Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zkusil bych líh, ale podle toho, kde to je, tak mi to přijde jako ošoupané než špinavé. Špina se drží v koutech a ne v exponovaných místech.

Odesláno

Nedoporučuji čistit chemií. Jen to zkrátí životnost bezelu. Nejlepší je nahradit novým bezelem dokud lze objednat. Za pár let už to nepůjde.

Odesláno

Zkousel jsem uz mydlem.

Jen trochu to pustilo a pak nic..

Dneska jsem opakoval a uz to nejde poznat ze bych to nejak cistil porad cerne

Ale cetl jsem neco o prebarvovani g-shocku na tmavsi barbu ma nekdo zkusenosti?

Odesláno

Nedoporučuji čistit chemií. Jen to zkrátí životnost bezelu. Nejlepší je nahradit novým bezelem dokud lze objednat. Za pár let už to nepůjde.

Co lze objednat nic jako bezelem jsem nenasel
Návštěvník Chilliluk
Odesláno

Dekuji vsem sice to stoji jako nove hodinky skoro ale zkusim:-)

 

 

Ještě bych zkusil nejdřív napsat mail do Fastu, servisního střediska Casio pro ČR.

 

Díly na tyhle hodinky by měli mít a myslím, že by to mohlo vyjít podstatně levněji.

 

 

http://www.fastcr.cz/servis/

Odesláno

Ještě bych zkusil nejdřív napsat mail do Fastu, servisního střediska Casio pro ČR.

 

Díly na tyhle hodinky by měli mít a myslím, že by to mohlo vyjít podstatně levněji.

 

 

http://www.fastcr.cz/servis/

bohužel se pleteš, díly u Fastu jsou někdy až násobně dražší než na ebay...

Odesláno

Nasel jsem jeste na amazonu za 500 a tim ze jeste pasky 500 takze za 1k celek

to je velmi konkurenceschopná cena, pokud neobjevíš levnější, tak směle do toho

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...