Přejít na obsah

Kolik je tu Paneraistů ?


Ondraj

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hele, chlapci, kolik stojí nejlacinější produkce Panerai v českých krámech? Jak jsem po nich nikdy nekoukal, tak to nevím. Kolega je se mnou chtěl měnit... :)

 

Radiomir PAM 210 cca 96 000,-, Luminor PAM 112 priblizne stejne, mozna o trosicku malo vic. :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem grippo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jak to tak chodí, v Německu je koupím za polovic?

 

Kdyby šly za polovic, bylo by to fajn. v Německu ušetříš opravdu cca 15 možná 20 tis.

Tak velké slevy jako např. u Omegy a jiných se prostě nedávají.

Ono se stačí podívat na ebay, žádné super levné orig. také nenajdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, chlapci, kolik stojí nejlacinější produkce Panerai v českých krámech? Jak jsem po nich nikdy nekoukal, tak to nevím. Kolega je se mnou chtěl měnit... :)

U nás je to asi tajemství. Mně Carollinum za měsíc ani neodpovědělo, tak jsem si PAM112 koupil v Itálii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je to asi tajemství. Mně Carollinum za měsíc ani neodpovědělo, tak jsem si PAM112 koupil v Itálii.

Nekupoval jsi je v Livignu (bezcelní zóna)? Tam mi nabízeli 111 za 2920 Euro, když jsem se tam jen tak zastavil při procházce po lyžování. Takže nevím, jestli by třeba při platbě v hotovosti nešly ještě níž, to už jsem nezjišťoval. Zajímalo by mě, za kolik by tam byly ty 112, na což jsem se tenkrát zapomněl zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekupoval jsi je v Livignu (bezcelní zóna)? Tam mi nabízeli 111 za 2920 Euro, když jsem se tam jen tak zastavil při procházce po lyžování. Takže nevím, jestli by třeba při platbě v hotovosti nešly ještě níž, to už jsem nezjišťoval. Zajímalo by mě, za kolik by tam byly ty 112, na což jsem se tenkrát zapomněl zeptat.

Voghera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...