Daemonultimate Odesláno 25. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2014 IWC Schaffhausen Big Pilot?s Watch Edition Muhammad Ali http://www.masterhorologer.com/2014/11/iwc-schaffhausen-big-pilots-watch.html U příležitosti nového modelu zapátrejme v minulosti a podívejme se do roku 2012: http://www.iwc.com/en/news/a-tribute-to-the-legend-and-to-charity/ A Tribute to the Legend and to Charity: Evander Holyfield onstage modeling IWC's auction item: The Big Pilot Edition Muhammad Ali in white gold:
SCIFI Odesláno 25. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 25. listopadu 2014 Taková limitka pro limitku. Moc se mi k M. Ali nehodí ale proti gustu...
sashator Odesláno 26. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 26. listopadu 2014 Ač se mi taky k němu zrovna BP nehodí, tak designově se mi to vcelku líbí
Návštěvník Ondrej75 Odesláno 28. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2014 Tady ta červená působí příjemně, pěkný hodinky.
JAJA Odesláno 29. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2014 No nevím. Řekl bych pokažené BP.
tano Odesláno 29. listopadu 2014 Nahlásit Odesláno 29. listopadu 2014 Dle IMHO jsou to paradni hodinky, jen ta spolecnost co za limitkou je, mi nejak k nim nesedi.
Návštěvník Snow Odesláno 21. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 21. prosince 2014 No, ona je to postarší limitka. Poprvé ji tady představoval, myslím, že tombed někdy v roce 2012. To ovšem nic nemění nic na věci, že se mi hodinky líbí i teď. Ta červená k nim sekne a osobnost, na jejíž počest vznikla ať se to komu líbí nebo ne se nesmazatelně zapsala do dějin sportu. Limitku si zaslouží, edice vznikají na počest osob, které okolo sebe takovou slávu dlouhá léta nešířili a nad jejichž výběrem musím někdy jen vrtět hlavou. Ovšem nejsem markentingový stratég.
Daemonultimate Odesláno 22. prosince 2014 Autor Nahlásit Odesláno 22. prosince 2014 Pravdu máš, nemusí se líbit všem, ale ta aura osobnosti a výjimečnosti tam je. Aktuálně jsem je zahlédl na Chrono24 za cenu kolem 430. 000,- Kč. Původně jsem se domníval, že se jedná o novou edici a ono je to tak, že 250 kusů toho horního modelu tvořilo limitku r.2012 a ten spodní je jeden z jednoho kusu určený pro účely charity.
bandicoot Odesláno 22. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2014 Mně teda přijde dost blbý, že pro 2014 použili stejnou fotku jako 2012, jen jí upravili...
Daemonultimate Odesláno 22. prosince 2014 Autor Nahlásit Odesláno 22. prosince 2014 (upraveno) Mně teda přijde dost blbý, že pro 2014 použili stejnou fotku jako 2012, jen jí upravili...Oni to jen vyštrachali a připomenuli, jedná se o tutéž sérii roku 2012. Původně jsem tomu, že je to novinka, taky uvěřil. Ale i podle ref. č. to sedí.http://www.luxury-insider.com/luxury-news/2012/05/worlds-greatest-iwc-opens-nyc-flagship-with-muhammad-ali-tribute Upraveno 22. prosince 2014 uživatelem Daemonultimate
romulada Odesláno 2. ledna 2015 Nahlásit Odesláno 2. ledna 2015 Další likvidace modelu, kterých se bohužel dopouští téměř každá značka. "Pilotky" prostě mají mít černý číselník, bílá čísla nebo indexy a hotovo, už i datumové okénko je jaksi navíc, ale to alespoň tak nebije do očí-tohle je metrosexualita pilotních hodinek:)
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se