Jump to content

Recommended Posts

Posted

co si myslíte o těchto hodinkách po designové stránce, jak na vás působí ta kombinace bílé. ciferník - pásek - luneta ?

mají to být hodinky na volný čas, měl je někdo na ruce ? díky za názory

 

647-11-42-S.jpg

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Někdo tu nedávno psal,že v reálu jsou moc pěkný (viděno v Koscomu) ....... já bych si je na ruce jako "volnočasovky" dokázal představit ;)

Posted

no mě tam právě učaroval i ten bílý pásek, že by elegantně - sportovní :)

na obrázku jsem z nich nadšen, chtělo by to vidět v reálu, a ta modrá vteřinovka, hmm :)

Posted (edited)

pár fotek ...... vypadá to,že i čísla na lunetě jsou v modré barvě

Edited by YPO
Posted
27 500

Jak velí tradice fy Fortis, opět předražené :thumbsdown_anim:

Posted
I ten inverzni cifernik vypada dobre :) .

Mně se moc líbí na světle. Je opravdu zajímavý, ale zároveň velmi přehledný. Ale ve tmě opravdu svítí celkem dost a to se mi nelíbilo takřka vůbec.

Posted

Já zase nevím proč stojí tahle 2824 takovej ranec :lol:

Posted

Prvni, co mi vyvstalo na mysli, kdyz jsem se na ty belazky podival, bylo, ze se idealne hodi k polarni maskovaci kombineze. Jinak bych si to na ruku nedal, ani bych je domu nechtel. Hlavu si na bilo nebarvim, ani si nelakuji nehty na snehovo :-/

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...