Přejít na obsah

Apple WATCH


People

Doporučené příspěvky

Co tím myslíš, mimo mísu ? Jsou levnější, hezčí a o funkcích ani jedněch z nich zatím nikdo nic neví ? Mám Iphone i Ipad, ale Iovce nejsem, abych bezhlavě obdivoval něco jen kvůli značce. Na srovnání s ostatníma si rád počkám, až budou skutečné recenze, ne jen dojmy z prezentací. Zatím mě ale nepřesvědčily ani ty prezentace.

 

No že chtít za hodinky které mají zpracování na úrovni Casio od firmy která má nálepku "made in China" 999usd je mimo mísu.

 

Já si Apple Watch nekoupím, ale objektivně umím posoudit, že prostě jsou ve zpracování o parník před všema ... dokonce si troufám tvrdit že kovový tah a MESH dotáhli dál než švýcaři ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že chtít za hodinky které mají zpracování na úrovni Casio od firmy která má nálepku "made in China" 999usd je mimo mísu.

 

Já si Apple Watch nekoupím, ale objektivně umím posoudit, že prostě jsou ve zpracování o parník před všema ... dokonce si troufám tvrdit že kovový tah a MESH dotáhli dál než švýcaři ...

Tak bacha. Casio jsou boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sou to vubec HODINKY? .. :D

.. dle me je to sekundarni displej k tatrance...

zdroj : http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Hodinky

 

No paradoxně v Preserve MOde to jsou opravdu hodinky :-) , netuším jak přesně budou ukazovat čas z hlediska doby 1rok, ale tipnul bych odchylku nesynchronizovaných hodinek stejnou jako teplotně nekompenzovaný quartz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90 notifikacii mam za dve hodiny, nie za 18.. 

 

co robi hlinik na hodinkach za take peniaze? 

 

90 notifikací za dvě hodiny , je průměrně jedna notifikace co minutu a půl, tak v tom případě je lepší neodkládat telefon z ruky...

 

tak hliník je na verzi za 349USD a je tam hlavně protože že je lehký a moderní a eloxované verzi i hezký , spousta lidí nechce nosit 100g ocelové hodinky ...

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio Oceanus i kolem 2000$, nektere Frogmany pres 1000.

 

jasně určitě existují i ultra drahé Casia, ale firma je jasně profilovaná v segmentu hodinek low-end ... takže jsem jí vybral pro přirovnání ... :-) nic osobního proti značce Casio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono asi není úplně p...l připravit launch nového produktu. Z nových materiálů, v různých velikostech... prý připravujou 6 milionu kusů. Konkurence vypustila hodinky o rok dříve, ale jsou nedotažené. Oni zkouší něco jiného - pusit všestraně vyladěný produkt. To zabere nějaký čas osobně mám pro to pochopení. 

všestranně vyladěný produkt s výdrží baterie až celých 18 hodin? No, tak já bych to nazval trochu jinak :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mi chybí ta "revoluce", "lídr trhu" a další oblíbené proklamace jabka. Od smrti Jobse to kouzlo jaksi pominulo.

Edit: ale každému co jeho jest, jako u všeho ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mi chybí ta "revoluce", "lídr trhu" a další oblíbené proklamace jabka. Od smrti Jobse to kouzlo jaksi pominulo.

Edit: ale každému co jeho jest, jako u všeho ;)

1. milanese loop (mesh) s magnetickým zapínáním tj. na jakýkoli obvod ruky

2. kovový tah s odjimatelnými dílky bez nutnosti použití nářadí

3. výměnné pásky/tahy s propracovaným uchycením

4. magnetický konektor

5. zpracování které je opravdu na míle vzdálené ostatním chytrým hodinkám, žádný plast či viditelné šroubky

6. zcela nově vyvinuté slitiny hliníku, oceli i zlata

7. digitální korunka

8. force touch - rozpoznání silného stisku a klasického doteku

9. haptic engine - nově vyvintý systém pro odezvu místo vibračního motorku

10. displej s "absolutní" černou, kde není poznat okraj

11. ekosystém který má obrovskou podporu třetích stran ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všechno pěkné, ale co z toho, když je to celé k h...u.

To je uhel pohledu, my jsme resili technicky aspekt. To ze pro vas je to k h...neni relevantni - v ramci segmentu trhu prinasi nove/revolucni prvky a premiove/swiss made zpracovani .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...