Přejít na obsah

Jaké IWC máte právě na ruce?


watchesss

Doporučené příspěvky

V 16. 12. 2023 v 20:31, Karussell napsal:

Přenádherný. Koukal jsem i na ty Mrakoušovy manual 8days v inzerci, ale to datum a velikost jsou dost silný argumenty, proč jsou ve zlatě tyhle 40mm (pro mě) lepší…

Ahoj, vnímám to úplně stejně. Na druhou stranu mě překvapuje, že se ty Mrakouškovy zlaťáky ještě neprodaly. Určitě by se našlo mnoho zápěstí na které by těch 43mm krásně sedlo.....navíc je má za opravdu hodně příznivou cenu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pred tydnem mi prisel origo tah z druhe ruky, ktery stal jen "pul nesmysl" a byl o clanek maly, tak jsem si k nemu za uplny nesmysl dokoupil extra link od nejakeho vydriducha z IT. Dnes se to konecne zkompletovalo a ...hura mam z nich fakt radost 20240119_193919.thumb.jpg.73b8d19e66ce7c037a6052cbab02cf44.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tydnem mi prisel origo tah z druhe ruky, ktery stal jen "pul nesmysl" a byl o clanek maly, tak jsem si k nemu za uplny nesmysl dokoupil extra link od nejakeho vydriducha z IT. Dnes se to konecne zkompletovalo a ...hura mam z nich fakt radost 20240119_193919.thumb.jpg.73b8d19e66ce7c037a6052cbab02cf44.jpg

Velká gratulace, nádhera. Tohle je o srdci. Taky jsem si k Mark XVI udělal radost tahem. Teď už je nikdy neprodám.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, farkyostrava napsal:

a poptal jsi i primo u IWC dealera? Nějak se mi motá, že jsem u dealera dokupoval link o pulku levneji nový nez chteli motáci na chrono 24 ....ale je to uz par let ( 2)

Jj poptal jsem u IWC dokonce i cely tah. Byli vstricni a chteli za nej to, co za jete na chronu (ca tretinu ceny hodinek s papiry). I tak bych do nej sel, akorat me pak vymlceli s tim, ze do CR to vlastne nepujde. Trochu jsem se na ne nastval a neresil s nimi pak ani ten extra link. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2024 v 4:45, hrozna napsal:

Jj poptal jsem u IWC dokonce i cely tah. Byli vstricni a chteli za nej to, co za jete na chronu (ca tretinu ceny hodinek s papiry). I tak bych do nej sel, akorat me pak vymlceli s tim, ze do CR to vlastne nepujde. Trochu jsem se na ne nastval a neresil s nimi pak ani ten extra link. 

Usilovně vzpomínám u koho jsem to vlastně kupoval. Poptal jsem u dvou AD a jeden byl moc šikovný  - Hanák a druhý tam to drhlo v komunikaci fest ( carollinum ). Dilek tehdy stal 2800... na chronu to litalo kolem 5 tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, PetrSefl napsal:

Nesmrtelné Spitfire, velmi jim sluší i černý canvas..

Naprostý souhlas, myslel jsem že to k sobě nepůjde ale ten kontrast s cifrem je super :cheers: na léto možná ještě vezmu modrý/žlutý ;)

DSC07205.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Roland Sands napsal:

Naprostý souhlas, myslel jsem že to k sobě nepůjde ale ten kontrast s cifrem je super :cheers: na léto možná ještě vezmu modrý/žlutý ;)

DSC07205.JPG

Viděl jsem stejnou kombinaci na ch24 a chtěl kupovat stejné XVI Spitfire, zatím jsem to stopnul, mám prodat jedny hodinky, tak ještě zvažuji alernativu v podobě Rolád DJ 🤓

mám stejný canvas na Mark XVIII Heritage, viz pár příspěvků výše. Ustřihl jsi to spodní látkové poutko, které drží to vzdálenější poutko? Já původně nechtěl, ale po pár dnech musel, byla dost daleko od konce řemínku a odstával. 

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, PetrSefl napsal:

Mám stejný canvas na Mark XVIII Heritage, viz pár příspěvků výše. Ustřihl jsi to spodní látkové poutko, které drží to vzdálenější poutko? Já původně nechtěl, ale po pár dnech musel, byla dost daleko od konce řemínku a odstával. 

Neustřihl, může se pak stát že poutko sjede z konce řemínku a pak neplní svoji funkci vůbec. Fiknout se to dá vždy... každému dle potřeby ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Roland Sands napsal:

Neustřihl, může se pak stát že poutko sjede z konce řemínku a pak neplní svoji funkci vůbec. Fiknout se to dá vždy... každému dle potřeby ;).

Toho jsem taky bál, ale nakonec drží dobře, drží ho v podstatě ruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...