Jump to content

Recommended Posts

• Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak odpověď na sebe nedala dlouho čekat a je potěšující:   Podobnou chybu již vývojáři mají hlášenou a v dohledné době se chystá vydání aktualizace. Očekává se, že bude vydána řádově do týdne.   

Beet: Tak nenapínej a pochlub se novou funkcionalitou ;)

Ale jen vecerni rozsveceni displeje pri kilometrovych mezicasech. To jsem při prvotnim nastavovani nejak minul. :)

Ale jen vecerni rozsveceni displeje pri kilometrovych mezicasech. To jsem při prvotnim nastavovani nejak minul. :)

To by se mě docela hodilo, ale nikde jsem to  v nastavení nenašel. Prosím, kde se to dá nastavit :)

To by se mě docela hodilo, ale nikde jsem to  v nastavení nenašel. Prosím, kde se to dá nastavit :)

Já to nastavil tady: Settings -> System ->Backlight -> Mode -> Auto

A potom Keys -> After Sunset a Alerts -> After Sunset

Právě ty Alerts rosvěcí display při mezičasech.

Mám F3 v angličtině, v čestině to bude předpokládám ekvivalentní.

Já to nastavil tady: Settings -> System ->Backlight -> Mode -> Auto

A potom Keys -> After Sunset a Alerts -> After Sunset

Právě ty Alerts rosvěcí display při mezičasech.

Mám F3 v angličtině, v čestině to bude předpokládám ekvivalentní.

Díky :) Už mám nastaveno. V angličtině je mám taky, kvůli dnům v týdnu u některých "watch face"

• 2 weeks later...

Tak k Novému roku jsem provedl factory reset a od té doby pět aktivit, při všech výška v pořádku automaticky zkalibrována. Takže za mě zatím OK.

Tak dnes poprvé se výška automaticky nezkalibrovala. Letošní skóre je tedy zatím 11:1. :)

Tak dnes poprvé se výška automaticky nezkalibrovala. Letošní skóre je tedy zatím 11:1. :)

Aktuální skóre je 11:2. Nějak to nechápu. 11x za sebou se výška zkalibruje v pořádku a pak dvakrát za sebou ne. Nic se nezměnilo, hodinky jsou pořád stejné. Nechápu.

Jak jste ne tom vy?

• 5 months later...

Ahoj, 
jak nahrát trasu do hodinek, kterou chci projít, chápu. Ale dělám to na PC. Neznáte způsob, jak do hodinek nahrát trasu, když jsem už v terénu? Že si jí zkrátka nějak nahraji přes bluetooth z mobilu?