Přejít na obsah

diky za zastani kluci - sheepeck - frelichl


bent

Doporučené příspěvky

Odesláno

uz to tam zamkli tak nemuzu napsat tam . presne jak rikate kluci . jediny dva kdo se zastal . pred tema chytrolinama jako porotriko eagle, frantik atd

jeste jednou dik :cigar:

Odesláno

Jak jsem psal, nemelo to byt samostatne ale ve spravnem vlakne....

Myslim, ze za samostatne tema by ale stala ta zkusenost s upadlou vterinovkou u takto drahe a slavne znacky. Jak se to stalo, jak dlouho to trvalo a s jakymi omluvami to bylo opraveno ???

To je to co by me zajimalo a ne kde student vezme na takove hodinky, jak komu vytrit zrak, atd.....

Návštěvník Snow
Odesláno
Jakej smysl ma tohle vlakno? :guiltysmiley: Neslo poslat podekovani soukromou postou..?

 

Zlatá slova, stejně bentovi nevěřím ani omylem a ani slovo :thumbsdown_anim:

 

Odesláno

A ja zas nechapu, proc ma nekdo potrebu nekomu zpochybnovat jeho nakupy a furt do toho rypat? Bud je to slepa zavist, ze si student dovolil koupit hodinky, na ktere spousta pracujicich lidi nema a nikdy mit nebude, nebo fakt nevim? Asi pozustatek z doby minule, ktery je porad jeste v hodne lidech hluboce zakoreneny. Fakt vas tyto diskuze (spis nez diskuze bych to nazval sprostymi utoky) bavi?

Odesláno

jeste jedna vec, pokud by byl bent jen obycejnej zbohatlik, myslite, ze by lez na forum o hodinkach? myslim, ze asi ne, spis by sedel v nejakym zlatomladeznickim baru a snazil se s nima signalizovet na blondaty opodal sedici slepicky

Odesláno

Panove, opuste prosim toto hloupe tema a prestante se tim napriste zabyvat, jinak budeme nuceni prikrocit k tvrdsimu moderovani a rozdavani banu na vsechny strany! Myslim tim detinska hodnoceni toho ci onoho cloveka, podle toho, co si udajne koupil nebo nekoupil. Je to opravdu tak tezke NEREAGOVAT a NEZACINAT podobne "diskuze"? Nevedou nikam a akorat delaji zlou krev.

 

Mi osobne je uplne fuk, jake si "Jaja" nebo "Paja" koupil hodinky a naprosto nechapu cisi nutkavou potrebu zpochybnovat nakup a motivy toho ci onoho cloveka. A stejne tak clovek, komu byla "urazka" nabo "narazka" urcena, ma moznost nereagovat! A pokud se nedokazete smirit s cisi narazkou, proste poslete REPORT moderatorum a ti se o to postaraji (varovani/docasny ban vinikovi). Je fakt zbytecne rozpoutavat 7 strankove priblble "diskuze" o nicem, ktere akorat serou normalni lidi a uspesne likvidujou toto forum.

Odesláno

Ak ma bent nieco, co mi potrebuje povedat, je tu na to sukromna posta. Na tom, ze pisomny prejav benta je nekulturny (pouziva vulgarne vyrazy...), stale trvam a svoje stanovisko nezmenim.

Odesláno

ach jo... lidská malost je vždy obřích rozměrů

 

ad1) dej moc do rukou .... a uvidíš co se stane

ad2) používat vulgarismy se fakt musí umět

ad3) ještě bych doporučoval dokady ověřít u notáře a následně doložit fotodokumentací

Odesláno
Panove, opuste prosim toto hloupe tema a prestante se tim napriste zabyvat, jinak budeme nuceni prikrocit k tvrdsimu moderovani a rozdavani banu na vsechny strany! Myslim tim detinska hodnoceni toho ci onoho cloveka, podle toho, co si udajne koupil nebo nekoupil. Je to opravdu tak tezke NEREAGOVAT a NEZACINAT podobne "diskuze"? Nevedou nikam a akorat delaji zlou krev.

