Přejít na obsah

Garmin Fénix 3 Sapphire


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky o nich již delší dobu uvažuji, ale 51mm a 16mm výška je už docela "kus". Kde se případně nejvíce vyplatí objednat?

 

Mimochodem, netuší někdo, proč nemají nějakou obdobu solárního nabíjení? Pak by to už byly naprosto dokonalé hodinky. Přeci jen 16-20h na full GPS nepokryje nějaký horský přechod. Možná s sebou nosit solární nabíječku zvlášť? Asi už vymýšlím blbosti... :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal za tyto 3 dny 37 km se sledováním aktivity a s gps. Ubylo mi 15 procent baterky. Navíc sem byl připojen k telefonu přes bluetooth. Jinak připojení k satelitům bezproblémové, první připojení do 30 vteřin. Přesnost velmi dobrá. Zatím velká spokojenost. A těch 51 mm bych se nebál. Na ruce vypadají menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace ohledně výdrže!

Vycházel jsem z informací výrobce, který uvádí "Up to 50 hours in UltraTrac mode; up to 20 hours in GPS training mode", respektive "Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS)".

 

Jde mi o to, že hlavní využití bych pro ně měl o dovolené na horách, kde chodím 8-14 dní prakticky bez šance hodinky někde dobít. Proto ty moje spekulace. :)

 

Během těch 3 dní jsi měl GPS zapnutou kolik hodin? Případně v kombinaci s BT?

Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace ohledně výdrže!

Vycházel jsem z informací výrobce, který uvádí "Up to 50 hours in UltraTrac mode; up to 20 hours in GPS training mode", respektive "Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS)".

 

Jde mi o to, že hlavní využití bych pro ně měl o dovolené na horách, kde chodím 8-14 dní prakticky bez šance hodinky někde dobít. Proto ty moje spekulace. :)

 

Během těch 3 dní jsi měl GPS zapnutou kolik hodin? Případně v kombinaci s BT?

Díky! 

 

Určitě se to nabíjí přes USB, tak přece jde místo v batohu na nějaký power bank? Jestliže je pravda, že Garmin F3 ma kapacitu 300 mAh, tak nějaká tyčinka do 100g ti to nabije několikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nějakou dobu jsem tu nebyl, ale mezitím se vše vyřešilo (power reserve funguje), baterka vydrží hodně. 14 dní zapnutého GPS ale už zase ne :-)

Kamarád, co běhá ultramaratony (furt ještě ne 14 dní v kuse), to řeší powerbankem. Tj. koupit powebank, pár těch 18650 baterií a je to.

 

Solar podle mě by nestačil dobíjet tak rychle, jak se hodinky vybíjí při GPS a navíc by zabral zase další místo a z hezkých hodinek by byl buď kolos, nebo velkej krám s malým displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace ohledně výdrže!

Vycházel jsem z informací výrobce, který uvádí "Up to 50 hours in UltraTrac mode; up to 20 hours in GPS training mode", respektive "Se zapnutým GPS se výdrž hodinek pohybuje od 16 do 50 ti hodin (záleží na nastavené intenzitě ukládání bodů pomocí GPS)".

 

Jde mi o to, že hlavní využití bych pro ně měl o dovolené na horách, kde chodím 8-14 dní prakticky bez šance hodinky někde dobít. Proto ty moje spekulace. :)

 

Během těch 3 dní jsi měl GPS zapnutou kolik hodin? Případně v kombinaci s BT?

Díky!

Bluetooth sem měl zapnuto většinu času, tedy za 4 dny pochodu řekněme okolo 30 hodin. GPS tak polovinu času. Po celou dobu sem měl zapnuto sledování aktivity. Nachodil sem 50 km a baterky ubylo něco okolo 28 procent. Dnešní fix GPS byl v řádu několika sekund. Po následné synchronizaci s mapovým pokladem přesnost opravdu velmi dobrá. Výpadek sem nezaznamenal žádný. Jinak krom zakreslení do mapy hodinky zaznamenají délku trasy, průměrnou rychlost, převýšení, počet kroků, průměrnou i nejvyšší teplotu a spálené kalorie, víc si teď nevybavím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Začínám vážně uvažovat o koupi, mám proto na majitele dvě otázky:

 

1) Je v balení kód na TOPO mapy? Někde jsem u prodejce viděl, že píšou "bez map", tak předpokládám, že v oficiální distribuci tam ty mapy jsou?

 

2) Pokud to má indikátor chůze, funguje ten i tehdy, když hodinky nejsou na ruce, ale třeba v batohu nebo v kapse (tj. jako u mobilu?)?

 

Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

Zas uplnej skvost to neni, taky jsem si je koupil :D Chvilku mi trvalo si na ne zvyknout a koukat na digitalni rucicky na displeji  :D ale funkcema a prakticnosti jsou vazne velmi dobre, na moji ruku ale az moc velke :/

Upraveno uživatelem x.man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, mám je už taky a protože zatím tápu tak mám pár otázek:

 

Nemohu do hodinek dostat kalendář,stále čekají na data -žádné nastavení kalendáře nemohu za boha najít

Nejdou mi stáhnout skiny ciferníků

Jak je to vlasně s mapama? Dají se nějaké opatřit,případně kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice Fenix 3 HR, ale s tím kalendářem mám taky problém, ten stále čeká na data, ale nic se neděje.

S ostatním problém není, ciferníky i aplikace a pomůcky můžu stahovat v pohodě, ale ten kalendář se prostě nezobrazí a stále čeká na data..

Upraveno uživatelem renek11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...