Přejít na obsah

Traser P-6600 MIL-G "Sapphire" (LE)


Xenomorfus

Doporučené příspěvky

Za tri mesice to budou tri roky, co mam tyhle hodinky.

Takze mi skonci i zaruka. Snad se tedy nepokazi tyden po zaruce :death: . A kdyby nahodou jooo, tak koupim za petistovku novou Rondu a necham si ji vymenit 2: .

Ale nepredpokladam to. Jednak za prvni dva roky dostaly dost zabrat a ted uz je nosim vicemene sporadicky, vetsinou na motorku, pravidelne na vandry a obcas do prace.

Presnost je nyni +5s za mesic, kdyz je tolik nenosim, jdou trochu rychleji. Ale pro mne je to dostatecne.

Tak par pracovnich fotek z "nove" prace (od brezna), diky jednomu mistnimu clenovi.

Na chronomagu sem poznal spoustu fajn lidi a ve spouste veci mi pomohli.

Dekuji vsem!

Ahoj chlape, prodávám své Trasery Elite Red, záruka ještě dva a půl roku, registrováno na Traser.com, pokud by si věděl o někom kdo by měl zájem, tak dík za info a odpověď. Stav vynikající bez známek používání. e2134b3bdc03cc10ee27993af9ab9675.jpg

 

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

U Traserů se mi líbí použití tritia, což je velké plus. Co mi naopak nevyhovuje je dle mého názoru velká nepřehlednost ciferníku. Pokud bych se měl ovšem rozhodovat mezi Traser a Luminox, bral bych Traser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Neboj, budes prvni, komu dam vedet, az se Ronda v mych Traserech zastavi...

A pak mi za to koupis aspon panaka utechy  :wine:

Panáka si spolu při vhodné příležitosti můžeme dát i tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mame za sebou vice nez tři roky.

Prosly mnoha rukama, nyni je nosim zase do prace a drzi se, holky.

Dnes par fotek novym fotakem, takze jen tak na automatiku z ruky za chabeho osvetleni.

Presnost posledni dobou nemerena, ale nepozoruju, ze by se to vyrazne odchylilo od standardu.

Jak bude trochu cas a svetlo, prubnu udelat vic detailu.

post-39943-0-08113600-1505916711_thumb.jpg

post-39943-0-14022400-1505916724_thumb.jpg

post-39943-0-53187900-1505916741_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, Frostie, mam dojem, ze mas u mne panaka...

Nejak sem to uplne nesledoval, ale za posledni asi 2 tydny se mi nejak Trasery zpozdily. 

Tak uvidime...

Záleží o kolik a zda není ve prdeli baterka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka byla menena loni vcetne tlakovky.

Takze to by nemel byt problem. Je fakt, ze si uzily v poslednich dvou tydnech trochu drsnejsiho zachazeni v obrnenych transporterech a tanku, takze je mozne, ze se jim to nelibi.

V tuhle chvili to vypada, ze jdou skoro o 10s pozadu. Akorat sem neresil presnost, kdyz prisly na zacatku zari od kamarada, seridil sem je na "nulu" a to odpovidalo nejakym cca +5s/mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka byla menena loni vcetne tlakovky.

Takze to by nemel byt problem. Je fakt, ze si uzily v poslednich dvou tydnech trochu drsnejsiho zachazeni v obrnenych transporterech a tanku, takze je mozne, ze se jim to nelibi.

V tuhle chvili to vypada, ze jdou skoro o 10s pozadu. Akorat sem neresil presnost, kdyz prisly na zacatku zari od kamarada, seridil sem je na "nulu" a to odpovidalo nejakym cca +5s/mesic.

Tak +5 sec / měsíc bych považoval za docela ok, i u Rondy. Ještě je chvíli sleduj a pak se uvidí. Jinak to hrubší zacházení by jim asi vadit nemělo, při jejich konstrukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak +5 sec / měsíc bych považoval za docela ok, i u Rondy. Ještě je chvíli sleduj a pak se uvidí. Jinak to hrubší zacházení by jim asi vadit nemělo, při jejich konstrukci.

