 Author Report Posted July 4, 2007 Tady jsou: http://www.ukazto.com/?img=r002.jpg http://www.ukazto.com/?img=r007.jpg
lolohh Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 Tady jsou: http://www.ukazto.com/?img=r002.jpg http://www.ukazto.com/?img=r007.jpg Díky ti. Teda fotky nic moc ale hodinky fakt moc hezký.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now