horal Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 Není nad poctivou práci při zobrazování údajů času a data.... http://www.yugop.com/ver3/stuff/03/fla.html P.S.: chvilku strpení pro načtení.
Jakubisko Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 Stare, ale porad dobre a prekvapive aktualni a pokud vas to nuti porad sledovat, co se stane - doporucuji neco podobneho http://www.deathclock.com/
Guest tolja Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 Stare, ale porad dobre a prekvapive aktualni a pokud vas to nuti porad sledovat, co se stane - doporucuji neco podobneho http://www.deathclock.com/ to by jeden neřekl, jak ten čas letí
horal Posted June 13, 2007 Author Report Posted June 13, 2007 Stare, ale porad dobre a prekvapive aktualni a pokud vas to nuti porad sledovat, co se stane - doporucuji neco podobneho http://www.deathclock.com/ Konečně jsem v klidu! Protože už vím, co všechno nestihnu a hlavně to stále nebudu muset vysvětlovat manželce...
vor Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 (edited) Stare, ale porad dobre a prekvapive aktualni a pokud vas to nuti porad sledovat, co se stane - doporucuji neco podobneho http://www.deathclock.com/ Super! Jde to dát nějak na plochu? 4 horal: Možná si i počíhám, jak bude přepisovat rok. Edited June 13, 2007 by vor
falkkon Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Super! Jde to dát nějak na plochu? 4 horal: Možná si i počíhám, jak bude přepisovat rok. To by mě taky zajímalo,ať vím na čem jsem
eM. Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Není nad poctivou práci při zobrazování údajů času a data.... http://www.yugop.com/ver3/stuff/03/fla.html P.S.: chvilku strpení pro načtení. SUPER :-)
spiderer Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Super! Jde to dát nějak na plochu? 4 horal: Možná si i počíhám, jak bude přepisovat rok. Jde - prave tlacitko na plose - nastaveni - plocha - vlastni nastaveni plochy - web - prodat stranku a zaskrtnout tu co chces zobrazit a je to Takhle je to v XP MCE
RomanP Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Není nad poctivou práci při zobrazování údajů času a data.... http://www.yugop.com/ver3/stuff/03/fla.html P.S.: chvilku strpení pro načtení. Tohle už běží minimálně 2-3 roky, kdyby se to tak dalo předělat na spořič...
vaurien Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Tohle už běží minimálně 2-3 roky, kdyby se to tak dalo předělat na spořič... jj, spořič by byl fajn
Guest RaGe Posted July 8, 2007 Report Posted July 8, 2007 Spořič by byl fakt boží !!! Přimlouvám se !
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now