Je fakt, ze sem v prubehu mel takovy "projekt" s kladivem, kdy sem si dal (i levou rukou) nejakou tisicovku ran razanci "seč mi sily stacily"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze sem v prubehu mel takovy "projekt" s kladivem, kdy sem si dal (i levou rukou) nejakou tisicovku ran razanci "seč mi sily stacily"...

však oni se neposerou. A jestli jo, nepatří na ruku, ale do koše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odeslat Dnes, 11:05

Zdravím všechny,

 

sliby se mají plnit, a proto se s vámi podělím o své dojmy jako dočasný uživatel těchto skvělých hodinek. Než začnu, musím poděkovat Xenomorfovi, který mi je v ?nouzi? zapůjčil. Když jsem totiž na tripu z jednoho konce naší země na druhý pohlédl na jeho okouzlující zápěstí (ano správně, pošilhával jsem po hodinkách), uvědomil jsem si, že svůj vlastní poklad jsem zapomněl v místě odjezdu. A tak vlastně začala moje krátká známost s Trasery. Aniž bych stihnul posmutnit v obličeji, měl jsem je na svém zápěstí ?navlečené? jako dočasnou zápůjčku. Jsem rád, že u toho Xenomorf nepoklekl, asi bych pod vlnou emocí uronil i nějakou tu slzu :-). Každopádně k hodinkám samotným:

 

Hodinky jsem měl po celou dobu zápůjčky na gumovém řemínku, který je vidět i na zdejších fotkách. Bál jsem se, že nošení bude proto nepříjemné a že budu muset po pár dnech hodinky odložit nebo nasadit na textil. U mých hodinek totiž čas od času tělo zaprotestuje a musím dávat pokožce občas oddechnout - doslova. To se ale tentokrát nestalo. Přisoudil jsem to chytře řešenému děrování, kdy řemínek ve výsledku nepokrývá ruku tak velkou plochou jako jiné řemínky. Každopádně, pokud bych je měl mít ještě delší dobu v užívání, pořídil bych si k nim NATO řemínek. Sic nevím, jestli bych si pomohl, ale určitě bych to zkusil.

 

Co se týče hodinek samotných, jsem jimi naprosto unešený. Jako mále dítě, které se těší, až večer zasvítí fosforující hvězdy přilepené na stropě jeho pokojíčku, jsem se já těšil, až se probudím s nutkáním jít močit nebo se napojit, abych pak mohl po tmě zkouknout, kolik že je vlastně hodin. I když mi to ve výsledku vlastně bylo vždy úplně jedno, pokaždé jsem se na ně podíval, abych vzápětí se strnulým úsměvem přemítal, jak je úžasné mít hodinky s tritiem. Bez stresu z toho, že musíte jít rožnout/rozsvítit nebo naklánět ruku pod svit pouliční lampy, která vám sprostě bez ptaní krade tmu z pokoje (když máte hodinky s tritiem, máte radši tmu než cokoliv jiného), jsem vždy věděl bez jakéhokoliv prodlení kolik je právě hodin. Připadalo mi, že to vím prakticky rychlosti světla :-).

 

Tritium mi prostě učarovalo. Potajmu jsem vždy doufal, že se mě kolegové nebo kamarádi zeptají na nové hodinky, abych mohl hrdě prohlásit, že to jsou ?RADIOAKTIVNÍ? hodinky :-). No prostě ten pocit je k nezaplacení. Vlastně je, a ani to není nějak závratná suma. Čili moje další hodinky budou s velkou pravděpodobnosti také nést symbol informující, že zařízení obsahuje radioaktivní součásti.

 

Co mě překvapilo (jsem majitel Wenger Sea Force), bylo, že luneta se otáčí v obou směrech. Což je průser, pokud si na ní počítáte piva a jste zároveň i trochu nemotora. Samozřejmě přeháním, luneta se sama nepřetočí a to ani omylem ? teda mě se to rozhodně nepovedlo a nevěřím, že někomu jinému ano. Pátral jsem ale, proč luneta nemá stejné vlastnosti jako u klasických potápek a vysvětlení bylo vcelku jednoduché. Hodinky přece nejsou potápěčské ale taktické. Aha :-). No jsem ještě chronocucák, a je to znát?

 

Jinak k hodinkám jsem se choval tak, jak mi bylo řečeno, že se k nim chovat můžu. Nemám se prý nijak omezovat. Čili jsem se nijak neomezoval. Jezdili jsme spolu na motorce, na motokárách, plavali jsme v rybníku, v Labi trávili hezké chvíle v hospodě i v posteli. Prostě hodinky do pohody i nepohody. Loučilo se mi s nimi proto velmi těžce a v mém srdci budou mít navždy nesmazatelné místo :-). Přikládám nějaké zvěčněné vzpomínky. Ty budou určitě hovořit jasněji.     

 

Na závěr ještě jednou dík místnímu Alienovi za zapůjčku!

 

Higen

 

post-54578-0-61269800-1506676078_thumb.jpg

post-54578-0-73426300-1506676082_thumb.jpg

post-54578-0-36744100-1506676086_thumb.jpg

post-54578-0-03628100-1506676091_thumb.jpg

post-54578-0-45927000-1506676094_thumb.jpg

post-54578-0-34767100-1506676098_thumb.jpg

post-54578-0-84739900-1506676101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...