Přejít na obsah

Breitling Colt definitivní ;)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Zdravím a gratuluji - měl jsem černou verzi v automatu na gumě také s tou překlápěčkou a moc jsem si je užil! Mě kdysi taky nadchly při vyzkoušení u AD a také hlavně tím, že na svou velikost opravdu jdou i na menší zápěstí. A hlavně jsem se nadchl do toho oboustranného AR :-)

Nevím, jestli si to tu nezmiňoval, ale proč ne automaty? Už moc peněz? Nebo praktičnost? Trochu mi u těch tvých totiž chybí ty plastické indexy... Na druhou stranu k automatům byla ta spona leštěná a to se nedalo udržet... A nakonec ty tvoje se mi možná víc líbí na tahu.

Tak ať slouží jako definitivní - mě vydržely celkem dlouho, ale nakonec přeci jen musely z kola ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za pochvalu. Já chtěl tyto hodinky ke stylovým bondovkám jako druhé (jako volnočasovky i na sport) a quartz byl proto jasná volba. I když teď je nosím nejvíc a to i do práce. Cifr se mi líbí, měl jsem Béčka s plastickými indexy a to nebylo tolik tool, protože z určitého úhlu ty indexy nebyly vidět.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazuji stejnym smerem, SMPc uz mam a pokukuju po Coltech v Quartzu

Ahoj, díky za pochvalu. Já chtěl tyto hodinky ke stylovým bondovkám jako druhé (jako volnočasovky i na sport) a quartz byl proto jasná volba. I když teď je nosím nejvíc a to i do práce. Cifr se mi líbí, měl jsem Béčka s plastickými indexy a to nebylo tolik tool, protože z určitého úhlu ty indexy nebyly vidět.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

ja som tiež čerstvým majiteľom Coltíkov v automate a sú fakt parádne prekvapilo ma aké sú kompaktne by som neveril že su to 44mm strašne dobre sedia na ruke a nosia sa  :) zatiaľ mi robia fakt radosť. presne niečo taketo som hľadal..

post-34978-0-85556500-1572739122_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kdysi jsem přemýšlel o koupi tvých starých Coltů a pak jsem to nestihl. Koupil jsem pak nové v černém provedení. Mám je dosud a staly se jedněmi z definitivních. Teď vidím jak ten čas letí.Přemýšlím, že je rozšířím o další definitivní Omegy Planet Ocean, tak uvidím jak to dopadne.

V každém případě ti přeji další spokojená léta ve společenství Coltů quartz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to super hodinky, jsem rád, že jsem je neprodal. POčka jsou též skvělý, měl jsem je ve 42mm s calibrem 2500, a to byly hodně pohodlný, u nového modelu s inhousem se trochu bojím velikosti. Svá POčka jsem ?vyměnil? právě za tyto Colty, nejraději bych si nechal oboje.

post-16587-0-45245600-1586687685_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...