Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

před 30 minutami, jendazhor napsal:

Pěkné s tou modrou. Jestli se nepletu, tak jsou to Y749-5040, tedy se šroubovacím dýnkem a a celé v nerezu.

Je vidět, že se vyznáš.😉 Jsou celkem masivní, mají 70 gramů.

Jen z toho označení jsem jelen. Na dýnku je 5160, tak nevím, jestli není z jiného modelu. Bohužel jsem toho pod tímto číslem moc nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 8,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, MartyH napsal:

Tady to je.

IMG_7976.JPEG

Na webu se mi podařilo najít jen jedno foto označené jako model Y749-5160 a ten vypadá úplně stejně, jako ty tvoje. Ale co tak koukám na obě fota, tak i ty máš ve spodní čísti rámečku displeje toto označení (pokud se nepletu, jsou to blechy). Takže se jedná o dýnko, které je originál ke tvým hodinkám.
Modul Y749 je stejný ve všech modelech značených Y749-.... Další číslo už je označení pouzdra, a jeho variací materiálu, tvaru, barev atd.

image.thumb.jpeg.f1e6a76acef2a7f3110f7b5bda90d345.jpegimage.jpeg.70e609d53678e5de3e50d2c8a5595edb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gombo napsal:

Dnes sa mi ich podarilo ozivit. 
Sedemdesiate roky.

IMG_7368.jpeg

IMG_7369.jpeg

Moc pěkné.
A teď se můžou u Audemars Piguet a Casia dohadovat, kdo od koho obšlehnul osmihranná pouzdra...🙂 U AP udělali jejich první model Royal Oak v roce 1972, takže by se asi mohli prohlásit za první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, jendazhor napsal:

Na webu se mi podařilo najít jen jedno foto označené jako model Y749-5160 a ten vypadá úplně stejně, jako ty tvoje. Ale co tak koukám na obě fota, tak i ty máš ve spodní čísti rámečku displeje toto označení (pokud se nepletu, jsou to blechy). Takže se jedná o dýnko, které je originál ke tvým hodinkám.
Modul Y749 je stejný ve všech modelech značených Y749-.... Další číslo už je označení pouzdra, a jeho variací materiálu, tvaru, barev atd.

Máš naprostou pravdu. Označení na dýnku se shoduje s označením pod displejem. Tohle mě vůbec nenapadlo porovnat...

Každopádně děkuji. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty jsou peckovní @Gombo! To rozdělení displeje je vskutku originální. Nevím, jestli je větší prostor mezi sklíčkem a displejem, nebo je to jen efekt těch okýnek, ale působí to tak krásně plasticky. Prostě krásné retro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...