Přejít na obsah

Oyster Perpetual 39mm


sibirnaya

Doporučené příspěvky

To se hrozně špatně srovnává- světlej x tmavej cifr, jinej tvar pouzdra, klasika x nová technologie SD, celkově jiný pojetí...radši bych třeba srovnával tyto s Milgama- ač jsem měl Milgy moc rád a vlastně pořád mám, tak dneska bych šel do těchto, asi stárnu :D

 

PS- jo a já je nevlastním, jen jsem je zkoušel v butiku ;)

Mě mě to jasný !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

se sněženkama to srovnat nejde, A myslím ani s Milgama, měl jsem je vedle sebe. 

Tohle jsou hodinky pro lidi, kterým se líbí jedničkový DJ, ale jsou jim malý

+1

 

btw. asi jsem divnej, ale oproti 36mm mi tan cifernik prijde nejak....prazdnej.

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Oyster Perpetual 39mm mají stejné pouzdro jako Explorer 1,jsou velmi pohodlné na ruce a díky svému jednoduchému designu,zaměřenému zejména na zajímavé zbarvení číselmníků jsou na ruce pro ostatní nepřehlédnutelné a jsou zároveň pro uživatele velmi dobře čitelné,.....barevné "značky" za indexy,perfektně doplňují vždy danou barvu číselníku a důležitě dokreslují dojem samotných hodinek v tom či onom provedení.

 

...bez problémů padnou i na ruku o obvodu 185 cm,....pokud dotyčný netrpí zrovna komplexem,že čím větší hodinky na ruce má,tím větším borcem okolí se zdá  :-)))

 

...Oyster náramek je osazen klasickou sponou bez pojistky,jaká je na Datejust nebo Milgauss,jen je její profil možná trochu nižší,aby lépe korespondoval s pouzdrem a spona je celá v matu,symbol korunky na ní není vystouplý ale naopak je řešen jako "otisk" ve sponě ,....tah není osazen "easy link",ale to je dostupný díl,který lze objednat,takže pokud by to pro někoho byl zásadní nedostatek,bránící mu v užívání jinak perfektních a vyvážených hodinek,může si dílek doobjednat a je vyladěno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...