Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Mno, mam jedny bile Gecka, uz sem je kupoval starsi, nosim je opravdu "normalne" a nepozoruju, ze by byly vyrazne uspinene.... Lehce je to znat na hranach, ale vubec zadna tragedie to neni.

Takze za mne v pohode...

 

A jeste k tomu jedny Kočichy pri priprave chleba... Zacinam mit tuseni, ze uz u kamosky zustanou ... :lol2:

post-39943-0-80067800-1548953962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je nafoť mrknem na to. Já je viděl u kolegy z práce a docela takovej parádník, že bych ho netipoval, že by je chtěl nechat takhle špinavý a nevypadalo to moc dobře, ale neptal jsem se ho jestli to nějak čistí. Neptal jsem se ho právě z důvodu aby se necejtil blbě, že ho mám za nějakýho šmudlu  :) . Ale třeba se mi to zdá. Já bych si světlý hodinky nekoupil neladily by mi k autfitu. 

 

Je to možný, že budou do sbírky, ale já nosim hodinky abych je měl na ruce, těm sbírkám moc nedávám. Ono pak tady v inzerci občas ty digisbírky jsou k dispozici a moc na odbyt nejdou  ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ufff. Tak jak jsem v lednu psal, ze moje Kočichy ma kamoska a ze zacinam mit dojem, ze uz se s nima budu muset rozloucit, dneska se to podarilo zvratit.

Povedlo se mi sehnat dalsi Kocoury, ktere pujdou kamosce a ty, co sem ji pujcil, pujdou zpatky k "tatinkovi". Kruh se uzavre.

:clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

......

Pri pouziti nabijecky a nabiti naplno vydrzi hodinky se zaplou GPS cca 33hodin. Na "High rate" GPS (stale pripojeni, jen 20 hodin).(dle vyrobce - realita bude asi horsi).

Nabiti solarem za jasneho slunecniho dne (50k lux) po dobu 4 hodin zajisti 1hodinu GPS. Chapu, ze GPS jen zapnu nakratko pro urceni polohy a zase vypnu. Ale i tak je to velky zrout.

......

......

Jak jsme resili tu vydrz u novych Rangemanu, tak v realu je to se zaplou GPS ramcove cca 12h.

(Nalezeno na netu, odkaz mi tu nejde na mobilu lapnout, bo mam olsove ruky.

Ale podobny udaj uvadi "jacob" ve svem prodejnim inzeratu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Usilovně dopisuju svou recenzi Casio Rangeman GPR B1000-1B a snad některé lidi potěším mými zkušenostmi a pár zjištěními. Až po přečtení zdejšího vlákna jsem zjistil, že nejsem jediný, komu vadí vypnutí světla při stisku jakéhokoliv tlačítka a těch nedostatků jsem u nich našel víc. Ale kdybych to měl shrnout, tak jsou to skvělé hodinky, které budu dávat z ruky jenom těžko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...