Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Ja sa hlasim. Ma ho hlavu a patu. 

 

Velmi sa mi paci modry odtien cifru. Napis cechoslovakia s logom je kulervouci. A na dynku je presne, to co by pokazilo cely cifernik. 

Financ  :notworthy:

 

Hmm, tak tady z toho je ukázkově vidět, když se do toho opře někdo nejen znalý, ale hlavně celým zdejším snažením nezatížený pozorovatel, který ví....

Za mne tedy smekám a bravo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, jak se to momentálně vyvíjí a protože jsem od začátku této limitky zastáncem pouzdra military, tak se taky zapojím. Tato verze pilotek se mi opravdu velmi líbí. Za mě bez datumky, protože to je důvod, kvůli kterému si (asi) nikdy nekoupím reedici Longines nebo Eterna. A logo nebo označení výrobce by tam uričtě být mělo, všechny významné CZ pilotní hodinky ho tuším vždy měly, tak by to drželo tradici.

Předpokládám, že stroj bude manuál, automat bych nechtěl.

Zároveň smekám před úsilím Finance ale i všech ostatních, kteří se do limitky aktivně zapojili a dosud jí věnovali svůj čas :clap:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problémy jsou od toho, aby se překonávaly.

Plastičnost cifru záleží na technologických možnostech Davosy a ceně. Budu rád za plastičtější provedení čtvrťových indexů, nápisy bych preferoval vícenásobným tamponovým tiskem. Nouzovka je lumi a bílá. I ta ale bude pěkná, když se dobře udělá.

Důležitá je pro mě lumi, pro srovnání lumi nějakých obyč pilotek a IWC. Svítit budou ručkym indexy i čísla

 

post-13546-0-06444200-1413835050_thumb.jpg

 

post-13546-0-87439000-1413835060_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mne oslovuje ciferník u K1 Geckota. Jestli by nešel použít s tím, že by se vynechal ten vnitřní středový kruh s hodinovými indexy indexy a tam by se vtěsnalo logo Davosy a ty pilotní křídla s nápise CZECHOSLOVAKIA. A klidně bych byl pro to taky udělat v lumi barvě. A datum se mi taky v provedení K1 dost líbí.

 

 

post-5320-0-59422700-1413836932_thumb.jpg

 

 

post-5320-0-15025900-1413836942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mne oslovuje ciferník u K1 Geckota. Jestli by nešel použít s tím, že by se vynechal ten vnitřní středový kruh s hodinovými indexy indexy a tam by se vtěsnalo logo Davosy a ty pilotní křídla s nápise CZECHOSLOVAKIA. A klidně bych byl pro to taky udělat v lumi barvě. A datum se mi taky v provedení K1 dost líbí.

 

 

attachicon.gifP1010981.jpg

 

 

attachicon.gifP1020006.jpg

 

design B-Uhr bych do taha netahal ani náznakem,to se s dovolením dost vylučuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,panove.Chci se jen zeptat jestli existuje nejaky duvod,proc se datum nedava na pozici 9 ?

Dává se i na devítku, má to třeba Tag Heuer 500. Ale je to menšinová záležitost. Důvod datumovky na trojce je čistě praktický, když máš košili s manžetou, tak nikdy nevidíš celý hodinky.

:eek:  :eek:

Já nosím hodinky na pravé a datum na trojce mi přijde naprosto ideálně situované. Naopak na devítce by bylo dál od mých očí. Viz foto na ruce:

 

 

attachicon.gifP1020291.jpg

Dej si košili a uvidíš prd.

 

Hodně mne oslovuje ciferník u K1 Geckota. Jestli by nešel použít s tím, že by se vynechal ten vnitřní středový kruh s hodinovými indexy indexy a tam by se vtěsnalo logo Davosy a ty pilotní křídla s nápise CZECHOSLOVAKIA. A klidně bych byl pro to taky udělat v lumi barvě. A datum se mi taky v provedení K1 dost líbí.

 

 

attachicon.gifP1010981.jpg

 

 

attachicon.gifP1020006.jpg

Dyť už jedny máš, proč druhý stejný? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se vynechal ten vnitřní kruh, tak už je to něco jiného a ta šipka ukazující na dvanáctku je přejímací znak anglické armády - takže naopak k tomuto tématu velice vhodná. Já bych to tak striktně nezavrhoval.

no jo,ale zase by se jen kopíroval už dávno navrženej design,pokud tam má bejt logo třistadesítky,nesmí tam bejt po náznaku skopčáckejch hodinek ani smrad :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...