gas Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 co si myslíte o těchto hodinkách po designové stránce, jak na vás působí ta kombinace bílé. ciferník - pásek - luneta ? mají to být hodinky na volný čas, měl je někdo na ruce ? díky za názory
Guest YPO Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Někdo tu nedávno psal,že v reálu jsou moc pěkný (viděno v Koscomu) ....... já bych si je na ruce jako "volnočasovky" dokázal představit
koblih69 Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Líbí se mi, ale ten bilý řemen mi tam nesedí. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
gas Posted June 22, 2007 Author Report Posted June 22, 2007 no mě tam právě učaroval i ten bílý pásek, že by elegantně - sportovní na obrázku jsem z nich nadšen, chtělo by to vidět v reálu, a ta modrá vteřinovka, hmm
Guest YPO Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 (edited) pár fotek ...... vypadá to,že i čísla na lunetě jsou v modré barvě Edited June 22, 2007 by YPO
koblih69 Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Ta modrá vteřinovka tam opravdu sedí dokonale, celkově se mi líbí moc !
Mike. Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Ta modrá vteřinovka tam opravdu sedí dokonale, celkově se mi líbí moc ! Presne tak.
Skeleton Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Taky slintam! U me vitezi reminek v cerne ...
Mike. Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Známe cenu ? http://www.hodinky-koscom.cz/Fortis-647-11-42-S-I11505.html
Guest Snow Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 27 500 Jak velí tradice fy Fortis, opět předražené
Guest YPO Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Jak velí tradice fy Fortis, opět předražené no..... ani ne http://www.abouttime.com/abouttime/fortism...mens.invtc.html
Guest YPO Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 a Panerai v bílé ........moc pěkné http://www.abouttime.com/abouttime/paneraimens.invtc.html
Guest Snow Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 no..... ani ne http://www.abouttime.com/abouttime/fortism...mens.invtc.html Ani Ti nevím co stojí na Fortis B-42 MarineMaster 1,500USD , když mohu mít chronograph a chronometer od MIDO za cca.1,650USD
lolohh Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 I ten inverzni cifernik vypada dobre . Mně se moc líbí na světle. Je opravdu zajímavý, ale zároveň velmi přehledný. Ale ve tmě opravdu svítí celkem dost a to se mi nelíbilo takřka vůbec.
Guest YPO Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Já zase nevím proč stojí tahle 2824 takovej ranec
Jakubisko Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Prvni, co mi vyvstalo na mysli, kdyz jsem se na ty belazky podival, bylo, ze se idealne hodi k polarni maskovaci kombineze. Jinak bych si to na ruku nedal, ani bych je domu nechtel. Hlavu si na bilo nebarvim, ani si nelakuji nehty na snehovo :-/
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now