Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

V 23. 3. 2023 v 17:49, groula napsal:

já nad tím uvažuju taky. A to sem je prodal protože mě strašně vadily na ruce. Nemohl sem normálně ohýbat ruku, neb jsou ty hodinky obrovský...

a pak že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky...

Kdyby dvakrát.. Já bych vstoupil už po páté... 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Jo, tak to je...mne prijde oramovani displeje jako tmavsi zluta a kolem tlacitek svetlejsi. Jestli to uz je oranzove, zalezi na barvocitu kazdeho soudruha ;-).

Jinak pro mne je tahle zluta nejlepsi Kocouří kombinace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Já měl to stejné dilema. Říkal jsem si, že 5610 mají stejnou velikost číslic, ale displej je takový přehlednější, jak tam nejsou ty plastový příčky, hodinky jsou menší, líp se nosí... Ale pak jsem se k Rangemanům (opakovaně) vracel, přeci jen Kocouři mají svoje kouzlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bushman napsal:

Já měl to stejné dilema. Říkal jsem si, že 5610 mají stejnou velikost číslic, ale displej je takový přehlednější, jak tam nejsou ty plastový příčky, hodinky jsou menší, líp se nosí... Ale pak jsem se k Rangemanům (opakovaně) vracel, přeci jen Kocouři mají svoje kouzlo. 

Je to tak, asi je nepustim. Chleba to nežere, tak co. Já je občas vyvětral, třeba na kolo nebo na běhání, ale na to už není vůbec čas... 

Kdyby byl nějakej kompromis něco mezi 5610 velikostně s funkcemi Renču, tak to byla paráda. Obecně kdyby ty Renče byly vo kouda menší (hlavně nižší) tak by to byly super univerzály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy jsem měl ty oranžovo-černé kocoury v košíku asi před 3 týdny. Jediný důvod, proč jsem to neodklikl byl ten, že používám brýle na čtení a v horším světle se mi bez nich ne úplně komfortně čte ten displej. tak jsem váhal, několikrát málem objednal ale neobjednal... Ale pak jsem koukl na nové Mudmany a bylo to jasný. Výbava jako kocouři, ale velké číslice pro základní údaje na displeji. A musím říct, že spokojenost. No a to jsou prý v lednu 2024 očekávané nové Rangemany... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...