Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Kupa54 napsal:

Gumu jsem sundal po půl hodině, protože jsem měl úplně zpocenou ruku. Už nikdy, ty kožky jsou pohodlné a slušivé 😇

17263309184663962613106723906431.jpg

Akorát pozor na vodu. Pokud to nebude ze žraloka, tak budeš na tu gumu muset zase přezout!😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 5,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, pciza napsal:

Akorát pozor na vodu. Pokud to nebude ze žraloka, tak budeš na tu gumu muset zase přezout!😉

Ahoj Pepo, jojo, zaznamenal jsem, do vody bereš bezpečně žraloka. Prozatím mám pár potápek na oceli vhodných do vody. Vím, že PAM jsou původně vojenská potápěčské hodinky, ale máchat je nechci 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Kupa54 napsal:

Ahoj Pepo, jojo, zaznamenal jsem, do vody bereš bezpečně žraloka. Prozatím mám pár potápek na oceli vhodných do vody. Vím, že PAM jsou původně vojenská potápěčské hodinky, ale máchat je nechci 😀

No to přijde 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezuvam do chladneho pocasia…

@Kupa54 Ja som si na tu gumu zvykal pomerne dlho. Prvy krat som to vydrzal pol dna a sla dole… teraz na origo PAM gumu nedam dopustit. Mimochodom, objednal som u Habadeja rovnaky remen len v 27 na Radia. Na tvojich fotkach vyzera naozaj dobre tak sa tesim…

IMG_6508.thumb.jpeg.af2be61d818dd597c50228a2eccc8523.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vortex-Tempus napsal:

Prezuvam do chladneho pocasia…

@Kupa54 Ja som si na tu gumu zvykal pomerne dlho. Prvy krat som to vydrzal pol dna a sla dole… teraz na origo PAM gumu nedam dopustit. Mimochodom, objednal som u Habadeja rovnaky remen len v 27 na Radia. Na tvojich fotkach vyzera naozaj dobre tak sa tesim…

IMG_6508.thumb.jpeg.af2be61d818dd597c50228a2eccc8523.jpeg

Děkuji ti, dám na řadu zkušeného, mám origo gumu, tak jí dám ještě šanci. Jinak, k tomu řemenu od Habaděje, je krásně měkký a pohodlný. Vypadá, že bude pěkně patinovat.

17263933137923479920430596115038.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Piplík napsal:

Jsou parádní! To sklo, nápisy na cifru, leštění, “zlato” - opravdu vintage look (-: Škoda jen těch šroubovacích stěžejek a WR100m. Jsem rád, že jsem k nim “dospěl”. 

Jsou fakt super! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...