 

Mi osobne je uplne fuk, jake si "Jaja" nebo "Paja" koupil hodinky a naprosto nechapu cisi nutkavou potrebu zpochybnovat nakup a motivy toho ci onoho cloveka. A stejne tak clovek, komu byla "urazka" nabo "narazka" urcena, ma moznost nereagovat! A pokud se nedokazete smirit s cisi narazkou, proste poslete REPORT moderatorum a ti se o to postaraji (varovani/docasny ban vinikovi). Je fakt zbytecne rozpoutavat 7 strankove priblble "diskuze" o nicem, ktere akorat serou normalni lidi a uspesne likvidujou toto forum.

Jo mas pravdu, je to zbytecny a nechapu to, me je taky jedno kdo ma jaky hodinky. Ale nechapu proc je tohle tema aktivni.. :guiltysmiley: K cemu to je? Pokud uz se ma neco moderovat tak je to treba tohle vlakno, protoze napsat "diky ty a ty za zastani" jde prece osobni postou.. Pokud se zamknulo tamto vlakno, nevidim jediny duvod proc by tohle melo byt otevreny, je stejne naho*no jenom v jinem ohledu.

 

A nebo navrh k novemu foru: Zalozit sekci BORDEL a tam tyhle vlakna presouvat s moznosti v nich dal reagovat.. :guiltysmiley:

Odesláno
Jak jsem psal, nemelo to byt samostatne ale ve spravnem vlakne....

Myslim, ze za samostatne tema by ale stala ta zkusenost s upadlou vterinovkou u takto drahe a slavne znacky. Jak se to stalo, jak dlouho to trvalo a s jakymi omluvami to bylo opraveno ???

To je to co by me zajimalo a ne kde student vezme na takove hodinky, jak komu vytrit zrak, atd.....

 

 

s tou vterinovkou vysvetlim - hned pri koupi mi je tam narizovali a zkouseli - a prodejce zmackne stopky , rozbehnou se , pak zmackne druhy tlacitko na nulovani a vter se nevrati na 12ku ale o kousek ZA ni. a pri kazdym pokusu je ta vzdalenost doleva od 12 vetsi. ale rek ze vyjimecne chyba muze byt i u novejch. odnes je rovnou na servis , rucku dotahli a OK. po par dnech to zaclo zase delat . sel sem na servis o patro vis. rekli ze rucka je ko. a objednali novu. a ze to bude trvat tak tyden az dva. ja nechal hodniky u sebe a po dalsich par dnech mi je bratranec prohlizel a rek dyt to blbne. ja na to ja vim . a on do tech hodinek zacal trochu vic tukat a rucka na ferovku upadla . tak skoro tyden jeste rucka upadla. pak mi voalaly ze uz prisla , vymenili a vse ok . boli me prsty sakra :)))

Odesláno
Ak ma bent nieco, co mi potrebuje povedat, je tu na to sukromna posta. Na tom, ze pisomny prejav benta je nekulturny (pouziva vulgarne vyrazy...), stale trvam a svoje stanovisko nezmenim.

 

 

na blbce vzdycky musis jeho reci :cigar:

Odesláno
A ja zas nechapu, proc ma nekdo potrebu nekomu zpochybnovat jeho nakupy a furt do toho rypat? Bud je to slepa zavist, ze si student dovolil koupit hodinky, na ktere spousta pracujicich lidi nema a nikdy mit nebude, nebo fakt nevim? Asi pozustatek z doby minule, ktery je porad jeste v hodne lidech hluboce zakoreneny. Fakt vas tyto diskuze (spis nez diskuze bych to nazval sprostymi utoky) bavi?

 

presne . neboj ty lidi co maj tyhle pozustatky driv nebo pozdej vychcipaj , je jich min a min :) no ikdyz vidim teda obcas ty mlady komunisty tak si rikam , brrrrrr . hlavne at takovejch bezmozku moc neni

Odesláno
jeste jedna vec, pokud by byl bent jen obycejnej zbohatlik, myslite, ze by lez na forum o hodinkach? myslim, ze asi ne, spis by sedel v nejakym zlatomladeznickim baru a snazil se s nima signalizovet na blondaty opodal sedici slepicky

 

souhlas. spis sem myslel ze tady s nekym vymenim nazory ze ma treba nekdo podobny hodinky atd. ne abych dokazoval a dokazoval ze fakt to tak je

Návštěvník Snow
Odesláno
never dylinka , dyt ti to nikdo nenuti abys veril

 

Studente s vytříbeným slovníkem

 

 

 

 

flamingfuckyou.jpg

 

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...