Přejít na obsah

Ake Damasko?


vrcan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alda

Pokud vím tak Gnomon watches prodává nato s železem s matnou úpravou. Samozřejmě to není ice hardened, ale jestli si to dobře pamatuju, tak vzhledově je shoda je 100%

 

No, ono by to chtelo spis neco tvarove jineho inhauzniho, s ice-hardened materialu. Viz treba Blancpain Bathyscaphe a jejich krasnY hardware na nato strapu. Ale to asi tak brzy nehrozi.

Jinak pekne vypadaji nove nato strapy z timefactors, respektive ty pekne tvarovane piskovane poutka. Sponu vymenit za Damasko a bude to super. Bohuzel, me se remen nelibi barevne. Mozna ho koupim, vykucham a necham to vsit do nejakeho remene.

 

http://www.timefactors.com/images/NATO2014/newgreen4.jpg

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Alda

inac vrcan, som zvedavy co na ne povies.. ja podla mojich DA47 hodnotim vsetky hodinky ktore som mal predtym.. ta ocel je na pohlad naozaj vynimocna a odolna jak svina. jednina skoda, ze Damasko neponuka vacsiu variabilitu modelov ako napriklad Sinn.

Njn, je to mala firma a pokud si chteji vsechno vyrabet sami...

V tomhle maji vyhodu skladaci. Nechaji si vyrobit co chteji a muzou kazdy rok chrlit nove modely.

 

DA36, DC56 se vyrabi pres 10 let. A porad se mi libi. Tyhle modely nestarnou.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inac vrcan, som zvedavy co na ne povies.. ja podla mojich DA47 hodnotim vsetky hodinky ktore som mal predtym.. ta ocel je na pohlad naozaj vynimocna a odolna jak svina. jednina skoda, ze Damasko neponuka vacsiu variabilitu modelov ako napriklad Sinn.

 

Ono ta variabilita modelov nie je ani potrebna v pripade, ze konkretny model ozaj sadne. A mna DA44 ozaj sadol, teda potvrdim az ked budem mat. Chcem tym povedat, ze aj keby boli ine modely, asi by som si opat vybral DA44 koli dizajnu. Ale su tam aj dalsie rady ktore sa mi pacia, ci uz 3x3, tak aj 3x, najma s ciarkovymi indexami.

 

Sinn ma ozaj velku ponuku modelov, ale tam ma vyrazne zaujal zrovna a len U1, ostatne sa mi tiez sice pacia, ale u1 daleko najviac.

 

To nato na timefactors mozno skusim aj ja... dik za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este spat ku povodnej otazke, ze ake damasko.... ked tak nad tym rozmyslam, mam pocit, ze nebudem az tak uplne spokojny, ked nebudem mat aj nejaky model s povrchovkou... :-)  Pokial jedine damasko, tak urcite bez povrchovky, paci sa mi ten sivy povrch... ale ako druhe si viem predstavit leskle s povrchovkou. Efektu vajcovej skrupinky by som sa az tak nebal vzhladom na tvrdy podklad.

 

Taktiez mi neda pokoja biely dial... a je toho viac, rovnako aj rehaut  na modeloch 3x3. ALe je fakt, ze tieto vsetky veci by som radsej vydel osobne vopred pred pripadnym vyberom druheho Damaska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam od dnes prve damasko a som nadseny! DA38, bez vonkajsieho AR ! Su dokonale... jednoduche, sedive mysky nabite top technologiou (teda az na kaliber, ktory je "len" klasika).

 

Dal som ich na 20 eurovy kaucuk, isofrane ma proste reze a origo kozu nechcem mocit pri sprche.

 

Hodinky pre automechanika!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad jedinu vytku mam od zaciatku ku hrubke skla, to mi moc k ultra robustnym hodinkam nesedi, tipujem ze ma len okolo 2mm. A tiez korunka je zbytocne dlha, stacilo by o 1-2mm kratsie... ale nevadi, nosim na pravej ruke. Celkovo je to pecka, ta volnost buchat s nimi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo vdaka, aj tvoje fotky da36 na WUS ma presvedcili ze aj volba modelu s cislami je super. A chcel som modru sekundovku, vyslovene. Uz na olivier bronze ma to zaujalo, ten mal tiez taky kriz ako DA.

 

Hasna, dobre vediet... hej, zda sa ze som niekde cital ze je vodeodolny. Budem skusat viac moznosti, zrejme aj tah, to si musim dobre rozmysliet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

snad jedinu vytku mam od zaciatku ku hrubke skla, to mi moc k ultra robustnym hodinkam nesedi, tipujem ze ma len okolo 2mm. A tiez korunka je zbytocne dlha, stacilo by o 1-2mm kratsie... ale nevadi, nosim na pravej ruke. Celkovo je to pecka, ta volnost buchat s nimi :-)

 

Potapky to nejsou. 

Jinak kdyby si chtel original 

post-6-0-43215600-1429815969_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam od dnes prve damasko a som nadseny! DA38, bez vonkajsieho AR ! Su dokonale... jednoduche, sedive mysky nabite top technologiou (teda az na kaliber, ktory je "len" klasika).

 

Dal som ich na 20 eurovy kaucuk, isofrane ma proste reze a origo kozu nechcem mocit pri sprche.

 

Hodinky pre automechanika!!!

Gratulace chlape!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Korunka prosla evoluci pred par lety. Jeji hrana neni tak ostra, jako u meho modelu z r. 2008. Ma vetsi mnohem vetsi radius. Me se naopak libi ta puvodni. Jsem rad, ze mi ji pri servisu nevymenili a nechali puvodni, hranatejsi.

Co se tyce noseni, nikdy jsem problem se zarezavanim nemel a manipulace s korunkou Damasko je to nej z toho, co jsem mel moznost vyzkouset.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...