Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Pepino777 napsal:

Takhle na ruce vypadají větší, než jsem si původně myslel. Čekal jsem, že budou velikostně cca jako SNXS od seika.

To robí ten integrovany tah, mal som Tissot PRX a velkostne sú velmi podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky pokukuji po těch nových, u těch mých starých už blbne trochu displej. Poslední symbol je občas blbost.

Nevím kdo by to vyřešil a jestli vůbec. Navíc těsnění do nich asi taky nebude sehnat žádná sranda. Chtěl bych jim dopřát servis. Po 30letech si myslím, že si ho zaslouží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Zkusil bych hard reset viz odkaz tady na fórum. Vyšroubuješ korunku a vytáhneš, aby se zastavily, pak zmáčkneš všechny 3 tlačítka najednou a držíš několik vteřin a hodinky by se měly resetovat. Někdy to udělá zázraky. Nicméně pokud je tam něco špatně, tak to už samozřejmě nepomůže. Servis Citizen je už bohužel neopravuje asi 20 let. Pořád ale věřím, že nějaký šikovný hodinář by si s tím poradil, třeba je to jen špatný kontakt.

Těsnění se dá ještě sehnat na eBay:

https://www.ebay.com/itm/185481452256?hash=item2b2f8e5ae0:g:tRkAAOSw~RViuwAg&amdata=enc%3AAQAHAAAAoOVkZNrErp6n0i8X%2BSA2L629Avn1kZJXbBp%2FKtQpkV0XeL6lM7poY328SnpcObWKfjeLbYC%2FOrh35Eu5C4LeA0tpFYzcQT2fgtz%2FmMj2Ct3280cJYou%2Bh0tPsagIrCfsHtochqmjefLJ%2FfL7BF9%2F2pQT8WzvlQNwKCMv%2Fk3jqCi%2FATepHFOxcAkC6gUUDh1C5Luwgge5XwoFjkj3iTAiSBk%3D|tkp%3ABk9SR8DT-7zJYQ

 

https://www.ebay.com/itm/125755919081?hash=item1d47a30ae9:g:28MAAOSwK5ZhRH5U&amdata=enc%3AAQAHAAAAsDJHVKv9kFvndX5GGnx8ZvDfXpDdiQ1ZzVFGAmO%2B3W83%2Bh9XBJDOgRzxjD5FvZkHktirhM%2BHxgvpHKH7pN3RrdBBTsnUopfmGm3C86eeruTfgXl0cKlu4aGvwEWjNqc4voeS9HQmwteau%2FK%2BbBm4WuJQNNVmzFjEHjKKRXft%2BH%2FlC4zFWVjc3YUEktkjf5QsfRohzHg5M2SrJ9tkglWYX7iIHzaNDZRPFWj0jybcotaM|tkp%3ABk9SR8DT-7zJYQ

 

před 3 hodinami, KOCKOPEES napsal:

No taky pokukuji po těch nových, u těch mých starých už blbne trochu displej. Poslední symbol je občas blbost.

Nevím kdo by to vyřešil a jestli vůbec. Navíc těsnění do nich asi taky nebude sehnat žádná sranda. Chtěl bych jim dopřát servis. Po 30letech si myslím, že si ho zaslouží :)

 

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Hard reset už jsem zkoušel. Bohužel nepomohlo to. Mají už přes 30 let tak jeden symbol na displeji jim odpustím :) díky za odkaz na těsnění. Koupím a nechám vyměnit a u toho i baterky. Nenapadlo  mě že budu mít radost ze starých bicolor quartz hodinek :) koupil jsem je nalitej v aukci ne ebay. Ráno mě bolela hlava ale hodinky jdou super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...