Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

To vysoké, ta kuželová plocha není už dýnko, ale pořád pouzdro. Kyklop určitě funguje, to datum je úplně miniaturní a kyklop ho dělá čitelným. Napsal jsem takové menší hodnocení do tématu o modelu Tsuyosa. Tam se dozvíš víc. Mají jiné mouchy, ale které hodinky žádné nemají?

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ruiz.aw napsal:

Jsou mi malé, že jo? 🙂

IMG_20230323_144901.jpg

To si musíš posoudit sám, do toho ti těžko může někdo mluvit a už vůbec ne z fotky. Budou to tvoje hodinky, ty je budeš nosit. Ty musíš cítit, že takhle to má nebo nemá vypadat. 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím na pultě asi tvoje želvy, teď to střídám přesně stejně, želvy do práce a do bazénu, Tsuyosa na doma a do města. Pro vyčerpávající informací na želvách mám zkrácený tah o 2 články a s mikroregulací na plno jsou volnější, měřeno i s hodinkama přesně 20cm, na Tsuyose o jeden, ale měl jsem dát pryč ještě jeden, aby byly jak želvy. Mají moc malý rozsah mikroregulace. Oboje hodinky sedí perfektně, želvy tvarem, Citizen díky velikosti a super poddajnému tahu.

před 58 minutami, Harwey napsal:

Su ti male a nie su ani pekne.

Pěkně jsou, modré co mám určitě. Jen mám trochu obavu jak dlouho takhle zářivý a pěkný budou. Brus je i v plochách které jsou dost exponovány a představa, že se mi oleští hrana mezi dvěma broušenými plochami mi moc přitažlivá nepřijde. Mám staré Seiko 5 prakticky totožného tvaru a tam je plocha kolem koncovky tahu leštěná, což mi přijde praktičtější. Jsou to 37 nebo 38 a ani to nevypadá úplně malé. Kdyby to byly 40ky tak bych Citizeny nekupoval. Ale prostě se mi tyhle soudkové hodinky líbí všechny jen za Tissot PRX v automatu se mi tolik vysolit nechce. Nechtělo se mi ani 8 za Tsuyosu, ale za 6 jsem musel.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jiří Sedlák napsal:

Jsem asi dítě. Nosím běžně 44, 42, teď 40, ale i 36 a 37. Jestli ti 40 připadá malý, tak už jedině divery nebo pilotky.

Přesně,  44 bez lunety a 46 s je ideální :) Hele já to nikomu nenutím, pokud se Ti 36 líbí, je to úplně v pohodě, já bych to nedal.

Myslím že Ruiz.aw chtěl slyšet, že je nepotřebuje a jsou malý, což opravdu jsou. Byť se mi jinak docela líběj. Druhá věc je, že se mi líběj, ale ne pro mě. Na mě jsou moc usedlý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...