Přejít na obsah

Dovoz z Ameriky


Doporučené příspěvky

Dobrý den, zdravím všechny zde...ačkoliv tyto stránky již nějakou dobu pozoruji, jsem zde naprosto nový...jako i naprostý zelenáč ve znalosti hodinek .)

 

A proto bych Vás zde chtěl poprosit s výběrem hodinek, mám možnost si momentálně nějaké dovézt kamarádem z Ameriky....

 

...momentálně mám vyhlídnuté tyto dvoje :

 

1) Invicta 16663

 

2 ) Bulova 96B175

 

Bulovy proto, že je to mám oblíbená..mám již 3 kousky...ale není nutnost...

 

Každopádně bych rád slyšel nějaké názory místních profíků....popřípadě se nebráním ani návrhům na jiné kousky....

 

Moc děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost podobný Bulovy akorát bez chrona tu nedávno kupoval Tikal:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/75743-bulova-precisionist-96b131/

 

Na invictu bych se vykašlal z důvodů mnohokrát omílanejch v jejím vlastním veselým vláknu:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51194-invicta/

 

Osobně se mi nelíběj ani jedny, ale stokrát raději bych vzal ty Bulovy, když už. Aspoň maj zajímavej strojek a i když jsou trochu přerostlý, ta velikost pořád není tak groteskní jako u Invicty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tvého výběru jednoznačně Bulova. Je to stejný model co kupoval Tikal - viz příspěvek User47, ale s chronem.  Strojek precisionist je přesný a hlavně plynule se pohybující vteřinovka je boží. Otázka je, jestli na ně máš ruku, protože se jedná fakt o kus železa - jak váhově, tak i rozměrem pouzdra. Modely s jinak barevně koncipovaným cifrem se dělají z titanu.  Sám jsem se o ně zajímal asi 3 měsíce zpět. Na amazonu co vím, tak se kdysi 96B175 dostaly nové s doklady i pod 300 USD, což se mi zdá jako super cena. To byly v akci, jinak se cena pohybuje kolem 350-400 USD nejlevnější.  

Upraveno uživatelem T1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...