Jump to content

Recommended Posts

Posted

Cibule nesbírám, ale tyhle v tom antiku vážně nešlo nechat ;) Krása, ne?

Krásná sada a strojky Molnija se mi líbí snad ještě více, než třeba ty od Omegy :)

 

Co je zajímavé - ty s nápisem Serkisof jsou nějak vytuněné, či co :D

Tikají hlasitěji, setrvačka má větší rozkmit, strojek je krytý ještě jedním víčkem (viz. foto) a to dýnko s vyobrazením vlaku je výrazně silnější a těžší, než u těch ostatních. Prostě festovněji udělané.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted (edited)

Prostě Rolex, co chceš víc :P asi to tam nechaly nějaký úkáčka. aby měly na nájem

Edited by hciq
Posted (edited)

Ještě bych dodal, že u některých molnií se strojek zdobil ženevskými pruhy. Mám aviatory s průhledem a molnií, ale tam ty pruhy působí trošku strojově. Znám člena fóra, který má starší molnie a tam jsou ty pruhy jedna radost, až je škoda, že jsou pod dýnkem ... .

 

Krásné kousky ... všechny 4 ... :). To je nějaký novodobý remake?

Edited by xmenm05
Posted
Kurňa, kaj na ně chodíš? :)

 

Ále... Je to mizérie...

Na hezké Primky či jiné náramkové hodinky už jsem v bazarech nenarazil, ani nepamatuji, ale cibule v TOP stavu mi tam cpou horem dole. A dopadá to tak, že si je ze zoufalství koupím (abych neodešel s prázdnou) a pak nevím, co s nimi :suicide_anim:

Posted (edited)
Ještě bych dodal, že u některých molnií se strojek zdobil ženevskými pruhy. Mám aviatory s průhledem a molnií, ale tam ty pruhy působí trošku strojově. Znám člena fóra, který má starší molnie a tam jsou ty pruhy jedna radost, až je škoda, že jsou pod dýnkem ... .

 

Krásné kousky ... všechny 4 ... :). To je nějaký novodobý remake?

 

Jojo, ty staré Molnije, to byla paráda - krásně zdobené strojky. I mi přišly větší, ty kalibry (možná je to ale jen můj dojem).

Tyhle jsem tu kdysi prodal. Teď mě to docela mrzí. Byly dokonalé.

 

K těm čtyřem - jestli je to remake, to netuším. Prostě tam visely, byly za pár korun, nikdo je nechtěl... tak jsem neodolal :)

Nejraději bych je za něco hezkého vyměnil. Kapesní vážně nesbírám. A raději s tím sbíráním ani nechci začínat. Znám se, dopadlo by to blbě :D

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by NIGHTinGALE
Posted
Ále... Je to mizérie...

Na hezké Primky či jiné náramkové hodinky už jsem v bazarech nenarazil, ani nepamatuji, ale cibule v TOP stavu mi tam cpou horem dole. A dopadá to tak, že si je ze zoufalství koupím (abych neodešel s prázdnou) a pak nevím, co s nimi :suicide_anim:

Až se jich budeš potřebovat zbavit, tak se stavím do fronty. Stejně kapesní nesbíráš :D Stačily by mi jedny, ty vlevo dole s lodíčkou. :)

Posted
Až se jich budeš potřebovat zbavit, tak se stavím do fronty. Stejně kapesní nesbíráš :D Stačily by mi jedny, ty vlevo dole s lodíčkou. :)

 

Ty bys měl to srdce je od sebe odtrhnout? :crying_anim: Nechceš je všechny? ;)

 

Posted

Taky mám dvoje (zatím v nálezovém stavu).

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)
Ty bys měl to srdce je od sebe odtrhnout? :crying_anim: Nechceš je všechny? ;)

Neměl. Beru je všechny. :)

 

Fakt potřebuju 4 cibule? :wallbash:

Edited by VS
Posted
Neměl. Beru je všechny. :)

 

Fakt potřebuju 4 cibule? :wallbash:

 

Doufám, že tu krabičku alespoň vyložíš sametem či brokátem a každý den je budeš něžně natahovat a povídat jim pohádku na dobrou noc :crying_anim:

Posted
Neměl. Beru je všechny. :)

 

Fakt potřebuju 4 cibule? :wallbash:

Hale dvoje bych si od tebe vzal a nezáleží jaké, takže jestli je chceš odtrhnout tak ty dva sirotky beru. Pokud souhlasíš pošli mejla, Nebo je N&G může rozdělit už v Brně

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)
Hale dvoje bych si od tebe vzal a nezáleží jaké, takže jestli je chceš odtrhnout tak ty dva sirotky beru. Pokud souhlasíš pošli mejla, Nebo je N&G může rozdělit už v Brně

To jim přece nemůžu udělat :)

Ale kdyby náhodou, tak se ozvu. Ale moc si od toho neslibuj. ;)

Tak oprava: Z toho nic nebude. Jsou nádherné a potřebuji je všechny :D

Edited by VS
Posted
Neměl. Beru je všechny. :)

 

Fakt potřebuju 4 cibule? :wallbash:

 

Neměla ta otázka znít : Opravdu mi stačí jen čtvery cibule ? Nepotřebuji jich náhodou víc ???

 

:helpsmilie:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...