Přejít na obsah

Apple WATCH


People

Doporučené příspěvky

Onosi treba uvedomit, komusuurcene Apple watch. Kolega nad nimi basni jedna radost a ked som mu povedal, ze ja uz hodinky mam (a ukazal mu PO), tak na ne len hodil pohladom a opytal sa, ako dlho mi vydrzi baterka ... 

 

No vidíš, syn má ode mne Omegy a chce si je taky koupit - tedy na sport a běhání, se skutečnýma hodinkama to nemá nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí si zajet do Německa a podívat se, nebo je rovnou v pátek koupit, tak jako to udělalo několik místních členů, nic na tom není složitého. 

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí byt super koupe koupit jablko vy hodinky ve zlatě, když za rok budou zase nějaké lepší. Za mne ne. Už nabijim telefon, cigaro, notebook. Nabíjecí hodinky fakt nepotrebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motasdohromadyminuly a budoucicas :)

 

Stává se mi to i v angličtině :) Tedy v zahraničí již jsou delší dobu k vidění, prodej začíná dnes, ti kdo nemají objednávku, dostane se na ně až v červnu.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že Apple po všech zápůjčkách celebritám i zoufale povrchním lifestyle pisálkům (odkazy viz výše) doteď nestihl podplatit nikoho, kdo by pro něj "akceptovatelně pozitivní" technickou recenzi napsal a neskončil zase s hodnocením, že se mu to blbě ovládalo a že ten napiglovanej čínskej zázrak (notabene ve verzi která bude do půl roku "out") vlastně k životu nepotřebuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že Apple po všech zápůjčkách celebritám i zoufale povrchním lifestyle pisálkům (odkazy viz výše) doteď nestihl podplatit nikoho, kdo by pro něj "akceptovatelně pozitivní" technickou recenzi napsal a neskončil zase s hodnocením, že se mu to blbě ovládalo a že ten napiglovanej čínskej zázrak (notabene ve verzi která bude do půl roku "out") vlastně k životu nepotřebuje...

 

:-) kýbl hnoje opět co jiného

 

tady je přehledné srovnání parametrů všech dostupných (ohlášených hodinek)

 

http://www.mobileworld.it/2015/04/22/uninfografica-confronta-apple-watch-con-gli-altri-smartwatch/

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím 5 hranatých hodinek, 4 kulaté ...

 

GPS má pouze Samsung a Sony

Wifi pouze Samsung , takže bez SIM karty je to spojeno jen přes BT - otázka jestli Tizen bude mít update na wifi propojení s telefonem ..

 

IPx7 je u Applu dost alibistické - nicméně z pohledu voděodolnosti je to stejné jako IP67, pouze nemají certifikovanou zkoušku na prachoodolnost ( http://www.phonecruncher.com/features/2787081/ipx7_vs_ip67_water_resistance_how_the_apple_watch_measures_up_against_devices_like_the_samsung_galaxy_s5.html )

 

Výdrž baterie je slabá, ale všude uváděná.

 

A co se týče nových modelů, tak primárně bude vyvíjen Watch OS a maximálně u druhé generace jeden senzor navíc ... nepředpokládám že by Apple kanibalizoval první model svých hodinek nějakým 1year intrvalem a skokem o generaci...

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná proto, že Apple po všech zápůjčkách celebritám i zoufale povrchním lifestyle pisálkům (odkazy viz výše) doteď nestihl podplatit nikoho, kdo by pro něj "akceptovatelně pozitivní" technickou recenzi napsal a neskončil zase s hodnocením, že se mu to blbě ovládalo a že ten napiglovanej čínskej zázrak (notabene ve verzi která bude do půl roku "out") vlastně k životu nepotřebuje...

Už po několikátý se divím, proč vlastně chodíš do vlákna Apple. Nerozčiluje Tě to tady? nebo máš rád adrenalin? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba aby bylo v odpovědi na Tvou řečnickou otázku vidět, že ne všichni uživatelé věcí od Apple jsou nekritické ovce bez paměti, automaticky tasící peněženku při každém záblesku vznešeného loga... Apple Watch znám zatím "jen" jako developer, což mi na rozdíl od ucvrkávačů ve frontách a na fórech dává celkem solidní představu ohledně schopností aktuální verze, ať už je její obchodní potenciál jakýkoliv. Apropos, kdybych sem ten link na "pitvu" šoupnul já, nebylo by to taky jen kydání hnoje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic - musí to bejt strašnej život, plivat na lidi kolem sebe (ovce, ucvrnkávači...) a zároveň programovat v systému, kterej člověk upřímně nenávidí.

Ale jo, zůstaň tu, piš sem -> já si vždycky uvědomím, kolik jiných, pozitivních lidí mám kolem sebe. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba aby bylo v odpovědi na Tvou řečnickou otázku vidět, že ne všichni uživatelé věcí od Apple jsou nekritické ovce bez paměti, automaticky tasící peněženku při každém záblesku vznešeného loga... Apple Watch znám zatím "jen" jako developer, což mi na rozdíl od ucvrkávačů ve frontách a na fórech dává celkem solidní představu ohledně schopností aktuální verze, ať už je její obchodní potenciál jakýkoliv. Apropos, kdybych sem ten link na "pitvu" šoupnul já, nebylo by to taky jen kydání hnoje?

Prave ze vubec ne, naopak by to byl konstruktivni prispevek ...

 

Ps: taky me prijde elektro hype jako kravina zivena dotacema a Tesla jako vrchol krivactvi protoze zijou z prodeje povolenek a dotaci , ale je fakt ze technicky se o tom aute klidne bavit muzu a uznavam ze je nejdale byt v odvetvi ktere me prijde zbytecne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie vydri 1000cyklu a mela by byt na 80% - tj. 2-3 roky a lze ji vymenit

 

Nekdo uz AW sport vymachal na 15min v bazenu - pod vodou displej bez reakce coz je logicke a korunka reaguje pod vodou - po vytazeni AW funguji - kolik koupeli vydrzi je otazka :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bych zrovna necekal Dolphy Lundgreny s predpovedi pocasi na zapesti. 

Snad brzo vymysli neco, co se nalepi na ksicht, abysme se nemluseli divat na hodinky, na ktery se mame divat abysme se nemuseli divat na mobil, kterej mame abysme se nemuseli divat kolem sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...