Návštěvník RaGe Odesláno 19. července 2007 Nahlásit Odesláno 19. července 2007 Hodinky na golf : http://www.kywex.cz/hodinky.htm
vito Odesláno 20. července 2007 Nahlásit Odesláno 20. července 2007 Já osobně příspěvky na téma " hodinky na cokoliv " čtu moc rád. Vždyť se tady už před časem řešily i hodinky na spaní. Ale to už jsem někde napsal. Tak jen dál.
Hasňa Odesláno 2. března 2012 Nahlásit Odesláno 2. března 2012 Minulou nedeli jsem hral s Ingama, coz jsou automaty.
spiderer Odesláno 2. března 2012 Nahlásit Odesláno 2. března 2012 Nosim cokoliv co aktualne mam - neresim extra hodinky na golf - vetsinou to vyjde na nejaky Becka.
Jirka_C Odesláno 3. března 2012 Nahlásit Odesláno 3. března 2012 Z 80% nechávám hodinky v bagu, zbývajících 20% beru quartzové Longines. Na tenis zásadně nechávám hodinky schované v tašce...
Hasňa Odesláno 7. srpna 2018 Nahlásit Odesláno 7. srpna 2018 Ma tu nekdo Garmin Approach S20, nebo S60?
sugic11 Odesláno 9. srpna 2018 Nahlásit Odesláno 9. srpna 2018 https://www.hodinkee.com/articles/talking-watches-greg-norman
Gombo Odesláno 2. října 2018 Nahlásit Odesláno 2. října 2018 (upraveno) Ja mam doma jedny origo golfove vintage digi Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 2. října 2018 uživatelem Gombo
Anton_ Odesláno 2. října 2018 Nahlásit Odesláno 2. října 2018 Já teď 2x odpaloval 3 hodiny s Milgama a ani mi nějak nedošlo, že by se jim mohlo něco stát Koneckonců s skx009 jsem sekal dříví a taky přežily
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se