Přejít na obsah

Jak najít ty správné (první) hodinky?


Doporučené příspěvky

Pořád jste ale nikdo neodpovědel na  hlavní dotaz kde koupit hodinky Tissot  a nenaletět

Tady, alespoň já to tak před lety udělal k mé plné spokojenosti: http://www.dusak.cz/cs/katalog/Hodinky-Tissot/?w=all a pak https://www.hodinky-koscom.cz/cz/hodinky-tissot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý den, prosím o radu. Hledám pro svého muže nějaké elegantní hodinky s koženým páskem. Moc se v tom nevyznám, tak se obracím na vás. Bude slavit 29 narozeniny. Děkuji

Založ v týhle sekci vlastní vlákno a upřesni požadavky, především cenu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s touhle otázkou dlouhodobý problém... dlouhodobě jsem zaměřený spíš k army stylu a outdooru a ať se snažím vybírat sebevíc seriozní modely, které by ladily třeba i ke kvádru, tak dlouho chodím po prodejně, až začnu zjišťovat, že se od oblekovek dostávám víc ke stylu Oris apod... A jelikož nejsem ještě dost kovaný na to, abych za hodinky utratil tolik, co obvykle dávám za dovolenou, je to frčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprosím o radu - pokud bych vybíral oblekovky s tím, že bych chtěl bezúdržbový strojek (solar, kinetika ala Seiko strojky), v ideálním případě i řízený signálem, v ceně do 20K,  jakým směrem se koukat?

Z tohoto pohledu byly ideální Citizeny, které jsem prodával - pouze došlo k tomu, že se mi po těch letech už okoukaly :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěle napsáno Jacobe, díky. 

K 29. narozeninám jsou nejlepší Patek Philippe model Calatrava na koženém pásku.

Teď jsem si vzpomněl na video s Robertem: what is this ? Is this seiko, its my birthday :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za radu. No kamarádka mi ještě poradila hodinky Lington, nemáte s nimi nějaké zkušenosti? 

Čínskej šmejd, nejspíš customizovaný prefabrikáty odněkud z Alibaby v cenách kolem 5 dolarů za kus prodávaný s patřičnou marží. Šitový noname strojky, přerostlý pouzdra z nějaký mosazi či čeho, prostě šunt tý nejhorší kvality i v rámci čínský produkce.

 

Mitakův příspěvek byl mířenej asi především na to, že bys měla trochu specifikovat přinejmenším rozpočet, ještě lépe třeba i požadovanej pohon a další aspekty, o nichž si můžeš přečíst v úvodním postu tohohle vlákna. Calatravy jsou hodinky zhruba za půl mega a vejš, mám dojem, že to bude asi mírně mimo tvůj záběr.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...