Přejít na obsah

MJ.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Marně přemýšlím, co to je - lustr? :)

Ale ok, když jsi začal abstrakcema, tak sem taky jednu dám, i když to už je silnější kalibr, kde už nelze než tušit. Ale Dčka to jsou :D

 

To moje je porcelanovy drziak filtrov na kavu - Hario.

Ale pri tom tvojom som v koncoch, nasadil si ozaj silny kaliber :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tresne.

post-30673-0-63156400-1435583077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blumy

post-30673-0-61232000-1435603782_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přispěju svou trochou do mlýna. Ještě musím trochu víc vychytat odlesky a hlavně líp odprašovat.

 

Odprasovat alebo retusovat :) 

Kazdopadne, vitam dalsiu posilu do Damasko foto party :) Velmi pekne fotky, a dufam ze ich tu este vela od teba uvidime.

34ky su fajn, pri mojom rozhodovani to bol nakoniec suboj 34 vs 38 :) 

Dufam, ze 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne foto, k tem Deckum sedne ta chladna ocel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odprasovat alebo retusovat :)

 

Záplata v PS na prach fungovala ;-), ale i tak si raději příště dám radši víc času s leštěním. Navíc mám už i pár vypálených pixelů na chipu takže to musím softwarowě pořešit.

 

Každopádně díky za přivítání a jsem rád, že se fotky líbí.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záplata v PS na prach fungovala ;-), ale i tak si raději příště dám radši víc času s leštěním. Navíc mám už i pár vypálených pixelů na chipu takže to musím softwarowě pořešit.

 

Každopádně díky za přivítání a jsem rád, že se fotky líbí.

 

Naozaj, mas to super, vies si poradit :) Cistenie AR je tiez zabava, to uz sa retusuje tazsie :)

Inak tie mrtve pixle su riadne prekvapenie, zacali sa mi mnozit na D300vke. Ale fotenie raw+processing v LR ich nastastie automaticky odstranuje. Vacsinu fotim ale kompaktom canon, kde sa uz tiez objavuju. Proste kazdu foto treba trocha doklepnut...

 

A diky, MJ a tano, som rad ze posledna foto trochu zaujala, poslal som ju spolu s ostatnymi aj do kalendara...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Máte to tu pekné. A to ten AR tak parádne funguje alebo si pri fotení tak pomáhate?

Dik za navstevu :) ja osobne na AR retusujem ked tak len zrnka prachu. Snazim sa samozrejme hodinky vhodne umiestnit. No tie odlesky filtruje ozaj efektivne.

 

edit: nepouzivam extra tooly ako cierna odrazka atd aby som tie odlesky cielene filtroval. Len ich nejako rozumne natocim...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...