NIGHTinGALE Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Cibule nesbírám, ale tyhle v tom antiku vážně nešlo nechat Krása, ne? Krásná sada a strojky Molnija se mi líbí snad ještě více, než třeba ty od Omegy Co je zajímavé - ty s nápisem Serkisof jsou nějak vytuněné, či co Tikají hlasitěji, setrvačka má větší rozkmit, strojek je krytý ještě jedním víčkem (viz. foto) a to dýnko s vyobrazením vlaku je výrazně silnější a těžší, než u těch ostatních. Prostě festovněji udělané. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
hciq Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 (edited) Prostě Rolex, co chceš víc asi to tam nechaly nějaký úkáčka. aby měly na nájem Edited June 20, 2007 by hciq
NIGHTinGALE Posted June 20, 2007 Author Report Posted June 20, 2007 Máš pravdu, krása. Ty ciferníky jsou smalt? To netuším.
rmx Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 To netuším. Je to plast, dříve se dělal plechový s potiskem.
VS Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 (edited) Kurňa, kaj na ně chodíš? Edited June 21, 2007 by VS
xmenm05 Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 (edited) Ještě bych dodal, že u některých molnií se strojek zdobil ženevskými pruhy. Mám aviatory s průhledem a molnií, ale tam ty pruhy působí trošku strojově. Znám člena fóra, který má starší molnie a tam jsou ty pruhy jedna radost, až je škoda, že jsou pod dýnkem ... . Krásné kousky ... všechny 4 ... . To je nějaký novodobý remake? Edited June 22, 2007 by xmenm05
NIGHTinGALE Posted June 22, 2007 Author Report Posted June 22, 2007 Kurňa, kaj na ně chodíš? Ále... Je to mizérie... Na hezké Primky či jiné náramkové hodinky už jsem v bazarech nenarazil, ani nepamatuji, ale cibule v TOP stavu mi tam cpou horem dole. A dopadá to tak, že si je ze zoufalství koupím (abych neodešel s prázdnou) a pak nevím, co s nimi
NIGHTinGALE Posted June 22, 2007 Author Report Posted June 22, 2007 (edited) Ještě bych dodal, že u některých molnií se strojek zdobil ženevskými pruhy. Mám aviatory s průhledem a molnií, ale tam ty pruhy působí trošku strojově. Znám člena fóra, který má starší molnie a tam jsou ty pruhy jedna radost, až je škoda, že jsou pod dýnkem ... . Krásné kousky ... všechny 4 ... . To je nějaký novodobý remake? Jojo, ty staré Molnije, to byla paráda - krásně zdobené strojky. I mi přišly větší, ty kalibry (možná je to ale jen můj dojem). Tyhle jsem tu kdysi prodal. Teď mě to docela mrzí. Byly dokonalé. K těm čtyřem - jestli je to remake, to netuším. Prostě tam visely, byly za pár korun, nikdo je nechtěl... tak jsem neodolal Nejraději bych je za něco hezkého vyměnil. Kapesní vážně nesbírám. A raději s tím sbíráním ani nechci začínat. Znám se, dopadlo by to blbě Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 23, 2007 by NIGHTinGALE
VS Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Ále... Je to mizérie... Na hezké Primky či jiné náramkové hodinky už jsem v bazarech nenarazil, ani nepamatuji, ale cibule v TOP stavu mi tam cpou horem dole. A dopadá to tak, že si je ze zoufalství koupím (abych neodešel s prázdnou) a pak nevím, co s nimi Až se jich budeš potřebovat zbavit, tak se stavím do fronty. Stejně kapesní nesbíráš Stačily by mi jedny, ty vlevo dole s lodíčkou.
NIGHTinGALE Posted June 23, 2007 Author Report Posted June 23, 2007 Až se jich budeš potřebovat zbavit, tak se stavím do fronty. Stejně kapesní nesbíráš Stačily by mi jedny, ty vlevo dole s lodíčkou. Ty bys měl to srdce je od sebe odtrhnout? Nechceš je všechny?
vor Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Taky mám dvoje (zatím v nálezovém stavu). Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
NIGHTinGALE Posted June 23, 2007 Author Report Posted June 23, 2007 Taky mám dvoje (zatím v nálezovém stavu). Ty napravo jsou perfektní. S takovým nápisem Molnija jsem je ještě neviděl. To je bomba
VS Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 (edited) Ty bys měl to srdce je od sebe odtrhnout? Nechceš je všechny? Neměl. Beru je všechny. Fakt potřebuju 4 cibule? Edited June 23, 2007 by VS
NIGHTinGALE Posted June 23, 2007 Author Report Posted June 23, 2007 Neměl. Beru je všechny. Fakt potřebuju 4 cibule? Doufám, že tu krabičku alespoň vyložíš sametem či brokátem a každý den je budeš něžně natahovat a povídat jim pohádku na dobrou noc
hciq Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Neměl. Beru je všechny. Fakt potřebuju 4 cibule? Hale dvoje bych si od tebe vzal a nezáleží jaké, takže jestli je chceš odtrhnout tak ty dva sirotky beru. Pokud souhlasíš pošli mejla, Nebo je N&G může rozdělit už v Brně Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
VS Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 (edited) Hale dvoje bych si od tebe vzal a nezáleží jaké, takže jestli je chceš odtrhnout tak ty dva sirotky beru. Pokud souhlasíš pošli mejla, Nebo je N&G může rozdělit už v Brně To jim přece nemůžu udělat Ale kdyby náhodou, tak se ozvu. Ale moc si od toho neslibuj. Tak oprava: Z toho nic nebude. Jsou nádherné a potřebuji je všechny Edited June 28, 2007 by VS
vaurien Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 Neměl. Beru je všechny. Fakt potřebuju 4 cibule? Neměla ta otázka znít : Opravdu mi stačí jen čtvery cibule ? Nepotřebuji jich náhodou víc ???
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now