ragač Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Dobrý den Všem, nedávno jsem zdědil jedny hodinky této značky.Říká se , že darovanému koni na zuby nehleď, ale zajímalo by mě zda jsou hodinky skutečně originály.Na zadní straně je označení no.125..nevíte nějaké znaky, jak se dá ověřit pravost?Vím, že u hodinek od Rolexu to není problém.Děkuji.Ragač
safi Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Dobrý den Všem, nedávno jsem zdědil jedny hodinky této značky.Říká se , že darovanému koni na zuby nehleď, ale zajímalo by mě zda jsou hodinky skutečně originály.Na zadní straně je označení no.125..nevíte nějaké znaky, jak se dá ověřit pravost?Vím, že u hodinek od Rolexu to není problém.Děkuji.Ragač Ahoj nahraj sem prosím foto a uvidíme :-)
steel Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Dobrý den Všem, nedávno jsem zdědil jedny hodinky této značky.Říká se , že darovanému koni na zuby nehleď, ale zajímalo by mě zda jsou hodinky skutečně originály.Na zadní straně je označení no.125..nevíte nějaké znaky, jak se dá ověřit pravost?Vím, že u hodinek od Rolexu to není problém.Děkuji.Ragač pravost jde overit jednoduse, napr. clen fora mechano je znalec hodinek z glashutte, otazka je jake mas GUB ? pokud jsou to hodinky vyrobene za ery NDR - tak jsou jiste fajn, ale nedostahuji takovych paramatru jako predvalecne a porevolucni ( cca od 1992); pokud trochu projedes google zjistis mozna i sam jestli mas original z ktere tovarny a z ktereho roku
ragač Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. tady to je
steel Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 no. 125.000.000 by bylo pravdivejsi, bohuzel dle meho nazoru jsou to fake jak hrom
jacob Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Řekl by jsem, že je to fake... ale jesli je to originál, tak máš na nové auto, maji totiž komplikaci tourbillon (nebo aspon to tak teda vypadá) a nejlevnější hodinky s tourbillon stojí tuším nejakých 13tis. EUR
Skeleton Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 (edited) Take se priklanim k tomu, ze toto dedictvi diru do sveta neudela ... (mozna to pak bude chtit prejmenovat nazev topicu) Edited June 20, 2007 by Skeleton
jfk Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Jsou moc hezký, ale ten turbilion opravdu prozrazuje, že je to fake
steel Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 (edited) bohuzel http://www.exactreplicawatches.com/index.p...products_id=220 cena je zhruba 135 liber, u tohoto modelu GO Karee - vypada strojek preci jenom jinak zhruba takhle http://www.thepurists.net/Patrons/Members/...l2004/GO_13.jpg Edited June 20, 2007 by steel
ragač Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 no já jsem to tušil...i tak díky za odpbornou pomoc:)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now