Přejít na obsah

Policejní hodinky


Doporučené příspěvky

Tak jsem potkal jednoho kamaráda policistu. Tento mi sdělil, že v rámci jejich intranetové sítě probíhá průzkum se zaměřením na potencionálná zájemce o hodinky Prim. Mělo by se jednat o nějakou speciální edici s číselníkem, který nese logo PČR. Vzhledem k tomu, že se o hodinky nezajímá, více jsem se nedozvěděl. Je-li mezi námi někdo, kdo má na tuto síť v rámci MV či policie, bylo by zajímavé zjistit podrobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tuto výzvu jsem dal na policejní intranet já, vše je zatím v prvopočátku, zatím opravdu sonduji jaký bude o hodinky zájem. Podle sdělení Eltonu by nebyl problém vyrobit jak mechaniku tak i quartz. Zajímavé je, že zájem projevily i naše krásné kolegyně, které se zajímají o dámské hodinky.

Pokud jde o Codenis, tak jak mi bylo řečeno, tento typ byl vyroben asi před 2-mi lety, takže až proběhne sondování, tak se sejdu s "panem Primem" ohledně výběru pouzdra, strojku atd.

Ale do té doby nelze nic bližšího sdělit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o Codenis, tak jak mi bylo řečeno, tento typ byl vyroben asi před 2-mi lety, takže až proběhne sondování, tak se sejdu s "panem Primem" ohledně výběru pouzdra, strojku atd.

Ale do té doby nelze nic bližšího sdělit.

Originál Codenis nebrat, má naprosto shitoidní konstrukci lunety - samovolně se otáčí i při letmém doteku s rukávem. Nový Codenis to už má vyřešeno výrazně lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tuto výzvu jsem dal na policejní intranet já, vše je zatím v prvopočátku, zatím opravdu sonduji jaký bude o hodinky zájem. Podle sdělení Eltonu by nebyl problém vyrobit jak mechaniku tak i quartz. Zajímavé je, že zájem projevily i naše krásné kolegyně, které se zajímají o dámské hodinky.

Pokud jde o Codenis, tak jak mi bylo řečeno, tento typ byl vyroben asi před 2-mi lety, takže až proběhne sondování, tak se sejdu s "panem Primem" ohledně výběru pouzdra, strojku atd.

Ale do té doby nelze nic bližšího sdělit.

 

Asi me zacne mrzet, ze nejsem policista taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat až Rudina přinese zprávu o ceně. Momentálně žádné hodinky nemám, na nějaké se hodně třepu a s ženiným svolením:-) bych do toho šel. Myslím, že asi i dost ostatních lidí, poněvadž jen u nás na oddělení je nás asi 5.

budou (případně) jen pro policisty, nebo i pro ex-kolegy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak si Vám zde dovolím ukázat hodinky pro Policii ČR

Jako výchozí model hodinek byl použit model Sport XL v níže uvedené specifikaci:

 

Popis hodinek:

- pánské sportovní hodinky

- open Edition

- quartzový strojek

- Kalibr 38

- baterie standardní alkalická

- 3 ručky + datumové okno

- pouzdro z nerezové ocele 316L broušené

- nerezový otočný kroužek

- závitové nerezové dno

- klasická nerezová korunka

- minerální konkávní sklo

- číselník s iluminovanými indexy

- kožený řemen s jazýčkovou sponou

- vodotěsné 100M / 10atm

- dodávané v plechové krabičce

- pouzdro XL (41 mm)

 

a v přípravě jsou již i mechanické hodinky.

 

 

post-1329-1195737357.jpg

post-1329-1195737371.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme uvažoval o jejich koupi, tak cena vycházela něco mezi 5000-6000.- za quarz. Záleželo na osobních požadavcích na různé drobnosti, např. služební číslo na dýnku atd. Za mechanický strojek by to mělo být něco kolem 20000.-. To je ale pro normálního policistu nereálné. Rudina by vám k tomu řekl více, jelikož i já jsem se o této možnosti dozvěděl od něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě osobní iniciativa, zprvu přijatá s nadšením, posléze přijímána čím dál tím vlažněji. Holt cena je cena. :cigar: Myslím, že byla i nějaká snaha o prosazení např. darování hodinek k nějakému výročí, či za nějaké zásluhy. V dnešní době je šance na schválení ale myslím minimální. Každopádně památka by to byla pěkná. Na www.prim.cz je tuším v sekci internetový prodej odkaz na tyto hodinky. Nějaké kousky by již měly být na světě z dřívější doby snad na obědnávku několika jedinců z dopravní policie z Prahy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě osobní iniciativa, zprvu přijatá s nadšením, posléze přijímána čím dál tím vlažněji. Holt cena je cena. :cigar: Myslím, že byla i nějaká snaha o prosazení např. darování hodinek k nějakému výročí, či za nějaké zásluhy. V dnešní době je šance na schválení ale myslím minimální. Každopádně památka by to byla pěkná. Na www.prim.cz je tuším v sekci internetový prodej odkaz na tyto hodinky. Nějaké kousky by již měly být na světě z dřívější doby snad na obědnávku několika jedinců z dopravní policie z Prahy?

 

To je škoda, že to takto dopadlo, ale ta cena není tak špatná, necelých 5k. Běžné kvarcky Codenis jsou za 7k, Prim vám udělal cenu? :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vyšli nám vstříc, ale bohužel spousta kolegů si myslela, že bude mít mechaniky za 1.500 korun. Když jsem zveřejnil cenu quartzovek - základ je myslím na 4.700, pak různé úpravy jako vyrytí služebního čísla, safír apod. - tak různé příplatky - tak se zvedla vlna emocí, jako za tu cenu ani náhodou, za ty prachy můžu mít apod. No a když se pro ilustraci uvedlo kolik stojí mechanické primky, tak .... cenzůra. :-)

No ale někdo si je přeci jen objednal a dle sdělelní jsou v reálu mnohem krásnější než na fotu. Také byl kladně hodnocen přístup Eltonu k individuálním požadavkům.

Upraveno uživatelem Rudina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vyšly nám vstříc, ale bohužel spousta kolegů si myslela, že bude mít mechaniky za 1.500 korun. Když jsem zveřejnil cenu quartzovek - základ je myslím na 4.700, pak různé úpravy jako vyrytí služebního čísla, safír apod. - tak různé příplatky - tak se zvedla vlna emocí, jako za tu cenu ani náhodou, za ty prachy může mít apod. No a když se pro ilustraci uvedlo kolik stojí mechanické primky, tak .... cenzůra. :-)

No, aspoň že mezi policajtama jsou rozumný lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...