Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Luneta zatim v pohodě, ale asi se s tim nebudou dát dělat divočiny jako s keramickejma lunetama... :D Uvidíme časem. Jinak ten cifr je fakt boží... :)

Tak at delaji radost! Jsou supracku! Yachtum zacinam prichazet na chut a v lete asi do nakejch skočím;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt Ti sednou!

Děkuji, vidíš, že u mě fakt nemělo smysl přemýšlet o 41mm pouzdru. :) Když vidím ty Rendovy DDty....mno...k 50tinám to bude adekvátní dárek pro moji chronomagorskou dušičku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po tydnu se Suby jsem zase navstivil Bechyneho, abych vyzkousel modrocerny Deepsea a ujistil se, ze Suby byly dobra volba. SDDS jsou hezky hodinky, ale je to stejna bambule jako Seawolfy a to uz tahat na ruce nechci. A take vzhledem k tomu, ze uz chci mit jen jedny hodinky, dusicka ma klid, ze jsem zvolil spravne. Bohuzel SD43 nedostupny a nehodlam na hodinky cekat rok. Takze neni o cem premyslet. Ze by byly Suby definitivni? A to jsem minuly vikend i premyslel, ze je vratim. Chodil jsem si je prehazovat s Avengerama GMT a rikal si - tak tohle je to, po cem jsem roky prahnul? V tydnu jsem uz zacal byt nalomeny a ted me zacinaji bavit a hltam vsechny informace kolem teto legendy. I ta velikost uz mi prijde dostacujici. Dnes mi je pochvalil sam od sebe kolega z firmy, ktery je take postizeny do hodinek a je, zda se, vymalovano :D

post-5919-0-87831600-1547240572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...