Jump to content

Dovoz z Ameriky

Attek

Recommended Posts

Dobrý den, zdravím všechny zde...ačkoliv tyto stránky již nějakou dobu pozoruji, jsem zde naprosto nový...jako i naprostý zelenáč ve znalosti hodinek .)

A proto bych Vás zde chtěl poprosit s výběrem hodinek, mám možnost si momentálně nějaké dovézt kamarádem z Ameriky....

...momentálně mám vyhlídnuté tyto dvoje :

1) Invicta 16663

2 ) Bulova 96B175

Bulovy proto, že je to mám oblíbená..mám již 3 kousky...ale není nutnost...

Každopádně bych rád slyšel nějaké názory místních profíků....popřípadě se nebráním ani návrhům na jiné kousky....

Moc děkuji :)

Dost podobný Bulovy akorát bez chrona tu nedávno kupoval Tikal:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/75743-bulova-precisionist-96b131/

Na invictu bych se vykašlal z důvodů mnohokrát omílanejch v jejím vlastním veselým vláknu:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51194-invicta/

Osobně se mi nelíběj ani jedny, ale stokrát raději bych vzal ty Bulovy, když už. Aspoň maj zajímavej strojek a i když jsou trochu přerostlý, ta velikost pořád není tak groteskní jako u Invicty.

Z tvého výběru jednoznačně Bulova. Je to stejný model co kupoval Tikal - viz příspěvek User47, ale s chronem.  Strojek precisionist je přesný a hlavně plynule se pohybující vteřinovka je boží. Otázka je, jestli na ně máš ruku, protože se jedná fakt o kus železa - jak váhově, tak i rozměrem pouzdra. Modely s jinak barevně koncipovaným cifrem se dělají z titanu.  Sám jsem se o ně zajímal asi 3 měsíce zpět. Na amazonu co vím, tak se kdysi 96B175 dostaly nové s doklady i pod 300 USD, což se mi zdá jako super cena. To byly v akci, jinak se cena pohybuje kolem 350-400 USD nejlevnější.  

Edited by T1000