Jump to content

Recommended Posts

Posted

celkem uvazuji o zakoupeni SBGF 021 - otazka - bude se mi mit kdo o takove hodinky postarat; jsou to quartz - tedy vymena baterie napr. ; mysleno pokud to dam do bezneho servisu nedomasti ty hodinky ? dale co kdyz budou potrebovat nejakou zasadnejsi opravu nebo prebrouseni pouzdra a tahu - mate s tim nekdo zkusenosti, safi ? nenasel (google) jsem po cele evrope servis pro grand seiko.... je to zatim velke minus pri rozvaze, ale hodinky jsou to nadherne

Posted

grand seika se v evropě oficiálně prodávají co vím jenom v nějakém jednom seiko shopu v paříži - ale imho není problém to poslat na opravu a servis do japonska za cca 1000,- pojištěné atd...

Posted (edited)
grand seika se v evropě oficiálně prodávají co vím jenom v nějakém jednom seiko shopu v paříži - ale imho není problém to poslat na opravu a servis do japonska za cca 1000,- pojištěné atd...

 

to neni dobra zprava :-( ; zvlaste kvuli ty baterce

Edited by steel
Posted
celkem uvazuji o zakoupeni SBGF 021 - otazka - bude se mi mit kdo o takove hodinky postarat; jsou to quartz - tedy vymena baterie napr. ; mysleno pokud to dam do bezneho servisu nedomasti ty hodinky ? dale co kdyz budou potrebovat nejakou zasadnejsi opravu nebo prebrouseni pouzdra a tahu - mate s tim nekdo zkusenosti, safi ? nenasel (google) jsem po cele evrope servis pro grand seiko.... je to zatim velke minus pri rozvaze, ale hodinky jsou to nadherne

 

Mas dobry vkus, ale misto quartzu bych mozna sel do mechaniky. Ony hodinove strojky zas tak rozdelne nejsou aby jednoduchou opravu sikovny hodinar nezvladl. Na druhou stranu bych se je nebal poslat ani ani do servisu do Japonska. O tolikdrazsi nez u nas nebudou, navic asi bude ten servis i rychleji.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

hosi, hosi - chci je na normalni noseni, jako druhe hodinky ke speedmasterum, proti quratzu v tomhle pripade nic nemam, navic v grand seiko jsou lepsi tistaky nez ma breitling a rozdil mezi 125.000 yen a 350.000 yen je celkem velky ne, ze ne :-) to uz bych se silne rozhodoval mezi GS a rolex, kde se GS a mnohe 5 celkem nepokryte inspiruje

Posted

off topic, na kolik Kč přijdou tyhle GS v quartzu? jinak, plně souhlasím se steelem, že k automatům je quartz jako druhé hodinky rozhodně velmi userfriendly.

Posted
celkem uvazuji o zakoupeni SBGF 021 - otazka - bude se mi mit kdo o takove hodinky postarat; jsou to quartz - tedy vymena baterie napr. ; mysleno pokud to dam do bezneho servisu nedomasti ty hodinky ? dale co kdyz budou potrebovat nejakou zasadnejsi opravu nebo prebrouseni pouzdra a tahu - mate s tim nekdo zkusenosti, safi ? nenasel (google) jsem po cele evrope servis pro grand seiko.... je to zatim velke minus pri rozvaze, ale hodinky jsou to nadherne

 

 

Ahoj pokud se jedná o běžnou údržbu ve stylu výměna baterky tak si myslím že není problém baterku nechat poslat z Japonska, případně tam poslat hodinky celé:-) ´Když už tak bych je kupoval od Higuchizho, který má velký kamený obchod. Přebroušení tahu atd ti v čechách velmi kvalitně udělá třeba i mechano.

 

resumé - jdi do nich :-)

Posted
Mas dobry vkus, ale misto quartzu bych mozna sel do mechaniky. Ony hodinove strojky zas tak rozdelne nejsou aby jednoduchou opravu sikovny hodinar nezvladl. Na druhou stranu bych se je nebal poslat ani ani do servisu do Japonska. O tolikdrazsi nez u nas nebudou, navic asi bude ten servis i rychleji.

 

nedivil bych se, kdyby případný servis i s dvojí cestou trval méně než běžný servis v ČR :thumbsdown_anim:

Posted
Ahoj pokud se jedná o běžnou údržbu ve stylu výměna baterky tak si myslím že není problém baterku nechat poslat z Japonska, případně tam poslat hodinky celé:-) ´Když už tak bych je kupoval od Higuchizho, který má velký kamený obchod. Přebroušení tahu atd ti v čechách velmi kvalitně udělá třeba i mechano.

 

resumé - jdi do nich :-)

 

 

no vyborne, to jsem chtel slyset na higuchi-inc jsem koukal, u GS ma cenu na dotaz - zkusim se tedy dotazat za kolik je umi :-)

Posted
no vyborne, to jsem chtel slyset na higuchi-inc jsem koukal, u GS ma cenu na dotaz - zkusim se tedy dotazat za kolik je umi :-)

 

Ale i ty quartzky ti budeme my milovníci značky Seiko závidět ;)

 

Posted
tak jsem higichimu napsal a po dvou dnech stale nic - je to bezne ?

 

No moc ne, mě vždy odpověděl do jednoho dne.

Posted

Neviete nahodou kolko stoja grand seiko v prevedeni automat? Nikde to nemozem najist. A este na stranke seiko o nich nic nie je, ma grand seiko inu stranku? Inac skutocne pekne hodinky udajne s perfektnou presnostou. :thumbsup_anim:

Dik za info

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...