Jenda Jedna Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Ahojte,Mam dotaz nebo spise problem..Nevedel by prosim nekdo jestli je mozno tohle nejak vycistit nebo nejak vyresit..?Predem diky
ggrand Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Zkusil bych líh, ale podle toho, kde to je, tak mi to přijde jako ošoupané než špinavé. Špina se drží v koutech a ne v exponovaných místech.
t2 Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Nedoporučuji čistit chemií. Jen to zkrátí životnost bezelu. Nejlepší je nahradit novým bezelem dokud lze objednat. Za pár let už to nepůjde.
tombas Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Pěkná patina, špína to není, pokud to nepustí obyčejným mýdlem, jarem nebo něčím podobným.
Jenda Jedna Odesláno 19. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Zkousel jsem uz mydlem.Jen trochu to pustilo a pak nic..Dneska jsem opakoval a uz to nejde poznat ze bych to nejak cistil porad cerneAle cetl jsem neco o prebarvovani g-shocku na tmavsi barbu ma nekdo zkusenosti?
Jenda Jedna Odesláno 19. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Nedoporučuji čistit chemií. Jen to zkrátí životnost bezelu. Nejlepší je nahradit novým bezelem dokud lze objednat. Za pár let už to nepůjde.Co lze objednat nic jako bezelem jsem nenasel
kupko Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Jakym bezelem?Je to zlute gumove pouzdro s paskem a da se vymenit :-)
Jenda Jedna Odesláno 19. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2014 Je to zlute gumove pouzdro s paskem a da se vymenit :-)Nejaky odkaz nebo tak prosim?
Frostie Odesláno 19. října 2014 Nahlásit Odesláno 19. října 2014 a co třeba do procesu zapojit hlavu? http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xg+100+bezel&_nkw=g+100+bezel&_sacat=0
PaloZV Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 (upraveno) hmm Upraveno 20. října 2014 uživatelem PaloZV
Bushman Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Proto si kupuji zásadně ty černé varianty. Přítelkyně měla bílé a špiní se to hrozně, resp. to tak nějak zajde.
Jenda Jedna Odesláno 20. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Dekuji vsem sice to stoji jako nove hodinky skoro ale zkusim:-)
Návštěvník Chilliluk Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Dekuji vsem sice to stoji jako nove hodinky skoro ale zkusim:-) Ještě bych zkusil nejdřív napsat mail do Fastu, servisního střediska Casio pro ČR. Díly na tyhle hodinky by měli mít a myslím, že by to mohlo vyjít podstatně levněji. http://www.fastcr.cz/servis/
Jenda Jedna Odesláno 20. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Nasel jsem jeste na amazonu za 500 a tim ze jeste pasky 500 takze za 1k celek
Frostie Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Ještě bych zkusil nejdřív napsat mail do Fastu, servisního střediska Casio pro ČR. Díly na tyhle hodinky by měli mít a myslím, že by to mohlo vyjít podstatně levněji. http://www.fastcr.cz/servis/bohužel se pleteš, díly u Fastu jsou někdy až násobně dražší než na ebay...
Frostie Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Nasel jsem jeste na amazonu za 500 a tim ze jeste pasky 500 takze za 1k celekto je velmi konkurenceschopná cena, pokud neobjevíš levnější, tak směle do toho
t2 Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 Nějakej čas jsem byl mimo. Musím se Fastu zastat, občas mají bezel nebo pásek levnější než na ebay.
gougy Odesláno 20. října 2014 Nahlásit Odesláno 20. října 2014 já bych to asi zkusil nejdřív zabarvit a až pak objednal nový Na pokusy o unikátní barvu dobré
Jenda Jedna Odesláno 21. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 21. října 2014 A cim jakou barvivem bys si to zabarvil? Nebo nejakym fixem?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se