Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 5,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takovéto, když si myslíš, že letos asi nic moc nekoupíš a pak jedeš do Itálie, Země, kterou miluješ, celé to tam na tebe dýchne, dostaneš fajn nabídku a zamiluješ se…🇮🇹😀

Kdo mě alespoň trochu zná, ví, že Panerai chci už nějaký ten rok a pořád jsem se nemohl odhodlat.

Měl jsem ve výběru ještě 914 – samozřejmě je v nich lepší stroj, lepší WR a sendvič (ten mě trochu mrzí, že tady není). Ale tyhle mě chytly více za srdíčko + samozřejmě byly pro mě teď finančně vhodnější. 
Ale třeba to nejsou poslední! Jsem rád, že můžu být konečně součástí Panerai family. :) 

IMG_5176.jpeg

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tomina666 Vytaj v PAM klube… dobre si vybral… nie vsetky PAM mali a musia mat sandwich a rucny natah je proste klasika…

Moje prve boli tiez v lestenom Bettarini puzdre, manual, bez sandwichu… uz ich ma 5 rokov a stale som spokojny…

21FE8906-4813-4A89-8DAD-1FFEA600C5A3.thumb.jpeg.96aff3d65625fe796fbece58c6b9c849.jpeg

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Vortex-Tempus napsal:

@tomina666 Vytaj v PAM klube… dobre si vybral… nie vsetky PAM mali a musia mat sandwich a rucny natah je proste klasika…

Moje prve boli tiez v lestenom Bettarini puzdre, manual, bez sandwichu… uz ich ma 5 rokov a stale som spokojny…

21FE8906-4813-4A89-8DAD-1FFEA600C5A3.thumb.jpeg.96aff3d65625fe796fbece58c6b9c849.jpeg

Tyhle jsou taky boží! Já měl 914 jako aktuální PAM  svatý grál… Ale na ruce mi tam prostě něco “vadilo”… Možná absence vteřinové ručičky a tím pádem vypadaly opticky na mojí menší ruce větší nebo prostě jenom ta modrá. Těžko říct. Každopádně, opadla taková ta první nervozita z vyčištění bankovního účtu a začíná nastupovat čistá radost. 😃😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, tomina666 napsal:

Takovéto, když si myslíš, že letos asi nic moc nekoupíš a pak jedeš do Itálie, Země, kterou miluješ, celé to tam na tebe dýchne, dostaneš fajn nabídku a zamiluješ se…🇮🇹😀

Kdo mě alespoň trochu zná, ví, že Panerai chci už nějaký ten rok a pořád jsem se nemohl odhodlat.

Měl jsem ve výběru ještě 914 – samozřejmě je v nich lepší stroj, lepší WR a sendvič (ten mě trochu mrzí, že tady není). Ale tyhle mě chytly více za srdíčko + samozřejmě byly pro mě teď finančně vhodnější. 
Ale třeba to nejsou poslední! Jsem rád, že můžu být konečně součástí Panerai family. :) 

IMG_5176.jpeg

Tož vítaj ogare,konečně jsi se dočkal 🙂 

Teď už jen hafo řemenů 😉

IMG_8130.jpeg

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si takhle chronomagor vyloví z trezoru nedělní rádiovku, obřadně nahodí barevně ladící řemínek, při venčení si tu parádu hned zdokumentuje - no a pak se zhrozí co je blbě, proč ten poklad ukazuje nesmysl a setrvačka stojí… :skull:

image.jpeg.0fafb4a10e129a0c856059243dcc1b22.jpeg

…no pochopitelně proto, že kvůli samému kochání tou dokonalostí se ani nenamáhal hodinky natáhnout a seřídit čas 😅

Tož znovu a pořádně - čínská invazní netýkavka a tuzemský čmelák inside 🐝
image.jpeg.318c1bd63574c2c7071a734c99fc7f54.jpeg

Upraveno uživatelem Radek124
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...